GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za melodia ???

01.12.2006
07:48
smile
[1]

Ward [ Senator ]

Co to za melodia ???

proszę o pomoc i to dwa razy ;->

usłyszałem z rana kawałek , chyba nie najnowszy bo słyszałem go już latem
śpiewa go ładna blondynka i mulat czy murzyn z długimi włosami (od wybielenia jacksona nic nie wiadomo z nimi) , kiedyś oglądałem klip i na końcu jest urywek z gry w kręgle
w refrenie jest takie tralialili na dwa głosy :->
uwaga – nucę
dalalalali –talilalala- talilalalaallalaaa
ładnie?

drugi kawałek jest chyba nowszy , grają go często a są w nim jakby ''murzyńskie’’ męskie chórki a w tytule ma coś jakby SPIRITS
oba kawałki są miłe dla ucha i nastrojowe , raczej do słuchania niż tańczenia ;->

01.12.2006
09:25
smile
[2]

Ward [ Senator ]

jeszcze raz zanucę ;->
w refrenie bez słow , tylko melodyjne i na dwa gosy

tralalalalili-tatalalalalala-tralalalalilalila

01.12.2006
10:37
[3]

Ward [ Senator ]

to ''drugie'' to my spitit files to you , ktoś mi podpowiedział ;->

a to pierwsze śpiewane przez ładną blondynkę z ''ciemnoskórym'' gościem z lilililala w refrenie -jeszcze raz zanucić ?

01.12.2006
10:38
smile
[4]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

tak!

Ward...bardzo ładnie nucisz

01.12.2006
10:40
smile
[5]

Ward [ Senator ]

może zanim trafię do idola to jeszcze raz wkleję

śpiewa to ładna blondynka i mulat czy murzyn z długimi włosami (od wybielenia jacksona nic nie wiadomo z nimi) , kiedyś oglądałem klip i na końcu jest urywek z gry w kręgle
a w refrenie jest takie tralialili na dwa głosy :->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.