GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Puchatek

01.12.2006
10:51
[1]

thenaturat [ Konsul ]

Puchatek

Był niedawno taki filmik - przerobiony kubuś puchatek - parodia z takim tekstem mniej więcej:

-Ja to piwa nie pijam
-Jak można tak żyć

Ma ktoś?

01.12.2006
10:55
[2]

Matt [ I Am The Night ]

"ostatnio" to moze nie najbardziej precyzyjne okreslenie, bo filmik ma juz ladnych pare lat, no ale...

...tak czy siak, 350 mega, wyslac Ci na poczte ?

01.12.2006
11:41
[3]

thenaturat [ Konsul ]

no jasne
[email protected]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.