
Williams [ Pretorianin ]
Co Radzicie.
Znudziły mi się gry typu cRPG.FTS itp marze o jakiejś porząmnej grze wojskowej (strategia).Ewentualnie niemusi byc wojskowa ale żeby była jakaś strategia i jeszcze żeby ruszyła na moim sprzęcie Caleron 2,66GHz 256 RAM GeForce FX5200
Dzięki z góry
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Company of heroes - ale nie wiem czy Ci pojdzie na Twoim sprzecichu :)

Williams [ Pretorianin ]
Też w to watpie czy pójdzie:)
pawcio005 [ Pretorianin ]
Anno Nie ważne która część
Age of empires III
Jak mnei sie coś jeszcze przypomni to zapodam ;P
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
A moze chcesz kupic GF 4 Ti 4200 128 MB ??

Super Kotlet [ Schabowy ]
Może Soldiers?
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2691

Williams [ Pretorianin ]
Nie wiem od dawna niemiałem na ekranie dobrej strategi która by mnie wciagła dlatego dawajcie wszystko co macie:)
alpha4175 [ Jeep Driver ]
Nie mam pojecia co to by mogło byc na takieeeego sprzęta!
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
tak ogólnie to nie rozumiem zwrotu "wojskowej" w każdym razie ja proponuję C&C Generals ma niezłą grafę i twój sprzęt to pociągnie https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1677
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Codename Panzers?
Ale tak naprawde to bezkonkurencyjny jest Company of Heroes ;)
Gilmar [ Easy Rider ]
Spróbuj Spell Force I ( Zakon świtu) i dodatki "Oddech zimy" oraz "Cień Feniksa."
To bardzo przyjemny RTS/cRPG. Sprzęt na pewno podoła.
Przesiadki z cRPG na strategię bywaja trudne...
Llordus [ exile ]
Williams --> jedyne co mozna polecic w takiej sytuacji to cos z serii Combat Mission :) Polecam ! Od kilku lat pogrywam w to przez siec z ludzmi, i nie moge sie znudzic ;)
Ewentualnie cos z serii Total War - Rome Total War powinien chodzic na twoim sprzecie.
doktor_Wyspa [ Pretorianin ]
Cywilizacja albo cos z total war to najlepszy wybor.
A jesli ma byc rasowy rts to moze starcraft albo warcraft3 ? Z komputerem nuda ale online to sa najlepsze rtsy.