GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Aktualizacje XP /windows update/

01.12.2006
12:57
[1]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

Aktualizacje XP /windows update/

Ilu z Was robi regularne aktualizacje z witryny Windows Update? Czy po aktualizacji miał ktoś problemy ze stabilnością systemu? Pytam, ponieważ jestem ciekaw ile osób przeciętnie z tego korzysta.

01.12.2006
13:05
[2]

Regis [ ]

Mi sie caly czas aktualizuje system (XP Pro) automatycznie przez Windows Update i nie zauwazylem zeby byly z tym jakiekolwiek problemy. Ja wiem, ze M$ czasem wydziwia, ale ta chorobliwa obawa ludzi przed poprawkami i Service Packami jest smieszna...

No chyba ze na pirackich kopiach sa jakies cyrki, ale to juz sprawa osob ktore maja piracki system. Ja na legalnym zadnych skutkow ubocznych update'ow nie zauwazylem.

01.12.2006
13:13
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Zawsze aktualizacja jest odpalona. Żadnych problemów nigdy nie miałem.

1500 problemów mają piraci i to oni tworzą te historie o problemach.

01.12.2006
13:17
[4]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

Pytam, bo wczoraj pierwszy raz po instalce systemu pozwoliłem na pełny update systemu (w tym office). Wcześniej zawsze blokowałem tą opcję.

01.12.2006
13:25
[5]

mikmac [ Senator ]

stary opisz nam swoje przezycia z tym zwiazane... :/
nie rozumiem do konca tematu. Skoro KORZYSTASZ z programow M$ to nad czym sie tu zastanawiac? Trzeba byc idiota aby nie uaktualniac swoich programow najnowszymi latkami.
Skoro napisali program, ktora ma ci sluzyc w jakims konkretnym celu to i mozna zalozyc, ze poprawki do tego programu maja ci sluzyc a nie szkodzic nie? Naprawde trzeba nad tym dlugo myslec?

01.12.2006
13:30
[6]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

z całym szacunkiem, ale zgodze sie z mikmaciem

01.12.2006
13:33
[7]

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]

Ech, ja tam z założenie nie ufam Windows Update (znaczy się automatycznym apdate'om), ale średnio co dwa miechy ściągam Autopatchera (wersje Full, poter po reinstalce systemu jest ready to install :). I o skutkach ubocznych nie ma mowy. A z automatycznych nie korzystam, bo nie chce żeby mi transfery blkokowało kiedy tylko jakiś update się pojawi - niktóre łatki są naprawdę duże...

01.12.2006
13:38
[8]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

Pl@ski -> aktualizacje automatyczne korzystaja z usługi "Inteligentnego tranferu w tle", która dopuszcza ściągnie aktualizacji tylko wtedy gdy nie korzystasz z łącza internetowego.


01.12.2006
13:57
[9]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Poza tym aktualizacje są raz w miesiącu, albo nawet rzadziej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.