GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam piosenek w stylu...

30.11.2006
23:22
[1]

Bigkangoo [ X360 ]

Szukam piosenek w stylu...

Szukam piosenek w stylu The Cardigans - Erase/Rewind


Znajdzie się coś? :)

30.11.2006
23:30
smile
[2]

John_Kruger [ Baron ]

polecam strone www.pandora.com

serwis PANDORA daje nam wykaz piosenek, które są w stylu takiej piosenki jaka wpiszemy

30.11.2006
23:36
smile
[3]

Kurdt [ Modrzew ]

Klimatycznie podobne, choć nieco bardziej elektroniczne - Air. Polecam płyty Talkie-Walkie i 10000 Hz Legend.

Poza tym (płyty):
Interpol - Turn On The Bright Lights
Arcade Fire - Funeral
Keane - Under The Iron Sea
Wilco - Yankee Hotel Foxtrot
The Car Is On Fire - Lake & Flames

01.12.2006
00:16
smile
[4]

eXtreme86 [ Centurion ]

John_Kruger świetna sprawa z tą stronką, właśnie odkryłem nowych artystów w moich ulubionych klimatach :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.