GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Soundtrack z filmu o narkomanach (?)

30.11.2006
23:41
[1]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Soundtrack z filmu o narkomanach (?)

Mam dość nietypową prośbę, czy ktoś mógłby podać tytuł filmu traktującego (bodaj) o narkomanach na literę (bodaj E) z b. charakterystycznym utworem muzycznym. Wiem trochę mało szczegółów, ale może ktoś coś zapoda :).

30.11.2006
23:42
[2]

Lysack [ Latino Lover ]

Requiem For A Dream



Clint Mansell - Requiem For A Dream:)

30.11.2006
23:43
smile
[3]

Kurdt [ Modrzew ]

Film: Requiem dla Snu
Soundtrack:
Utwór: Summer Overture, pierwotnie by W. A. Mozart

Nie ma za co. :)

30.11.2006
23:43
smile
[4]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

haha:D Jaki zbieg okoliczności wlasnie skonczylem go ogladac:)

30.11.2006
23:43
smile
[5]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

O boże zawsze mi się ten film myli z Equilibrium i stąd to E :). Czemu tak jest niestety nie umiem odp., ale dzięki za pomoc :).

30.11.2006
23:45
[6]

Lysack [ Latino Lover ]

wolfen -> mi też się mylił, a to pewnie przez "equi" w obydwu tytułach:)

30.11.2006
23:47
[7]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Lysack ----> hehe no to całkiem prawdopodobne :)

30.11.2006
23:48
[8]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

OT: film b. dobry a muzyka jeszcze lepsza... kiedys mialem soundtrack ktory trwal jakies 53 min. Bardzo dobrze sie sluchalo

30.11.2006
23:53
[9]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Ehh ja niestety nie miałem okazji obejrzeć ani jednego ani drugiego :/

30.11.2006
23:58
[10]

Jerryzzz [ E ]

O kurde, to jest mega-0mocney film... MAsz caly dzien ZwiAlony po objerzen iu... Z lżejszuch polecam Trainspotting

01.12.2006
00:09
[11]

Lysack [ Latino Lover ]

ja też nie oglądałem, ale Requiem będę miał okazję obejrzeć już 8 grudnia:)



bardzo ciekawi mnie efekt w kinie tego przejścia z 1:05 z poniższego traileru:)


po takich opiniach zarówno Requiem jak i Efektu motyla, myślę, że będzie to jeden z lepszych enemefów:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.