maev [ Konsul ]
Allegro i CSS
Co jest z tym allegro? Czy naprawdę musze korzystać z ich zacofanego edytora wizualnego? Napisałem zgrabną stronkę, wykorzystując jedynie css 2.0 + html. Przy tworzeniu nowej aukcji oczywiście allegro pominęło cały CSS.
Dlaczego więc strony innych są ostylowane?
maev [ Konsul ]
rozwiązałem problem