GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kakao - ciepłe vs zimne

01.12.2006
09:46
smile
[1]

Agent_007 [ chomik ]

Kakao - ciepłe vs zimne

Jakie kakao lubicie bardziej? Ciepłe czy zimne? Ja wole zimne

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:


Lista osób lubiąca zimne kakao:
Agent_007

01.12.2006
09:48
smile
[2]

Regis [ ]

W zimie cieple, w lecie zimne. Poza tym jestem od tego napoju uzalezniony - w ciagu tygodnia wypijam srednio 2 litry kakao i to takiego o stezeniu 1/3 kubka kakao na 2/3 kubka mleka.

EDIT: ee... na odwrot :D

01.12.2006
09:48
[3]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:


Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W

01.12.2006
09:50
smile
[4]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Matko... Caly poranek pewnie spedziles na uruchamianiu mozgu, zeby wymyslic taki bzdurny temat, nie?

01.12.2006
09:52
smile
[5]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W


Jak kakao to tylko ciepłe:)

01.12.2006
09:52
smile
[6]

Agent_007 [ chomik ]

rothon... w dwie sekundy to wymyśliłem

01.12.2006
09:53
[7]

Goofy23 [ FC Barcelona ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23

Only zimne :)

01.12.2006
09:57
smile
[8]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23

ciepłe i tylko ciepłe...najlepiej w mikrofalówce na minutke wstawić mleko...potem dosypac 2 łyżeczki kakao z Kubusiem Puchatkiem, a potem jeszcze wstawic na 30sek i gotowe...

01.12.2006
10:11
smile
[9]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo

01.12.2006
10:12
[10]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Agent_007 ---> Mały hint - jeśli wymyślenie tematu zabrało ci 2 sekundy, a jego umieszczenie niewiele więcej to nie znaczy, że jesteś genialny, tylko że szanse na śmieciowość tego wątku są bliskie 100%.
Te bzdurne listy niczemu i nikomu nie służą, nikt nawet nie sili się na podliczenie wyników i wyciąganie choćby najśmielszych wniosków. Ot, kolejny post na wysypisko.

01.12.2006
10:12
[11]

mons [ Generaďż˝ ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo

<lol>

01.12.2006
10:14
[12]

Regis [ ]

Jak by usunac z forum wszystkie tematy ktore 'niczemu nie sluza', to zostalyby chyba tylko pytania z dizialow hardware i okolic, oraz pytania o porady w roznych sprawach...

01.12.2006
10:17
[13]

Agent_007 [ chomik ]

Meghan -> wiem że geniuszem nie jestem ale chyba lepsza taka sonda niż wątek z pytaniem "Jakiego koloru majtki nosicie?". zresztą Ty też geniuszem nie jesteś...

01.12.2006
10:38
[14]

Tomuslaw [ Generaďż˝ ]

Regis - dokładnie.

Co więcej, jestem osobiście za usunięciem większości tematów z działu "szkoła" oraz "uczucia".

01.12.2006
10:51
[15]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Regis ---> Czy założeniem tego forum jest maksymalizacja ilości założonych wątków, czy też okazja do porozmawiania na interesujący choć kilka osób temat i wymiana poglądów, bądź dowiedzenie się czegoś? Zdaje się, że to drugie.
MZ takie wątki jak ten - niezależnie czy dotyczą majtek, kakao czy karty graficznej - niczemu nie służą, bo nikt tu tak naprawdę nie rozmawia, nie interesuje się innymi wpisami, tylko dorzuca swój kamyczek. Gdyby ktoś coś ciekawego o historii kakao, jego sposobach przyrządzania i podawania powiedział, mogłaby się rozwinąć rozmowa, ale tak? No ludzie, czy naprawdę nie umiecie już ze sobą rozmawiać?

[edit]
Agent ---> A czy ja gdzieś napisałam, że jestem geniuszem? Do niczego mi to niepotrzebne. I ta sonda w niczym od koloru majtek lepsza nie jest, nie łudź się.

01.12.2006
11:43
smile
[16]

Regis [ ]

Meghan --> Dlaczego zakladasz z gory ze kwestia kakao nikogo nie interesuje (patrz, nawet pojawil sie przepis na kakao z mikrofali! :P ), natomiast - na przyklad - roznego rodzaju watki 'zgadywankowe' maja jakis sens choc troche zwiazany z 'rozmowa i wymiana pogladow'? :)

Poza tym wychodze z zalozenia, ze jesli mnie watek nie interesuje, to go omijam. Inna rzecz, ze mnie akurat pytanie postawione w tym watku bardzo interesuje, bo niemal codziennie kloce sie z ojcem ktore kakao jest lepsze, a OBOP ani GUS informacji o takich preferencjach Polakow nie udostepniaja, a forum - owszem :P Gdyby nie to prawdopodobnie i ten watek bym 'olal'.

01.12.2006
11:56
smile
[17]

ZgReDeK [ Team Delta clan ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4. siostry zgredka

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek

01.12.2006
12:04
[18]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Regis ---> Żadne nie jest lepsze w sensie temperatury :) Prędzej w kwestii naturalne, czy rozpuszczalne. Generalnie jednak "lepszość" nie występuje, tylko różnica gustów kulinarnych i okoliczności przyrody.
Jednym z moich ulubionych niedzielnych śniadań w dzieciństwie była chałka z masłem i kakao naturalne na mleku.

Wątki zgadywankowe omijam szerokim łukiem, ich bezsensu nawet nie chce mi się komentować. Do tego wątku weszłam, bo lubię kakao i byłam ciekawa w czym animozja, ale jak po raz kolejny zobaczyłam, że rozmowa ma polegać na dopisaniu się do listy, to mnie szlag trafił.

01.12.2006
12:27
[19]

doktor_Wyspa [ Pretorianin ]

Skończyła się już noc
żaluzje się rozjechały
na głowę naciągam koc
jest dla mnie za mały
wystają mi nogi
jest mi zimno w nie
nie kocham ciebie
ty nie kochasz mnie
a przecież było nam
tak jak nie wiem gdzie

Jak to, jak to się stało,
że mi wypiłaś
moje kakao
przecież to mój kubeczek
to mój kubeczek
z wiewiórką jest

01.12.2006
12:40
smile
[20]

JihaaD [ Gosu ]

A w kakao lubisz? Na zamknietym na Monte tez lubia.

01.12.2006
12:44
smile
[21]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4. siostry zgredka
5.|LoW|Snajper

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek


Kakao lubie cieple ale jak pije samo mleko to zimne.

01.12.2006
12:44
[22]

Coy2K [ Veteran ]

Tomuslaw wiesz wymyslono na tym forum taki sprytny sposob na "niewyswietlanie" drazniacych kategorii... wystarczy sobie takową odznaczyć, a to ze Ty jestes "za usunieciem większości tematów z działu <szkoła> oraz <uczucia>" malo kogo interesuje

01.12.2006
13:34
[23]

Agent_007 [ chomik ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek

to poprawna lista!!!

Meghan -> do rozmawiania jest gg, a fora są do pisania własnego zdania na dany temat

01.12.2006
13:59
smile
[24]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

myslalem ze chodzi o kakaowe oko :> ja wole cieple :D

01.12.2006
14:00
smile
[25]

FemmeFatale [ right side never sleeps ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
5. FemmeFatale

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek


hot as hell ;>

01.12.2006
14:01
smile
[26]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
5. FemmeFatale

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
6. mrEdDi

zimne rox !!!!!!111 xD

01.12.2006
14:03
[27]

Mati176 [ Supervisor ]

Kto ogladal film "Wściekłe pięści węża" ten wie wszystko w sprawie Kakaa na cieplo lub zimno :)

01.12.2006
14:04
[28]

Regis [ ]

Kakao sie nie odmienia.

01.12.2006
14:10
smile
[29]

maVes [ Generaďż˝ ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
5. FemmeFatale
6. maVes

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
6. mrEdDi


Wolę ciepłe, chociaż w lecie piję zimne :)

01.12.2006
14:10
[30]

Ficzek [ Legionista ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
5. FemmeFatale
6. maVes
7. Ficzek

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
6. mrEdDi

Tylko ciepłe ;)

01.12.2006
14:13
[31]

majster łopata [ Centurion ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
5. FemmeFatale
6. maVes
7. Ficzek

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
6. mrEdDi
7. majster łopata

ale i tak najlepsza jest kawa.

01.12.2006
14:14
[32]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4.|LoW|Snajper
5. FemmeFatale
6. maVes
7. Ficzek
8. boskijaroo

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
6. mrEdDi
7. majster łopata

01.12.2006
14:19
[33]

Łuk-asz [ Pretorianin ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata

01.12.2006
14:48
smile
[34]

Qri$ [ Konsul ]

Swoją drogą, badzo ciekawe :) zawsze się zastanawiałem, jakie są preferencje inych w tej sprawie.

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$

Powiniennem się w sumie dopisać do obu grup, bo uwielbiam każdą postać kakao.
Jakie lubicie najbrdziej? Ja piję jeśli zimne, to Nesquik + Łaciate 2%, a jeśli ciepłe to Decomorreno + Łaciate 2% + 1.5 łyżeczki cukru.

01.12.2006
14:50
smile
[35]

Coolfon [ Zaleś ]

Ale mi narobiliście ochoty ;]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1. Apocaliptiq
2. Viroxis
3. mons
4. |LoW|Snajper
5. FemmeFatale
6. maVes
7. Ficzek
8. boskijaroo
9. Łuk-asz

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1. Agent_007
2. Genzo W
3. Goofy23
4. Kolo
5. Zgredek
6. mrEdDi
7. majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon

01.12.2006
14:51
[36]

raper741 [ Vamos Barca ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon

01.12.2006
14:56
[37]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon

ciepłe rulezzzzz:P

01.12.2006
14:56
[38]

blood_x [ !SkinheadS! ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon

Lista osob ktore chca byc tylko na liscie:
1. blood_x

01.12.2006
14:58
[39]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś

01.12.2006
15:01
[40]

noname89 [ Bez Imienia ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89

01.12.2006
15:12
[41]

zylla® [ Centurion ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

01.12.2006
15:15
smile
[42]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Kakao, najlepiej Nesquik :)

01.12.2006
15:25
[43]

masterr [ Pretorianin ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

01.12.2006
15:26
[44]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek

01.12.2006
15:29
smile
[45]

Arczens [ Legend ]

80-90 % zimne, ale czasem cieple tez siorbne :)

01.12.2006
15:29
[46]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek

01.12.2006
15:32
[47]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek

Lista osób którym jest to wszystko obojętne:
1.Wiewiórk

01.12.2006
15:32
[48]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek

01.12.2006
15:46
smile
[49]

defenencjał [ Generaďż˝ ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek

01.12.2006
15:54
smile
[50]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

01.12.2006
15:57
[51]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Bijmy brawo temu Panu!

Właśnie zadał nurtujące nas od lat pytanie!

01.12.2006
16:15
smile
[52]

MaN_of_WaR [ People Know Me ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

01.12.2006
16:21
smile
[53]

xion [ Jigga ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

01.12.2006
16:26
[54]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

01.12.2006
16:34
[55]

master53 [ Hans Kloss ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

01.12.2006
16:38
smile
[56]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75

przecież kakało jest dobre jako zimne gdy jest ciepło a jako że tera zbliża się ZIMA i jest zimno(doszedłem do tego drogą dedukcji)to głosuje na ciepłe KAKAO!!

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

01.12.2006
16:40
smile
[57]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75

przecież kakało jest dobre jako zimne gdy jest ciepło a jako że tera zbliża się ZIMA i jest zimno(doszedłem do tego drogą dedukcji)to głosuje na ciepłe KAKAO!!

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

01.12.2006
16:42
[58]

Xaltorun [ Quincy ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75

przecież kakało jest dobre jako zimne gdy jest ciepło a jako że tera zbliża się ZIMA i jest zimno(doszedłem do tego drogą dedukcji)to głosuje na ciepłe KAKAO!!

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

01.12.2006
16:49
[59]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL


Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

01.12.2006
17:08
[60]

mcaaaaaaaa [ Legionista ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL


Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

01.12.2006
17:21
[61]

rafaleon [ Konsul ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

01.12.2006
17:29
[62]

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

01.12.2006
17:31
smile
[63]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Leilong

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

01.12.2006
17:31
smile
[64]

Obscure [ ExcalibuR ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

01.12.2006
17:43
[65]

Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

01.12.2006
17:56
[66]

Pablox8 [ Konsul ]

Ja tam lubię ciepłe i zimne kakao

01.12.2006
17:57
[67]

michrz [ Pretorianin ]

Cieplutkie - pycha
Zimne - phłe

01.12.2006
17:58
[68]

Dwalin [ Reggae ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

01.12.2006
19:05
[69]

Dorotkadk [ Generaďż˝ ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

01.12.2006
19:15
[70]

michrz [ Pretorianin ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

01.12.2006
19:19
smile
[71]

siwCa [ Legend ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa

01.12.2006
19:21
[72]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23.MartiniBianco

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.MartiniBianco

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa

01.12.2006
19:21
[73]

Arxel [ Legend ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa

Lista zakupów:
1.mleko
2.kakao

01.12.2006
19:23
smile
[74]

Kam-El [ Generation X ]

a o które kakaoko chodzi ?

01.12.2006
19:25
[75]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

arxel--->> dlaczego mnie wymazałeś z listy ????

01.12.2006
20:02
smile
[76]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa

Lista zakupów:
1.mleko
2.kakao

01.12.2006
20:36
smile
[77]

Agent_007 [ chomik ]

jak narazie ciepłe wygrywa...

01.12.2006
20:38
[78]

Lucky_ [ god ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa

Lista zakupów:
1.mleko
2.kakao

Ja zdecydowanie wole gorące kakao. Nie wiem w ogole jak mozna pic zimne.

01.12.2006
20:40
[79]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Siwca: jak można mieć alergie na białko? :O

01.12.2006
20:49
[80]

wielkimistrz [ Pretorianin ]

Zdecydowanie lepsze jest ciepłe.

01.12.2006
20:51
[81]

kajol [ WISEGUYS MEMBER ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.kajol

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa

Lista zakupów:
1.mleko
2.kakao

01.12.2006
21:00
[82]

Morbus [ settler ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.kajol
20 Morbus

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa

Lista zakupów:
1.mleko
2.kakao

01.12.2006
21:05
[83]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.kajol
20 Morbus

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa

Lista zakupów:
1. mleko
2. kakao

Lista osób które mówią abyście dali już sobie spokój z listami:
1. bladyk

01.12.2006
21:17
smile
[84]

thekid2 [ iLove ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.kajol
20 Morbus

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
2.thekid2

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa

Lista zakupów:
1. mleko
2. kakao

Lista osób które mówią abyście dali już sobie spokój z listami:
1. bladyk

01.12.2006
21:17
smile
[85]

Mazio [ Mr Offtopic ]

czy tylko mi się kakao kojarzy obscenicznie?

01.12.2006
22:11
smile
[86]

Agent_007 [ chomik ]

a myślałem że tylko ja pije kakao :)

01.12.2006
22:12
[87]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_
26.MartiniBianco

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.kajol
20 Morbus

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
2.thekid2

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa

Lista zakupów:
1. mleko
2. kakao

Lista osób które mówią abyście dali już sobie spokój z listami:
1. bladyk

02.12.2006
00:38
smile
[88]

Dziobak_90 [ Pretorianin ]

Lista osób lubiąca ciepłe kakao:
1.Apocaliptiq
2.Viroxis
3.mons
4.|LoW|Snajper
5.FemmeFatale
6.maVes
7.Ficzek
8.boskijaroo
9.Łuk-asz
10. raper741
11. sajes
12.Kucyś
13. noname89
14. masterr
15. MaN_of_WaR
16. Andre770
17. MatiRonaLDo75
18. karas_PL
19. rafaleon
20. MMaaZZii1155
21.Dorotkadk
22.michrz
23. Arxel
24. kraju92
25. Lucky_
26.MartiniBianco
27.Dziobak_90

Lista osób lubiąca zimne kakao:
1.Agent_007
2.Genzo W
3.Goofy23
4.Kolo
5.Zgredek
6.mrEdDi
7.majster łopata
8. Qri$
9. Coolfon
10.Kucyś
11. noname89
12. MaZZeo
13. General E'qunix
14. Mr.Borys
15. defenencjał
16. xion
17. Janczes
18.Dorotkadk
19.kajol
20 Morbus
21.Dziobak_90

Lista osób woląca Kawę z mlekiem:
1.zylla
2.thekid2
3.Dziobak_90

Lista osób woląca Kawę ze śmietaną:
1.loczek
2. xion

Lista osób które wpiasały sie tu tylko dlatego żeby zrobic nową liste:
1.KOLOSrv

Lista osób woląca wypić inkę zbożową z mlekiem:
1. master53

Lista osób, które nie lubią solonych chipsów:
1. Xaltorun

Lista osób, ktore lubia solone chipsy:
1. MMaaZZii1155
2. Obscure
3.Dorotkadk
4. kraju92

Lista osób nie lubiacych kakao:
1.rickyticky

Lista osób, które preferują herbete z cytryną:
1. Mc-Muza
2.Dziobak_90

Lista osób, które wolą słodzik od cukru:
1. Dwalin

Lista osób nie pijących kakaa, z powodu alergii na białko.
1.siwCa

Lista zakupów:
1. mleko
2. kakao

Lista osób które mówią abyście dali już sobie spokój z listami:
1. bladyk
2.Dziobak_90 ;p

02.12.2006
00:39
smile
[89]

Mazio [ Mr Offtopic ]

rany boskie!!!
zapomniałem kupić papier toaletowy!

02.12.2006
00:39
[90]

ewelina_m [ secret ]

nie masz co robić? :P
zimą wolę ciepłe, latem zapewne zimne :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.