
Agent_007 [ chomik ]
Kakao - ciepłe vs zimne
Jakie kakao lubicie bardziej? Ciepłe czy zimne? Ja wole zimne
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
Lista osób lubiąca zimne kakao:
Agent_007

Regis [ ]
W zimie cieple, w lecie zimne. Poza tym jestem od tego napoju uzalezniony - w ciagu tygodnia wypijam srednio 2 litry kakao i to takiego o stezeniu 1/3 kubka kakao na 2/3 kubka mleka.
EDIT: ee... na odwrot :D
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Matko... Caly poranek pewnie spedziles na uruchamianiu mozgu, zeby wymyslic taki bzdurny temat, nie?

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
Jak kakao to tylko ciepłe:)

Agent_007 [ chomik ]
rothon... w dwie sekundy to wymyśliłem
Goofy23 [ FC Barcelona ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
Only zimne :)

Viroxis [ s.n.a.f.u ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
ciepłe i tylko ciepłe...najlepiej w mikrofalówce na minutke wstawić mleko...potem dosypac 2 łyżeczki kakao z Kubusiem Puchatkiem, a potem jeszcze wstawic na 30sek i gotowe...

_kolo_ [ Czarny Kon ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Agent_007 ---> Mały hint - jeśli wymyślenie tematu zabrało ci 2 sekundy, a jego umieszczenie niewiele więcej to nie znaczy, że jesteś genialny, tylko że szanse na śmieciowość tego wątku są bliskie 100%.
Te bzdurne listy niczemu i nikomu nie służą, nikt nawet nie sili się na podliczenie wyników i wyciąganie choćby najśmielszych wniosków. Ot, kolejny post na wysypisko.
mons [ Generaďż˝ ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
<lol>
Regis [ ]
Jak by usunac z forum wszystkie tematy ktore 'niczemu nie sluza', to zostalyby chyba tylko pytania z dizialow hardware i okolic, oraz pytania o porady w roznych sprawach...
Agent_007 [ chomik ]
Meghan -> wiem że geniuszem nie jestem ale chyba lepsza taka sonda niż wątek z pytaniem "Jakiego koloru majtki nosicie?". zresztą Ty też geniuszem nie jesteś...
Tomuslaw [ Generaďż˝ ]
Regis - dokładnie.
Co więcej, jestem osobiście za usunięciem większości tematów z działu "szkoła" oraz "uczucia".
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Regis ---> Czy założeniem tego forum jest maksymalizacja ilości założonych wątków, czy też okazja do porozmawiania na interesujący choć kilka osób temat i wymiana poglądów, bądź dowiedzenie się czegoś? Zdaje się, że to drugie.
MZ takie wątki jak ten - niezależnie czy dotyczą majtek, kakao czy karty graficznej - niczemu nie służą, bo nikt tu tak naprawdę nie rozmawia, nie interesuje się innymi wpisami, tylko dorzuca swój kamyczek. Gdyby ktoś coś ciekawego o historii kakao, jego sposobach przyrządzania i podawania powiedział, mogłaby się rozwinąć rozmowa, ale tak? No ludzie, czy naprawdę nie umiecie już ze sobą rozmawiać?
[edit]
Agent ---> A czy ja gdzieś napisałam, że jestem geniuszem? Do niczego mi to niepotrzebne. I ta sonda w niczym od koloru majtek lepsza nie jest, nie łudź się.

Regis [ ]
Meghan --> Dlaczego zakladasz z gory ze kwestia kakao nikogo nie interesuje (patrz, nawet pojawil sie przepis na kakao z mikrofali! :P ), natomiast - na przyklad - roznego rodzaju watki 'zgadywankowe' maja jakis sens choc troche zwiazany z 'rozmowa i wymiana pogladow'? :)
Poza tym wychodze z zalozenia, ze jesli mnie watek nie interesuje, to go omijam. Inna rzecz, ze mnie akurat pytanie postawione w tym watku bardzo interesuje, bo niemal codziennie kloce sie z ojcem ktore kakao jest lepsze, a OBOP ani GUS informacji o takich preferencjach Polakow nie udostepniaja, a forum - owszem :P Gdyby nie to prawdopodobnie i ten watek bym 'olal'.

ZgReDeK [ Team Delta clan ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4. siostry zgredka
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Regis ---> Żadne nie jest lepsze w sensie temperatury :) Prędzej w kwestii naturalne, czy rozpuszczalne. Generalnie jednak "lepszość" nie występuje, tylko różnica gustów kulinarnych i okoliczności przyrody.
Jednym z moich ulubionych niedzielnych śniadań w dzieciństwie była chałka z masłem i kakao naturalne na mleku.
Wątki zgadywankowe omijam szerokim łukiem, ich bezsensu nawet nie chce mi się komentować. Do tego wątku weszłam, bo lubię kakao i byłam ciekawa w czym animozja, ale jak po raz kolejny zobaczyłam, że rozmowa ma polegać na dopisaniu się do listy, to mnie szlag trafił.
doktor_Wyspa [ Pretorianin ]
Skończyła się już noc
żaluzje się rozjechały
na głowę naciągam koc
jest dla mnie za mały
wystają mi nogi
jest mi zimno w nie
nie kocham ciebie
ty nie kochasz mnie
a przecież było nam
tak jak nie wiem gdzie
Jak to, jak to się stało,
że mi wypiłaś
moje kakao
przecież to mój kubeczek
to mój kubeczek
z wiewiórką jest

JihaaD [ Gosu ]
A w kakao lubisz? Na zamknietym na Monte tez lubia.

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4. siostry zgredka
5.|LoW|Snajper
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
Kakao lubie cieple ale jak pije samo mleko to zimne.
Coy2K [ Veteran ]
Tomuslaw wiesz wymyslono na tym forum taki sprytny sposob na "niewyswietlanie" drazniacych kategorii... wystarczy sobie takową odznaczyć, a to ze Ty jestes "za usunieciem większości tematów z działu <szkoła> oraz <uczucia>" malo kogo interesuje
Agent_007 [ chomik ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
to poprawna lista!!!
Meghan -> do rozmawiania jest gg, a fora są do pisania własnego zdania na dany temat

Babiczka [ Generaďż˝ ]
myslalem ze chodzi o kakaowe oko :> ja wole cieple :D

FemmeFatale [ right side never sleeps ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
5. FemmeFatale
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
hot as hell ;>

mrEdDi [ Sygnatariusz ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
5. FemmeFatale
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
6. mrEdDi
zimne rox !!!!!!111 xD
Mati176 [ Supervisor ]
Kto ogladal film "Wściekłe pięści węża" ten wie wszystko w sprawie Kakaa na cieplo lub zimno :)
Regis [ ]
Kakao sie nie odmienia.

maVes [ Generaďż˝ ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
5. FemmeFatale
6. maVes
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
6. mrEdDi
Wolę ciepłe, chociaż w lecie piję zimne :)
Ficzek [ Legionista ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
5. FemmeFatale
6. maVes
7. Ficzek
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
6. mrEdDi
Tylko ciepłe ;)
majster łopata [ Centurion ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
5. FemmeFatale
6. maVes
7. Ficzek
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
6. mrEdDi
7. majster łopata
ale i tak najlepsza jest kawa.
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
5. FemmeFatale
6. maVes
7. Ficzek
8. boskijaroo
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
6. mrEdDi
7. majster łopata
Łuk-asz [ Pretorianin ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata

Qri$ [ Konsul ]
Swoją drogą, badzo ciekawe :) zawsze się zastanawiałem, jakie są preferencje inych w tej sprawie.
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
Powiniennem się w sumie dopisać do obu grup, bo uwielbiam każdą postać kakao.
Jakie lubicie najbrdziej? Ja piję jeśli zimne, to Nesquik + Łaciate 2%, a jeśli ciepłe to Decomorreno + Łaciate 2% + 1.5 łyżeczki cukru.

Coolfon [ Zaleś ]
Ale mi narobiliście ochoty ;]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4. |LoW|Snajper
5. FemmeFatale
6. maVes
7. Ficzek
8. boskijaroo
9. Łuk-asz
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
6. mrEdDi
7. majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
raper741 [ Vamos Barca ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
sajes [ Hala Madryt !! ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
ciepłe rulezzzzz:P
blood_x [ !SkinheadS! ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
Lista osob ktore chca byc tylko na liscie:
1. blood_x
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
noname89 [ Bez Imienia ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
zylla® [ Centurion ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Kakao, najlepiej Nesquik :)
masterr [ Pretorianin ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Loczek [ El Loco Boracho ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek

Arczens [ Legend ]
80-90 % zimne, ale czasem cieple tez siorbne :)
General E'qunix [ Nobody likes me ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
Lista osób którym jest to wszystko obojętne:
1.Wiewiórk
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek

defenencjał [ Generaďż˝ ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Bijmy brawo temu Panu!
Właśnie zadał nurtujące nas od lat pytanie!

MaN_of_WaR [ People Know Me ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

xion [ Jigga ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Andre770 [ Koniokwiciur ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
master53 [ Hans Kloss ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
przecież kakało jest dobre jako zimne gdy jest ciepło a jako że tera zbliża się ZIMA i jest zimno(doszedłem do tego drogą dedukcji)to głosuje na ciepłe KAKAO!!
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Janczes [ You'll never walk alone ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
przecież kakało jest dobre jako zimne gdy jest ciepło a jako że tera zbliża się ZIMA i jest zimno(doszedłem do tego drogą dedukcji)to głosuje na ciepłe KAKAO!!
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Xaltorun [ Quincy ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
przecież kakało jest dobre jako zimne gdy jest ciepło a jako że tera zbliża się ZIMA i jest zimno(doszedłem do tego drogą dedukcji)to głosuje na ciepłe KAKAO!!
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
mcaaaaaaaa [ Legionista ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
rafaleon [ Konsul ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Leilong [ Generaďż˝ ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Leilong
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Obscure [ ExcalibuR ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Pablox8 [ Konsul ]
Ja tam lubię ciepłe i zimne kakao
michrz [ Pretorianin ]
Cieplutkie - pycha
Zimne - phłe
Dwalin [ Reggae ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
Dorotkadk [ Generaďż˝ ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
michrz [ Pretorianin ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

siwCa [ Legend ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23.MartiniBianco
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.MartiniBianco
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa
Arxel [ Legend ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa
Lista zakupów:
1.mleko
2.kakao

Kam-El [ Generation X ]
a o które kakaoko chodzi ?
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
arxel--->> dlaczego mnie wymazałeś z listy ????

kraju92 [ Flame Alchemist ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa
Lista zakupów:
1.mleko
2.kakao

Agent_007 [ chomik ]
jak narazie ciepłe wygrywa...
Lucky_ [ god ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa
Lista zakupów:
1.mleko
2.kakao
Ja zdecydowanie wole gorące kakao. Nie wiem w ogole jak mozna pic zimne.
Loczek [ El Loco Boracho ]
Siwca: jak można mieć alergie na białko? :O
wielkimistrz [ Pretorianin ]
Zdecydowanie lepsze jest ciepłe.
kajol [ WISEGUYS MEMBER ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.kajol
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa
Lista zakupów:
1.mleko
2.kakao
Morbus [ settler ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.kajol
20 Morbus
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa
Lista zakupów:
1.mleko
2.kakao
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.kajol
20 Morbus
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa
Lista zakupów:
1. mleko
2. kakao
Lista osób które mówią abyście dali już sobie spokój z listami:
1. bladyk

thekid2 [ iLove ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.kajol
20 Morbus
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
2.thekid2
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa
Lista zakupów:
1. mleko
2. kakao
Lista osób które mówią abyście dali już sobie spokój z listami:
1. bladyk

Mazio [ Mr Offtopic ]
czy tylko mi się kakao kojarzy obscenicznie?

Agent_007 [ chomik ]
a myślałem że tylko ja pije kakao :)
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_
26.MartiniBianco
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.kajol
20 Morbus
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
2.thekid2
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa
Lista zakupów:
1. mleko
2. kakao
Lista osób które mówią abyście dali już sobie spokój z listami:
1. bladyk

Dziobak_90 [ Pretorianin ]
Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_
26.MartiniBianco
27.Dziobak_90
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.kajol
20 Morbus
21.Dziobak_90
Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
2.thekid2
3.Dziobak_90
Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion
Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv
Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53
Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun
Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92
Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky
Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
2.Dziobak_90
Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin
Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa
Lista zakupów:
1. mleko
2. kakao
Lista osób które mówią abyście dali już sobie spokój z listami:
1. bladyk
2.Dziobak_90 ;p

Mazio [ Mr Offtopic ]
rany boskie!!!
zapomniałem kupić papier toaletowy!
ewelina_m [ secret ]
nie masz co robić? :P
zimą wolę ciepłe, latem zapewne zimne :)