GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co Radzicie.

30.11.2006
21:51
smile
[1]

Williams [ Pretorianin ]

Co Radzicie.

Znudziły mi się gry typu cRPG.FTS itp marze o jakiejś porząmnej grze wojskowej (strategia).Ewentualnie niemusi byc wojskowa ale żeby była jakaś strategia i jeszcze żeby ruszyła na moim sprzęcie Caleron 2,66GHz 256 RAM GeForce FX5200
Dzięki z góry

30.11.2006
21:52
[2]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Company of heroes - ale nie wiem czy Ci pojdzie na Twoim sprzecichu :)

30.11.2006
21:53
smile
[3]

Williams [ Pretorianin ]

Też w to watpie czy pójdzie:)

30.11.2006
21:55
[4]

pawcio005 [ Pretorianin ]

Anno Nie ważne która część
Age of empires III
Jak mnei sie coś jeszcze przypomni to zapodam ;P

30.11.2006
21:55
[5]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

A moze chcesz kupic GF 4 Ti 4200 128 MB ??

30.11.2006
21:56
smile
[6]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Może Soldiers?

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2691

30.11.2006
21:58
smile
[7]

Williams [ Pretorianin ]

Nie wiem od dawna niemiałem na ekranie dobrej strategi która by mnie wciagła dlatego dawajcie wszystko co macie:)

30.11.2006
22:00
[8]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Nie mam pojecia co to by mogło byc na takieeeego sprzęta!

30.11.2006
22:01
[9]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

tak ogólnie to nie rozumiem zwrotu "wojskowej" w każdym razie ja proponuję C&C Generals ma niezłą grafę i twój sprzęt to pociągnie https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1677

30.11.2006
22:02
[10]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Codename Panzers?

Ale tak naprawde to bezkonkurencyjny jest Company of Heroes ;)

30.11.2006
23:16
[11]

Gilmar [ Easy Rider ]

Spróbuj Spell Force I ( Zakon świtu) i dodatki "Oddech zimy" oraz "Cień Feniksa."
To bardzo przyjemny RTS/cRPG. Sprzęt na pewno podoła.
Przesiadki z cRPG na strategię bywaja trudne...

30.11.2006
23:29
[12]

Llordus [ exile ]

Williams --> jedyne co mozna polecic w takiej sytuacji to cos z serii Combat Mission :) Polecam ! Od kilku lat pogrywam w to przez siec z ludzmi, i nie moge sie znudzic ;)

Ewentualnie cos z serii Total War - Rome Total War powinien chodzic na twoim sprzecie.

01.12.2006
09:28
[13]

doktor_Wyspa [ Pretorianin ]

Cywilizacja albo cos z total war to najlepszy wybor.

A jesli ma byc rasowy rts to moze starcraft albo warcraft3 ? Z komputerem nuda ale online to sa najlepsze rtsy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.