
Ward [ Senator ]
Co to za melodia ???
proszę o pomoc i to dwa razy ;->
usłyszałem z rana kawałek , chyba nie najnowszy bo słyszałem go już latem
śpiewa go ładna blondynka i mulat czy murzyn z długimi włosami (od wybielenia jacksona nic nie wiadomo z nimi) , kiedyś oglądałem klip i na końcu jest urywek z gry w kręgle
w refrenie jest takie tralialili na dwa głosy :->
uwaga – nucę
dalalalali –talilalala- talilalalaallalaaa
ładnie?
drugi kawałek jest chyba nowszy , grają go często a są w nim jakby ''murzyńskie’’ męskie chórki a w tytule ma coś jakby SPIRITS
oba kawałki są miłe dla ucha i nastrojowe , raczej do słuchania niż tańczenia ;->

Ward [ Senator ]
jeszcze raz zanucę ;->
w refrenie bez słow , tylko melodyjne i na dwa gosy
tralalalalili-tatalalalalala-tralalalalilalila
Ward [ Senator ]
to ''drugie'' to my spitit files to you , ktoś mi podpowiedział ;->
a to pierwsze śpiewane przez ładną blondynkę z ''ciemnoskórym'' gościem z lilililala w refrenie -jeszcze raz zanucić ?

Viroxis [ s.n.a.f.u ]
tak!
Ward...bardzo ładnie nucisz

Ward [ Senator ]
może zanim trafię do idola to jeszcze raz wkleję
śpiewa to ładna blondynka i mulat czy murzyn z długimi włosami (od wybielenia jacksona nic nie wiadomo z nimi) , kiedyś oglądałem klip i na końcu jest urywek z gry w kręgle
a w refrenie jest takie tralialili na dwa głosy :->