GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak połączyć dwa kompy ze sobą?

30.11.2006
22:20
smile
[1]

Da5id. [ Snufkin ]

Jak połączyć dwa kompy ze sobą?

Jak w temacie, jak połączyć dwa kompy ze sobą? Muszę przekopiować trochę danych z jednego na drugi. :) Oba są wyposażone w karty sieciowe, mam też kabel crossowany (czy jak to się tam pisze ;) ).

30.11.2006
22:31
[2]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

jesli masz krosowane kable to ustaw IP z tej samej "rodziny" plus te same grupy robocze i powinno byc okej

30.11.2006
22:33
[3]

Da5id. [ Snufkin ]

Mógłbyś to dokładniej wyjaśnić? :)

30.11.2006
23:30
[4]

Daark [ Konsul ]

Ustaw ip różniące się tylko jedną cyfrą na koncu np. 125.125.125.1 i na drugim kompie 125.125.125.2 Ustaw też taką samą maske podsieci np. 255.255.255.0 na obu kompach i w polu grupa robzocza wpisz taką samą nazwe

01.12.2006
00:10
smile
[5]

lizard [ Generaďż˝ ]

kablem

01.12.2006
00:13
smile
[6]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

01.12.2006
11:07
[7]

Da5id. [ Snufkin ]

Cainoor ==> Wspaniale, że potrafisz używać google, umiesz coś jeszcze?

Nie uzyskałem odpowiedzi, więc poproszę jeszcze raz - mógłby mi ktoś ŁOPATOLOGICZNIE, krok po kroku wytłumaczyć jak połączyć ze sobą te dwa kompy?

01.12.2006
11:19
[8]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Daark, napisal lopatologicznie, Cainoor pokazal wiele innych lopatologicznych sposobow, wiec mysle ze zakup pendrajwa bedzie najlepszym wyjsciem z twojej sytuaji

01.12.2006
11:30
[9]

Da5id. [ Snufkin ]

Dayton ==> Daark niestety nie wyjaśnił mi nic, poza tym jakie IP i maske podsieci ustawic (zreszta i tak nie wiem gdzie to zrobic), a Cainoor wrzucił tylko durny link do google, mimo tego, ze szukalem tam rozwiazania problemu zanim zalozylem ten watek. Zadne ze znalezionych nie pomoglo. :]

01.12.2006
11:38
[10]

Lechiander [ Wardancer ]

Jeśli jest coś durnego w tym wątku, to na pewno nie post, tudziez link Cainoora.

Kliknij prawym na Moje Mijesca Sieciowe - Własciwości - kliknij prawym na połaczeniu lokalnym - Własciwości - Protokół TCP/IP - reszta jak napisał Daark

Jeśli nie zadziała, to proponuję poprosić bardziej kumatego kolegę/kolezankę lub iść do jakiegoś serwisu.

01.12.2006
11:39
[11]

wielebny_666 [ Konsul ]

a jakich systemów używacie XP, 98se ??

01.12.2006
11:39
[12]

Rakul [ Centurion ]

to ci chyba pomoże




01.12.2006
14:09
smile
[13]

Da5id. [ Snufkin ]

Rakul ==> Wielkie dzieki, dokladnie o cos takiego mi chodzilo. A nie o odsylanie mnie do google. :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.