thenaturat [ Konsul ]
Puchatek
Był niedawno taki filmik - przerobiony kubuś puchatek - parodia z takim tekstem mniej więcej:
-Ja to piwa nie pijam
-Jak można tak żyć
Ma ktoś?
Matt [ I Am The Night ]
"ostatnio" to moze nie najbardziej precyzyjne okreslenie, bo filmik ma juz ladnych pare lat, no ale...
...tak czy siak, 350 mega, wyslac Ci na poczte ?