GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Allegro i CSS

01.12.2006
13:43
[1]

maev [ Konsul ]

Allegro i CSS

Co jest z tym allegro? Czy naprawdę musze korzystać z ich zacofanego edytora wizualnego? Napisałem zgrabną stronkę, wykorzystując jedynie css 2.0 + html. Przy tworzeniu nowej aukcji oczywiście allegro pominęło cały CSS.

Dlaczego więc strony innych są ostylowane?

01.12.2006
14:21
[2]

maev [ Konsul ]

rozwiązałem problem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.