GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

O której zaczyna się CZWARTA lekcja? ;/

01.12.2006
10:12
smile
[1]

nikt_1991 [ Legionista ]

O której zaczyna się CZWARTA lekcja? ;/

Sprawa życia i śmierci (mojej...)

01.12.2006
10:13
[2]

djforever [ eXplorer ]

u mnie o 10 30 ;)

01.12.2006
10:13
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Owpułdojedenastej

01.12.2006
10:14
[4]

nikt_1991 [ Legionista ]

ok, dzięki... uff... Już myślałem że mi się coś z czasem pokręciło... dobra nie wpisujcie się juz ;)

01.12.2006
10:16
[5]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

za mich czasow u mnie w szkole zaczynala sie o 10.50 chyba... ;)

01.12.2006
10:17
[6]

Regis [ ]

A nie o 11.30? :P Ta na 7.00 jest zwykle zwana 'lekcja zerowa' :P Czy ja cos moze zle licze? Troche sie od 45 minutowych zajec odzwyczailem :D

A, dobra, zle mowie, doliczylem sie ze 4 sie KONCZY o 11.30 :P

01.12.2006
10:18
smile
[7]

zoor!n [ Legend ]

U mnie czwarta lekcja wypada od 10.45 do 11.30.

01.12.2006
10:24
[8]

Scofield [ Konsul ]

A nie o 11.30? :P Ta na 7.00 jest zwykle zwana 'lekcja zerowa' :P

Bosh a taki inteligentny sie wydawales...

01.12.2006
10:26
[9]

pawcio005 [ Pretorianin ]

Ojoj komuś się do szkołyu nie chcialo isc na 8.00 ;p

01.12.2006
12:54
[10]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

marna prowokacja ble ble ble :oo

01.12.2006
13:32
smile
[11]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

U mnie 10.55 (o 10.35 dzwonek na przerwe 20 minut)

01.12.2006
16:14
[12]

goldenSo [ Ciasteczkowy LorD ]

W zależności od układu przerw, w okolicach 10.35-10.50

01.12.2006
21:45
[13]

mefek [ Pretorianin ]

u mnie o 10.55

01.12.2006
21:47
[14]

sajes [ Hala Madryt !! ]

u mnie 10.35-11.20

01.12.2006
21:48
[15]

Galopujący Cyc [ Legionista ]

10:45 - 11:30

01.12.2006
23:01
[16]

Finthos [ Konsul ]

Kto mnie oświeci, jaki jest sens pytania, kiedy w każdej szkole jest to rozwiązane inaczej? (przynajmniej w Poznaniu nie ma stałych godzin lekcji...)

01.12.2006
23:01
[17]

Kuba_Krk [ Konsul ]

co szkola to obyczaj

01.12.2006
23:08
[18]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Ale haos...... U Romka G. to do 4 lekcji nikt nie dotarl... czego przyklad mozemy obserwowac obecnie :P

01.12.2006
23:10
[19]

Lojal [ Pretorianin ]

U mnie 10:35 i 20 minut przerwy

02.12.2006
00:07
[20]

William d'Troull [ Centurion ]

Było tak...

1 godzina - 8:00 - 8:45
1 przerwa - 10 minut
2 godzina - 8:55 - 9:40
2 przerwa - 10 minut
3 godzina - 9:50 - 10:35
3 przerwa - 20 minut
4 godzina - 10:55 - 11:40
4 przerwa - 5 minut
5 godzina - 11:45 - 12:30
5 przerwa - 10 minut
6 godzina - 12:40 - 13:25
6 przerwa - 20 minut
7 godzina - 13:45 - 14:30
7 przerwa - 5 minut
8 godzina - 14:35 - 15:20

I jak się orientuję, nadal tak jest w mojej byłej szkole z lat dzieciństwa :]

02.12.2006
00:18
smile
[21]

darek_dragon [ 42 ]

Każda szkoła ustala własny układ przerw i godzin lekcyjnych. U mnie na przykład 4. lekcja zaczyna się o 11:10.

02.12.2006
00:21
smile
[22]

Dziobak_90 [ Pretorianin ]

bezapelacyjnie 10.55

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.