GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

apropo Wii ..

30.11.2006
22:07
[1]

maev [ Konsul ]

apropo Wii ..



rozmiar: 55.7 MB

Szczerze polecam. Potrafi to uzmysłowić, jak wiele użytkownik Wii traci na rzecz machania reką w powietrzu.

edit: właśnie widzę, że link bezpośredni to nie jest dobry pomysł
anyway, wejdźcie na gametrailers.com, wpiszcie w search call of duty 3
i ściągnijcie najnowszy filmik w HD.

30.11.2006
22:22
smile
[2]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

maev --> Mógłbyś sprecyzować filmik? Nie widze żadnego 55,7. Widze jedynie 55,6 w formacie *.mov.

Xbox 360 vs. PS3 vs. Wii Comparison HD

Podaj dokładny tytuł proszę.

30.11.2006
22:23
[3]

maev [ Konsul ]

Dokładnie ten o którym napisałeś ->

Xbox 360 vs. PS3 vs. Wii Comparison HD

30.11.2006
23:19
[4]

maev [ Konsul ]

nikomu się niechce rzucić okiem? ;)

30.11.2006
23:19
smile
[5]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Właśnie ściągam , nie panikuj. :P

30.11.2006
23:33
smile
[6]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Trochę się ściągał.

Więc, filmik ukazuje tak naprawdę tylko różnice w grafice. Nic więcej. Ale podobał mi się. Miło, że PS3 też można sobie "pomachać". :)

Czy użytkownik traci? Nie wiem, wydaje mi się, że nie.

30.11.2006
23:47
[7]

Dunkan Mlodszy [ Franek Kimono ]

Faktycznie Xbox najlepie jsie prezentuje, a co do Wii - jest to pewna ciekawostka, ale graficznie wyraznie odstaje od pozostalych konsol.

30.11.2006
23:49
smile
[8]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

mozna ogladac online :)


szczególnie rozbawiło mnie ujęcie z czołgiem (PS3 vs Wii).. normalnie jakby się oglądało pierwszą i trzecią część gry z tej samej serii :P na większości ujęć (zakładam oczywiście, że taki filmik nie jest w stanie odzwierciedlić rozgrywki z dużego, nowoczesnego ekranu telewizora/monitora) bardziej podobała mi się wersja X360.. PS3 wyraźnie lepiej prezentowało się tylko bodajże na pierwszym wycinku z nocnej misji ;)

01.12.2006
00:05
[9]

maev [ Konsul ]

Fakt, obraz z PS3 przejaskrawiony. Zdecydowanie zbyt jasny.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.