GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pasek zadań na górze czy na dole ? Sonda.

01.12.2006
08:06
smile
[1]

temp2 [ ARET ]

Pasek zadań na górze czy na dole ? Sonda.

Z tego co widze to wiekszosc osob pasek zadań ma na dole.

Wedlug mnie naturalnym jest zeby tzw. "Menu" bylo na gorze.

Czesciowo moze zostalo mi to z AMIGI.

Prosze o wpisywanie sie osob ktore maja inne ustawienia niz "default" (czyli pasek zadań menu startowe na dole).

Pasek po prawej i lewej stronie ? Rowniez. Nikogo nie dyskryminuje.


Taka pierdolka na poczatek dnia.

01.12.2006
08:11
smile
[2]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Ja tam trzymam go na dole ale jest włączona opcja "auto ukrywanie" poza tym nie mam żadnych ikon na pulpicie - po co? Lepiej jak jest....czysto:)

01.12.2006
08:13
smile
[3]

Ward [ Senator ]

standardowo na dole , jak bil przykazał
w tej chwili po prawej , po lewej wykluczone :->

01.12.2006
08:21
[4]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

Ja mam Menu po prawej i jeszcze na górze pasek z dyskami żeby szybciej je otwierać

01.12.2006
09:42
[5]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Ja mam na dole standardowy pasek start, na górze pasek z dyskami (mój komputer) a po lewej pasek z Quick Launch :)

01.12.2006
09:45
[6]

Regis [ ]

Ja mam tylko dolny pasek

01.12.2006
09:50
[7]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Po prawej

01.12.2006
10:02
[8]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Pasek na dole.
Na QuickLaunchu ikonki do najwazniejszych 5 programow dla mnie.
Skroty do dyskow mam na pulpicie.

01.12.2006
10:04
smile
[9]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

po skosie

01.12.2006
10:27
smile
[10]

neXus [ Fallen Angel ]

Standardowo w Mac OS menu jest na górze. Na dole za to mam Dock'a :P

01.12.2006
10:29
[11]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

Dół

01.12.2006
10:36
[12]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Standardowo na dole. Od zawsze. Przyzwyczaiłem sie

01.12.2006
11:48
smile
[13]

Chupacabra [ Senator ]

pasek mam na dole, u gory za to mam pasek moj komputer z autoukrywaniem. Bardzo przydatne , sprobujcie sami, przeciagajac i upuszczajac ikonke mojego komputera po za krawedz jakas

01.12.2006
12:21
[14]

QrKo [ Legend ]

Na górze.

01.12.2006
12:56
[15]

Toshi_ [ Pretorianin ]

Pasek na dole, ObjectDock z najczęściej używanymi skrótami przy lewej krawędzi z autoukrywaniem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.