
temp2 [ ARET ]
Pasek zadań na górze czy na dole ? Sonda.
Z tego co widze to wiekszosc osob pasek zadań ma na dole.
Wedlug mnie naturalnym jest zeby tzw. "Menu" bylo na gorze.
Czesciowo moze zostalo mi to z AMIGI.
Prosze o wpisywanie sie osob ktore maja inne ustawienia niz "default" (czyli pasek zadań menu startowe na dole).
Pasek po prawej i lewej stronie ? Rowniez. Nikogo nie dyskryminuje.
Taka pierdolka na poczatek dnia.

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Ja tam trzymam go na dole ale jest włączona opcja "auto ukrywanie" poza tym nie mam żadnych ikon na pulpicie - po co? Lepiej jak jest....czysto:)

Ward [ Senator ]
standardowo na dole , jak bil przykazał
w tej chwili po prawej , po lewej wykluczone :->
Mipari1002 [ OOBE Master ]
Ja mam Menu po prawej i jeszcze na górze pasek z dyskami żeby szybciej je otwierać
Diplo [ Generaďż˝ ]
Ja mam na dole standardowy pasek start, na górze pasek z dyskami (mój komputer) a po lewej pasek z Quick Launch :)
Regis [ ]
Ja mam tylko dolny pasek
legrooch [ MPO Squad Member ]
Po prawej
Snoopikus [ Generaďż˝ ]
Pasek na dole.
Na QuickLaunchu ikonki do najwazniejszych 5 programow dla mnie.
Skroty do dyskow mam na pulpicie.

piokos [ Malpa w czerwonym ]
po skosie

neXus [ Fallen Angel ]
Standardowo w Mac OS menu jest na górze. Na dole za to mam Dock'a :P
Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]
Dół
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Standardowo na dole. Od zawsze. Przyzwyczaiłem sie

Chupacabra [ Senator ]
pasek mam na dole, u gory za to mam pasek moj komputer z autoukrywaniem. Bardzo przydatne , sprobujcie sami, przeciagajac i upuszczajac ikonke mojego komputera po za krawedz jakas
QrKo [ Legend ]
Na górze.
Toshi_ [ Pretorianin ]
Pasek na dole, ObjectDock z najczęściej używanymi skrótami przy lewej krawędzi z autoukrywaniem.