GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto z Was nie poszedł dzisiaj do szkoły? cz.3

01.12.2006
08:43
smile
[1]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Kto z Was nie poszedł dzisiaj do szkoły? cz.3

Kolejny dzień bez szkoły...dlaczego? Wczoraj miałem coś z głową...nie, nie z d*pa tylko z głową:P Wizyta w szpitalu, chcieli mnie zostawić ale nie, nie dałem się:P No to teraz Przyznać się! Kto nie poszedł dzisiaj do szkoły?:)

01.12.2006
08:45
smile
[2]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

Ja! ;P Tez mialem wczoraj cos z glowa... a wlasciwie mam do teram (kaca xD).

01.12.2006
08:45
smile
[3]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

Ja wstalem, zeby isc na uczelnie, ale jakos nie moge sie zebrac...:DMam nadzieje, ze jeszcze sie tam dzisiaj wybiore, bo wykladowca zrobi mi z dupy jesien sredniowiecza:]

01.12.2006
08:47
smile
[4]

Ward [ Senator ]

nie poszedłem tak jak wczoraj i przedwczoraj

ale jak wczoraj i przedwczoraj wybieram się do pracy ;->

01.12.2006
08:47
smile
[5]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

:( idę... za 15 minut

01.12.2006
08:48
[6]

Obscure [ ExcalibuR ]

ja na 9:50 do szkółki :(

01.12.2006
08:55
smile
[7]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

hehe z tego tematu to chyba karczmę by wypadało zrobić:P Co wy na to?

Ale komu się będzie chciało to zrobić:P

ps: to taka propozycja tylko:)

01.12.2006
08:58
smile
[8]

Agent_007 [ chomik ]

ja mam na 8.00, więc wiadomo że nie jestem w szkole
wczoraj była imprezka(kumpel urodziny wyprawiał), wróciłem o 10.00 wieczorem i nie było czasu na odrobienie lekcji, więc sobie darowałem :)

01.12.2006
09:10
smile
[9]

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]

Heh, wspaniały temat :) Jestem za karczmą :P

A dlaczego nie ma mnie dzisiaj w szkole? No kurczę, nie chciało mi się kompletnie iść, ostatnio mam taką niechęć do szkoły że szok. Ale chodzę na przekór sobie, tyle że raz w tygodniu średnio jeden dzień sobie odpuszczam...

Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:

1. Pl@ski :)

01.12.2006
09:13
smile
[10]

Molpi [ Mocny w literkach ]

Ja nie chodze od tygodnia bo chory jestem:)
Zrobienie z tego karczmy to swietny pomysl

Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:

1. Pl@ski :)
2. Molpi :P

01.12.2006
09:13
smile
[11]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:

1. Pl@ski :)
2. Molpi :P
2. Apocaliptiq :D

01.12.2006
09:14
smile
[12]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

Mnie rowniez nie bylo woczraj i przedwczoraj... kurde musze zaczac chodzic porzadnie bo zaczynam ciut przeginac z labami... xD



Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:

1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)

01.12.2006
09:21
[13]

ValkyreX [ shikyo ]

Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:

1. Pl@ski :)
2. Molpi
3. Apocaliptiq :)
4. jackhammer777 :)
5. ValkyreX

01.12.2006
09:21
smile
[14]

Obscure [ ExcalibuR ]

Ja jestem chętny

Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:

1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
4. ValkyreX
5. Obscure

01.12.2006
09:24
smile
[15]

dziku86 [ The Cure ]

Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:

1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
4. ValkyreX
5. Obscure

Lista osob ktorzy nie chca karczmy:
1.dzik86

01.12.2006
09:26
[16]

tomazzi [ Pretorianin ]

Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:

1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
4. ValkyreX
5. Obscure

Lista osob ktorzy nie chca karczmy:
1.dzik86
2. tomazzi

Ciekawe czy jak bedzie wiecej niechetnych do nie zrobia karczmy.

01.12.2006
09:28
smile
[17]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

tomazzi --> a będzie:)?

Uwaga!

Głosowanie dotyczące tworzenia karczmy zakończy się dokładnie o godzinie 10.00(dnia dzisiejszego).

Wy głosujcie, ja się zajmę tworzeniem karczmy...praktycznie już gotowa:)

01.12.2006
09:31
[18]

los_hobbitos [ Konsul ]

Kto nie poszedł do szkoły? Ja! Wczoraj się wyszalałem do bólu na dysce, a dziś złapałem jakiegoś cholernego wirusa... Jak to mówią, sraczka i rzygaczka przychodzi znienacka:D. Ale to nawet dobrze, bo nie muszę w szkole siedzieć...

Lista osób chętnych żeby zrobić z tego karczmę:

1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
4. ValkyreX
5. Obscure

Lista osob ktorzy nie chca karczmy:
1. dzik86
2. tomazzi

Lista osób, którym jest to obojętne:
1. los_hobbitos

01.12.2006
09:34
[19]

tomazzi [ Pretorianin ]

Bym sobie poczekal na wyniki referendum ale musze isc do szkoly;/ Tak, tak, ide do szkoly.
Apocaliptiq-> raczej do tych co wstrzymali sie od glosu;)

01.12.2006
09:36
smile
[20]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

heheh a osoby obojętne zaliczamy do tych "za" czy "przeciw"?:)

01.12.2006
09:39
[21]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
4. ValkyreX
5. Obscure
6. Genzo W

Lista osob ktorzy nie chca karczmy:
1. dzik86
2. tomazzi

Lista osób, którym jest to obojętne:
1. los_hobbitos



Ja w ogole nie chodze do szkoły - ten etap mam za soba :) ale pogadac tu moge i takie tam jezeli mi pozwolicie ;)

01.12.2006
09:42
smile
[22]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

20 minut to deadline:)

wynik:

Za: 6
Przeciw: 2
Wstrzymali się: 1
Łącznie: 9

Błąd --> Molpi się gdzieś zaplątał. Zatem:

Za: 7
Przeciw 2
Wstrzymali się: 1
Łącznie: 10

01.12.2006
09:46
[23]

los_hobbitos [ Konsul ]

Apocaliptiq---->Do tych, którzy będą szczęśliwi, gdy karczma powstanie, ale się nie obrażą, gdy jej nie będzie:)

edit. E no, prawie jak w Sejmie:D

01.12.2006
09:49
smile
[24]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Pytanie mam.

Czy jak już ta karczma będzie to czy zrobić godziny otwarcia? Np. od 7.00 do 15.00?

01.12.2006
09:51
[25]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Tak chyba byloby najlepiej :)

01.12.2006
09:54
smile
[26]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Genzo --> też tak myślę:) Tylko na ogół mnie tu nie będzie bo sporadycznie do szkoły nie chodze:P

Ale ogólnie spoko, jakoś to będzie:) hehe

Wygląda to na razie tak:

Karczma Wagarowiczów Cz.1


Wagary - nieuzasadniona (z punktu widzenia władz szkolnych; wykluczająca np. chorobę), jedno- lub wielokrotna, celowa nieobecność ucznia na obowiązkowych zajęciach szkolnolekcyjnych.

Zapraszamy wszystkich wagarowiczów do karczmy stworzonej specjalnie dla nich!!:)

Otwarte --> codziennie od 7.00 do 15.00

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku.
(...)

01.12.2006
10:00
smile
[27]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5704837&N=1


Zapraszam!!:D

01.12.2006
10:01
[28]

djforever [ eXplorer ]

1. Pl@ski :)
2. Apocaliptiq :)
3. jackhammer777 :)
4. ValkyreX
5. Obscure
6. Genzo W
7. Djforever

Lista osob ktorzy nie chca karczmy:
1. dzik86
2. tomazzi

Lista osób, którym jest to obojętne:
1. los_hobbitos


01.12.2006
10:35
[29]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

A ja jestem właśnie na zajęciach :P
Progress...

01.12.2006
10:48
smile
[30]

Lg_Mayhem [ Chor��y ]

Hehe aja teraz siedze w szkole w bibliotece na komputerze bo włefista mnie wygnał na komputer :):):):) Pozdro

A tak w ogóle to czekam na moją ospę wietrzną :P

01.12.2006
10:50
[31]

reksio [ Q u e e r ]

Lol. Akurat dzisiaj sobie zrobiłem wolne i znalazłem ten wątek. Hmm...

Miałem mieć media relations, ale olałem - muszę porobić wpłaty za towary z Allegro.

01.12.2006
11:16
smile
[32]

peterkarel [ KochamDzaste ]

ja 3 dzien siedze w domu bo na praktykach naswietlilo mi oczy:]

01.12.2006
11:21
[33]

pawcio005 [ Pretorianin ]

a ja chory jestem :) i mam wolne ;P

01.12.2006
11:23
[34]

amoreg1234 [ użytkownik ]

wow, myslalem ze tyylko ja sie zle czuje ;] tez zostalem w domu, ale na klasowke z matematyki pojade :/

01.12.2006
13:47
smile
[35]

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]

No proszę kto by pomyślał że moje głosowanie spotka się z tak szerokim echem... A ja to tylko tak dla jak dałem :P

01.12.2006
13:49
[36]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Cóż szyta stopa :) ni wolne :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.