wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Soundtrack z filmu o narkomanach (?)
Mam dość nietypową prośbę, czy ktoś mógłby podać tytuł filmu traktującego (bodaj) o narkomanach na literę (bodaj E) z b. charakterystycznym utworem muzycznym. Wiem trochę mało szczegółów, ale może ktoś coś zapoda :).
Lysack [ Latino Lover ]
Requiem For A Dream
Clint Mansell - Requiem For A Dream:)

Kurdt [ Modrzew ]
Film: Requiem dla Snu
Soundtrack:
Utwór: Summer Overture, pierwotnie by W. A. Mozart
Nie ma za co. :)

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
haha:D Jaki zbieg okoliczności wlasnie skonczylem go ogladac:)

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
O boże zawsze mi się ten film myli z Equilibrium i stąd to E :). Czemu tak jest niestety nie umiem odp., ale dzięki za pomoc :).
Lysack [ Latino Lover ]
wolfen -> mi też się mylił, a to pewnie przez "equi" w obydwu tytułach:)
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Lysack ----> hehe no to całkiem prawdopodobne :)
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
OT: film b. dobry a muzyka jeszcze lepsza... kiedys mialem soundtrack ktory trwal jakies 53 min. Bardzo dobrze sie sluchalo
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Ehh ja niestety nie miałem okazji obejrzeć ani jednego ani drugiego :/
Jerryzzz [ E ]
O kurde, to jest mega-0mocney film... MAsz caly dzien ZwiAlony po objerzen iu... Z lżejszuch polecam Trainspotting
Lysack [ Latino Lover ]
ja też nie oglądałem, ale Requiem będę miał okazję obejrzeć już 8 grudnia:)
bardzo ciekawi mnie efekt w kinie tego przejścia z 1:05 z poniższego traileru:)
po takich opiniach zarówno Requiem jak i Efektu motyla, myślę, że będzie to jeden z lepszych enemefów:D