GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Monitor LCD z ładnymi kolorami - jeszcze raz

01.12.2006
00:18
[1]

pcamator [ Legionista ]

Monitor LCD z ładnymi kolorami - jeszcze raz

Witam

Chcę/muszę pozbyć się starego dobrego CRTka.
I mam problem bo potrzebuję w miarę ładnych kolorów
(obróbka zdjęć, www)

Kasa max 1600 zł.

Upatrzyłem sobie coś na dobrej matrycy:

Samsung 19 971P:

Samsung 19 940T

Samsung 19 970P

A może nie warto przepłacać i wsiąść popularnego:
LG 19 L1919S za znacznie mniejszą kasę?


Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

01.12.2006
00:22
[2]

Goozys[DEA] [ MotoGP ]

Osobiście posiadam Samsung 940N, wersja chyba najuboższa ze wszystkich 940tek i przyznam, ze kolory są wyśmienite. Widziałem podczas pracy model 940B i przyznam, że nie widziałem różnicy. O tym LGku słyszałem sporo różnych opinii i w większości niezbyt przychylnych, dlatego uważam, że z tych, które wymieniłeś Samsung będzie chyba najrozsądniejszym wyborem. Co do modelu, będziesz musiał wybrać sam pomiędzy możliwościami poszczególnych. Fakt faktem, jaki by nie był, będziesz zadowolony.

01.12.2006
00:25
[3]

N2 [ negroz ]

Kolory? Kolory zawsze można sobie skalibrować. Weż raczej pod uwagę typ matrycy, oczywiście PVA/MVA, która charakteryzuje się m.in. większą paletą barw, lepszymi kątami widzenia i wyższym kontrastem.

01.12.2006
08:41
[4]

Garius [ Legionista ]

Możesz też obejrzec ten:


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.