
Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Kto z Was nie poszedł dzisiaj do szkoły? cz.3
Kolejny dzień bez szkoły...dlaczego? Wczoraj miałem coś z głową...nie, nie z d*pa tylko z głową:P Wizyta w szpitalu, chcieli mnie zostawić ale nie, nie dałem się:P No to teraz Przyznać się! Kto nie poszedł dzisiaj do szkoły?:)

jackhammer777 [ Dark Lord ]
Ja! ;P Tez mialem wczoraj cos z glowa... a wlasciwie mam do teram (kaca xD).

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
Ja wstalem, zeby isc na uczelnie, ale jakos nie moge sie zebrac...:DMam nadzieje, ze jeszcze sie tam dzisiaj wybiore, bo wykladowca zrobi mi z dupy jesien sredniowiecza:]

Ward [ Senator ]
nie poszedłem tak jak wczoraj i przedwczoraj
ale jak wczoraj i przedwczoraj wybieram się do pracy ;->

General E'qunix [ Nobody likes me ]
:( idę... za 15 minut
Obscure [ ExcalibuR ]
ja na 9:50 do szkółki :(

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
hehe z tego tematu to chyba karczmę by wypadało zrobić:P Co wy na to?
Ale komu się będzie chciało to zrobić:P
ps: to taka propozycja tylko:)

Agent_007 [ chomik ]
ja mam na 8.00, więc wiadomo że nie jestem w szkole
wczoraj była imprezka(kumpel urodziny wyprawiał), wróciłem o 10.00 wieczorem i nie było czasu na odrobienie lekcji, więc sobie darowałem :)

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]
Heh, wspaniały temat :) Jestem za karczmą :P
A dlaczego nie ma mnie dzisiaj w szkole? No kurczę, nie chciało mi się kompletnie iść, ostatnio mam taką niechęć do szkoły że szok. Ale chodzę na przekór sobie, tyle że raz w tygodniu średnio jeden dzień sobie odpuszczam...
Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:
1. Pl@ski :)

Molpi [ Mocny w literkach ]
Ja nie chodze od tygodnia bo chory jestem:)
Zrobienie z tego karczmy to swietny pomysl
Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:
1. Pl@ski :)
2. Molpi :P

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:
1. Pl@ski :)
2. Molpi :P
2. Apocaliptiq :D

jackhammer777 [ Dark Lord ]
Mnie rowniez nie bylo woczraj i przedwczoraj... kurde musze zaczac chodzic porzadnie bo zaczynam ciut przeginac z labami... xD
Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:
1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
ValkyreX [ shikyo ]
Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:
1. Pl@ski :)
2. Molpi
3. Apocaliptiq :)
4. jackhammer777 :)
5. ValkyreX

Obscure [ ExcalibuR ]
Ja jestem chętny
Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:
1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
4. ValkyreX
5. Obscure

dziku86 [ The Cure ]
Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:
1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
4. ValkyreX
5. Obscure
Lista osob ktorzy nie chca karczmy:
1.dzik86
tomazzi [ Pretorianin ]
Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:
1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
4. ValkyreX
5. Obscure
Lista osob ktorzy nie chca karczmy:
1.dzik86
2. tomazzi
Ciekawe czy jak bedzie wiecej niechetnych do nie zrobia karczmy.

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
tomazzi --> a będzie:)?
Uwaga!
Głosowanie dotyczące tworzenia karczmy zakończy się dokładnie o godzinie 10.00(dnia dzisiejszego).
Wy głosujcie, ja się zajmę tworzeniem karczmy...praktycznie już gotowa:)
los_hobbitos [ Konsul ]
Kto nie poszedł do szkoły? Ja! Wczoraj się wyszalałem do bólu na dysce, a dziś złapałem jakiegoś cholernego wirusa... Jak to mówią, sraczka i rzygaczka przychodzi znienacka:D. Ale to nawet dobrze, bo nie muszę w szkole siedzieć...
Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:
1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
4. ValkyreX
5. Obscure
Lista osob ktorzy nie chca karczmy:
1. dzik86
2. tomazzi
Lista osób, którym jest to obojętne:
1. los_hobbitos
tomazzi [ Pretorianin ]
Bym sobie poczekal na wyniki referendum ale musze isc do szkoly;/ Tak, tak, ide do szkoly.
Apocaliptiq-> raczej do tych co wstrzymali sie od glosu;)

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
heheh a osoby obojętne zaliczamy do tych "za" czy "przeciw"?:)
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
4. ValkyreX
5. Obscure
6. Genzo W
Lista osob ktorzy nie chca karczmy:
1. dzik86
2. tomazzi
Lista osób, którym jest to obojętne:
1. los_hobbitos
Ja w ogole nie chodze do szkoły - ten etap mam za soba :) ale pogadac tu moge i takie tam jezeli mi pozwolicie ;)

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
20 minut to deadline:)
wynik:
Za: 6
Przeciw: 2
Wstrzymali się: 1
Łącznie: 9
Błąd --> Molpi się gdzieś zaplątał. Zatem:
Za: 7
Przeciw 2
Wstrzymali się: 1
Łącznie: 10
los_hobbitos [ Konsul ]
Apocaliptiq---->Do tych, którzy będą szczęśliwi, gdy karczma powstanie, ale się nie obrażą, gdy jej nie będzie:)
edit. E no, prawie jak w Sejmie:D

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Pytanie mam.
Czy jak już ta karczma będzie to czy zrobić godziny otwarcia? Np. od 7.00 do 15.00?
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Tak chyba byloby najlepiej :)

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Genzo --> też tak myślę:) Tylko na ogół mnie tu nie będzie bo sporadycznie do szkoły nie chodze:P
Ale ogólnie spoko, jakoś to będzie:) hehe
Wygląda to na razie tak:
Karczma Wagarowiczów Cz.1
Wagary - nieuzasadniona (z punktu widzenia władz szkolnych; wykluczająca np. chorobę), jedno- lub wielokrotna, celowa nieobecność ucznia na obowiązkowych zajęciach szkolnolekcyjnych.
Zapraszamy wszystkich wagarowiczów do karczmy stworzonej specjalnie dla nich!!:)
Otwarte --> codziennie od 7.00 do 15.00
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5704837&N=1
Zapraszam!!:D
djforever [ eXplorer ]
1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
4. ValkyreX
5. Obscure
6. Genzo W
7. Djforever
Lista osob ktorzy nie chca karczmy:
1. dzik86
2. tomazzi
Lista osób, którym jest to obojętne:
1. los_hobbitos
Narmo [ Naczelny Maruda ]
A ja jestem właśnie na zajęciach :P
Progress...

Lg_Mayhem [ Chor��y ]
Hehe aja teraz siedze w szkole w bibliotece na komputerze bo włefista mnie wygnał na komputer :):):):) Pozdro
A tak w ogóle to czekam na moją ospę wietrzną :P
reksio [ Q u e e r ]
Lol. Akurat dzisiaj sobie zrobiłem wolne i znalazłem ten wątek. Hmm...
Miałem mieć media relations, ale olałem - muszę porobić wpłaty za towary z Allegro.

peterkarel [ KochamDzaste ]
ja 3 dzien siedze w domu bo na praktykach naswietlilo mi oczy:]
pawcio005 [ Pretorianin ]
a ja chory jestem :) i mam wolne ;P
amoreg1234 [ użytkownik ]
wow, myslalem ze tyylko ja sie zle czuje ;] tez zostalem w domu, ale na klasowke z matematyki pojade :/

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]
No proszę kto by pomyślał że moje głosowanie spotka się z tak szerokim echem... A ja to tylko tak dla jak dałem :P
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
Cóż szyta stopa :) ni wolne :D