22:35
smile
[1]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

SZOK. Mamy zwyciestwo. A Feynnord przegrał 3:0 i wystarczy remis wisły by awansować :D

30.11.2006
22:35
[2]

Kurdt [ Modrzew ]

Ładnie Wisła. A Rotterdam nie przegrał, owszem, przegrywał, ale sędzia w 81 minucie przerwał mecz. Wszystko zależy od UEFA.

30.11.2006
22:38
[3]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

No i bardzo fajnie ;)

przegrywał, ale sędzia w 81 minucie przerwał mecz.

A co sie stało?? ;/

30.11.2006
22:38
[4]

~~~Mateuszer~~~ [ Konsul ]

Brwao Wisła!Bramka Paulisty majstersztyk!

A miałem iść na ten mecz... Niestety nie pozwoliła mi na to szkoła... :(

TYLKO WISŁA !! TS!! TYLKO WISŁA !! TS !! TYLKO WISŁA !! TS !! TYLKO WISŁA NASZ TS!! :D

Szkoda, że z Rovers'ami przegrali, a na tamtym akurat byłem. Ech...

[8]

Mateuszer, Glob3r -> ktoś z trybun wystrzelił gaz łzawiący.

30.11.2006
22:40
[9]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Mam w dupie Wisłę. Meczu nawet nie obejrzałem przez minutę.

30.11.2006
22:43
smile
[10]

gofer [ ]

A ja, chociaż niecierpię GTSu jak nie wiem co, to i tak im gratuluję i życzę powodzenia :))

Janczes [ You'll never walk alone ]

Ja sie bardzo ciesze że jakakolwiek Polska drużyna radzi sobie w pucharach europejskich. Podnosi ranking i promuje polskie drużyny więc oby tak dalej ;]

30.11.2006
23:18
smile
[14]

sekus27 [ Pretorianin ]

JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA

BŁASZCZYKOWSKI,,,,,,,,,,,,,PAULISTA,,,,,,,,,,,,,,,,,BROŻEK,,,,,,,,,,,,,,,,,,THWITE,,,,,,,,,,,,,,,,CLEBER(SZANUJE GO),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,SOBOLEWSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DOLHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adamss [ beer & chill ]

Szczere gratulacje, musze przyznać, że zwątpiłem w chłopaków. A tu prosze, piękna wygrana.

[18]

GOLEM6 A JA MAM CIE W DUPIE I TO BARDZO GŁĘBOKO BARDZIEJ NIZ TY WISŁA, I RADZE CI TAK JAK NIEWIDZIAŁEŚ MECZU TO ZEBYM JA NIEZOBACZYŁ CIE:D

30.11.2006
23:26
smile
[19]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Fajnie, ale to zwyciestwo i tak nic nie da.

01.12.2006
11:50
smile
[20]

cordoba23 [ Chor��y ]

Wisła wygrała 3;1 i fajnie;) tylko ze szkoda ze nic nie pokazali i grali na wielkim fuksie;/kopnac piłke do przodu na Brozka i patrzec co on robi;/grali jak w A klasie 'kopnąc i biec" ale zwyciesto jest zwyciestwem;)teraz trzeba dobrze zagarac z Feyenordem i tez liczyc na fukas:)pozdro;)