pcamator [ Legionista ]
Monitor LCD z ładnymi kolorami - jeszcze raz
Witam
Chcę/muszę pozbyć się starego dobrego CRTka.
I mam problem bo potrzebuję w miarę ładnych kolorów
(obróbka zdjęć, www)
Kasa max 1600 zł.
Upatrzyłem sobie coś na dobrej matrycy:
Samsung 19 971P:
Samsung 19 940T
Samsung 19 970P
A może nie warto przepłacać i wsiąść popularnego:
LG 19 L1919S za znacznie mniejszą kasę?
Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.
Goozys[DEA] [ MotoGP ]
Osobiście posiadam Samsung 940N, wersja chyba najuboższa ze wszystkich 940tek i przyznam, ze kolory są wyśmienite. Widziałem podczas pracy model 940B i przyznam, że nie widziałem różnicy. O tym LGku słyszałem sporo różnych opinii i w większości niezbyt przychylnych, dlatego uważam, że z tych, które wymieniłeś Samsung będzie chyba najrozsądniejszym wyborem. Co do modelu, będziesz musiał wybrać sam pomiędzy możliwościami poszczególnych. Fakt faktem, jaki by nie był, będziesz zadowolony.
N2 [ negroz ]
Kolory? Kolory zawsze można sobie skalibrować. Weż raczej pod uwagę typ matrycy, oczywiście PVA/MVA, która charakteryzuje się m.in. większą paletą barw, lepszymi kątami widzenia i wyższym kontrastem.
Garius [ Legionista ]
Możesz też obejrzec ten: