
Da5id. [ Snufkin ]
Jak połączyć dwa kompy ze sobą?
Jak w temacie, jak połączyć dwa kompy ze sobą? Muszę przekopiować trochę danych z jednego na drugi. :) Oba są wyposażone w karty sieciowe, mam też kabel crossowany (czy jak to się tam pisze ;) ).
szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
jesli masz krosowane kable to ustaw IP z tej samej "rodziny" plus te same grupy robocze i powinno byc okej
Da5id. [ Snufkin ]
Mógłbyś to dokładniej wyjaśnić? :)
Daark [ Konsul ]
Ustaw ip różniące się tylko jedną cyfrą na koncu np. 125.125.125.1 i na drugim kompie 125.125.125.2 Ustaw też taką samą maske podsieci np. 255.255.255.0 na obu kompach i w polu grupa robzocza wpisz taką samą nazwe

lizard [ Generaďż˝ ]
kablem

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Da5id. [ Snufkin ]
Cainoor ==> Wspaniale, że potrafisz używać google, umiesz coś jeszcze?
Nie uzyskałem odpowiedzi, więc poproszę jeszcze raz - mógłby mi ktoś ŁOPATOLOGICZNIE, krok po kroku wytłumaczyć jak połączyć ze sobą te dwa kompy?
Dayton [ Generaďż˝ ]
Daark, napisal lopatologicznie, Cainoor pokazal wiele innych lopatologicznych sposobow, wiec mysle ze zakup pendrajwa bedzie najlepszym wyjsciem z twojej sytuaji
Da5id. [ Snufkin ]
Dayton ==> Daark niestety nie wyjaśnił mi nic, poza tym jakie IP i maske podsieci ustawic (zreszta i tak nie wiem gdzie to zrobic), a Cainoor wrzucił tylko durny link do google, mimo tego, ze szukalem tam rozwiazania problemu zanim zalozylem ten watek. Zadne ze znalezionych nie pomoglo. :]
Lechiander [ Wardancer ]
Jeśli jest coś durnego w tym wątku, to na pewno nie post, tudziez link Cainoora.
Kliknij prawym na Moje Mijesca Sieciowe - Własciwości - kliknij prawym na połaczeniu lokalnym - Własciwości - Protokół TCP/IP - reszta jak napisał Daark
Jeśli nie zadziała, to proponuję poprosić bardziej kumatego kolegę/kolezankę lub iść do jakiegoś serwisu.
wielebny_666 [ Konsul ]
a jakich systemów używacie XP, 98se ??
Rakul [ Centurion ]
to ci chyba pomoże

Da5id. [ Snufkin ]
Rakul ==> Wielkie dzieki, dokladnie o cos takiego mi chodzilo. A nie o odsylanie mnie do google. :]