
nikt_1991 [ Legionista ]
O której zaczyna się CZWARTA lekcja? ;/
Sprawa życia i śmierci (mojej...)
djforever [ eXplorer ]
u mnie o 10 30 ;)
legrooch [ MPO Squad Member ]
Owpułdojedenastej
nikt_1991 [ Legionista ]
ok, dzięki... uff... Już myślałem że mi się coś z czasem pokręciło... dobra nie wpisujcie się juz ;)
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
za mich czasow u mnie w szkole zaczynala sie o 10.50 chyba... ;)
Regis [ ]
A nie o 11.30? :P Ta na 7.00 jest zwykle zwana 'lekcja zerowa' :P Czy ja cos moze zle licze? Troche sie od 45 minutowych zajec odzwyczailem :D
A, dobra, zle mowie, doliczylem sie ze 4 sie KONCZY o 11.30 :P

zoor!n [ Legend ]
U mnie czwarta lekcja wypada od 10.45 do 11.30.
Scofield [ Konsul ]
A nie o 11.30? :P Ta na 7.00 jest zwykle zwana 'lekcja zerowa' :P
Bosh a taki inteligentny sie wydawales...
pawcio005 [ Pretorianin ]
Ojoj komuś się do szkołyu nie chcialo isc na 8.00 ;p
Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
marna prowokacja ble ble ble :oo

Loon [ jaki by tu stopien? ]
U mnie 10.55 (o 10.35 dzwonek na przerwe 20 minut)
goldenSo [ Ciasteczkowy LorD ]
W zależności od układu przerw, w okolicach 10.35-10.50
mefek [ Pretorianin ]
u mnie o 10.55
sajes [ Hala Madryt !! ]
u mnie 10.35-11.20
Galopujący Cyc [ Legionista ]
10:45 - 11:30
Finthos [ Konsul ]
Kto mnie oświeci, jaki jest sens pytania, kiedy w każdej szkole jest to rozwiązane inaczej? (przynajmniej w Poznaniu nie ma stałych godzin lekcji...)
Kuba_Krk [ Konsul ]
co szkola to obyczaj
dolomith [ Generaďż˝ ]
Ale haos...... U Romka G. to do 4 lekcji nikt nie dotarl... czego przyklad mozemy obserwowac obecnie :P
Lojal [ Pretorianin ]
U mnie 10:35 i 20 minut przerwy
William d'Troull [ Centurion ]
Było tak...
1 godzina - 8:00 - 8:45
1 przerwa - 10 minut
2 godzina - 8:55 - 9:40
2 przerwa - 10 minut
3 godzina - 9:50 - 10:35
3 przerwa - 20 minut
4 godzina - 10:55 - 11:40
4 przerwa - 5 minut
5 godzina - 11:45 - 12:30
5 przerwa - 10 minut
6 godzina - 12:40 - 13:25
6 przerwa - 20 minut
7 godzina - 13:45 - 14:30
7 przerwa - 5 minut
8 godzina - 14:35 - 15:20
I jak się orientuję, nadal tak jest w mojej byłej szkole z lat dzieciństwa :]

darek_dragon [ 42 ]
Każda szkoła ustala własny układ przerw i godzin lekcyjnych. U mnie na przykład 4. lekcja zaczyna się o 11:10.

Dziobak_90 [ Pretorianin ]
bezapelacyjnie 10.55