
Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
..::Poszukuje piosenki::...
Chodzi o piosenkę:
Kowalski - Karolina
Jak ktoś by miał to prosiłbym na [email protected]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
Apocaliptiq--->Wysle Ci okolo 12.00, bo teraz musze sie zebrac na zajecia:]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Sn33p3r --> wielkie dzięki:)
Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
Ok wysyla sie...:)
Pozdro