GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Allegro

01.12.2006
10:11
[1]

zoor!n [ Legend ]

Allegro

Witam.

Mam pytanie co do sprzedawania rzeczy na Allegro. A mianowicie czy jesli ustale cene minimalna i nie zostanie ona przekroczona (nikt tyle nie zalicytuje) to czy bede musial placic jakas prowizje?

01.12.2006
10:18
[2]

Lechiander [ Wardancer ]

01.12.2006
10:21
[3]

zoor!n [ Legend ]

Czyli powiedzmy, ze chce sprzedac przedmiot. Cene minimalna ustawiam na 100 zl. Nie chce zadnych bajerow (pogrubienie itp.). Ile zaplace?

01.12.2006
10:22
[4]

smuggler [ Patrycjusz ]

Wystarczy poczytac regulamin... albo pomyslec logicznie

Jesli licytujacy nie osiagna ceny minimalnej nie masz obowiazku sprzedawac przedmiotu ponizej tej ceny. Bo po co inaczej by byla? A skoro nie ma sprzedazy, nie ma zysku, nie ma prowizji Allegro. Bedziesz tylko obciazony kosztami wystawienia na licytacje ale to sa zwykle groszowe sprawy (gora 2-3 zl, zwykle mniej), chyba ze dowalisz jakies super-ekstra dodatki dodatkowo platne typu "moj towatr na samej gorze pierwszej strony, podswietlony" etc.


EDIT: Kurde, wystaw cos fikcyjnego, sprawdz koszta i po prostu anuluj transkacje przed jej puszczeniem na Allegro, co za problem, jesli ci sie nie chce czytac regulaminu....


Poza tym zalezy to przecuez takze od opcji licytacji (czy z cena minimalna, czy aukcja z Kup Teraz, ile i jak duzych fotek etc.) - wiec jak ci to "na sucho" obliczyc?

CO za ludzie, nic sie im samemu nie chce zrobic, tylko czekaja az ktos inny im na talerzu pod nos.

01.12.2006
12:12
smile
[5]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Myślenie boli..

01.12.2006
12:29
[6]

Yaca Killer [ Regent ]

zoor!n --> gdybyś był w przedszkolu, to zrozumiałbym takie pytanie. Ale Ty, przecież jesteś już w liceum, zamierzasz studiować za granicą i nie możesz sobie poradzić z takim problemem? Może czas zweryfikować swoje plany na przyszłośc? ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.