GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy mieliście kiedyś zabawne historie związane z Waszym nickiem?

30.11.2006
21:44
smile
[1]

John_Kruger [ Baron ]

czy mieliście kiedyś zabawne historie związane z Waszym nickiem?

Ja miałem kiedys pare razy, gdy miałem manie zamawiania katalogów z internetu (lub próbek towarów). Pole adresata mogłobyć wypełnione jako-imie i nazwisko lub nick, czasami brałem John_Kruger... niby fajnie, ale gdy dochodzila paczka i nikogo nie bylo w domu to listonosz odnosil paczke na poczte. Gdy szedlem odebrac pakunek pani w okienku prosi o dowod ... Johna Krugera... mialem pare takich zajść, ale na szczęście wytlumaczylem pani w okienku, że John Kruger to wlasnie ja;)

30.11.2006
21:45
[2]

Fett [ Avatar ]

z waszym czym :)

aaa :) Nigdy minikt nie przyslal paczki dla Fetta, ale kilka osob niezle sie zdziwilo po zobaczeniu mnie bo wszyscy sobie wyobrazali spasionego 40-letnie grubasa zazwyczaj ;)

30.11.2006
21:47
[3]

Lysack [ Latino Lover ]

dziewczyny chcą się do mnie zwracać "Lizaczku" bo jakoś im się tak mój nick kojarzy:)

ludzie czasami się dziwnie patrzą jak stoję z 3 dziewczynami i każda do mnie mówi "Lizaczku" :)

30.11.2006
22:03
smile
[4]

reksio [ Q u e e r ]

Sporo kretynów (takze z GOL'a), gdy nie wie, jak mi "dowalić", mówi: Reksio, do budy.
Tylko na tyle ich stać.

30.11.2006
22:04
smile
[5]

Szyszkłak [ Blessed Devil ]

Lysack -> ciesz sie ze to dziewczyny tak mowia do Ciebie a nie jacys koledzy na przyklad, to by bylo dopiero dziwne :>

30.11.2006
22:07
[6]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

hehe...mnie tylko wiara jedzie po wieku...co ciekawe pół roku temu na innym forum (nie podam jakim zgodnie z regulaminem :P) miałem nick LuKi11 a 11 była zwiazana z ulubionym numerem ale wiara mi jechała że dzieciak jestem...

30.11.2006
22:08
smile
[7]

Da_Mastah [ Elite ]

Mnie kiedyś pobili za nick, bo myśleli, że się napinam...

30.11.2006
22:08
[8]

nutkaaa [ Panna B. ]

Reksio... nie tragizuj... do budy ;)

Ja nie mam żadnych przygód związanych z moim nickiem, tymbardziej, że ten nick oddała mi koleżanka po tym jak zbanowali mi konto, a nie chciało mi się nowego zakładać :P Tak więc nie mam z nim, żadnych powiązań :) Z innymi pseudonmami też nie ;) Ale z imieniem czasem bardziej zgryźliwi mówią do mnie Bara-bara ;)

30.11.2006
22:09
[9]

kowalskam [ Senator ]

Byłem notorycznie mylony z kobietą.
Tylko na Golu, bo tylko na Golu mam tak głupią ksywkę :)

30.11.2006
22:13
[10]

Chacal [ Senator ]

dosłownie przed chwilą ktoś do mnie zagadał, ze mnie skądś zna, a to na 100% nie chodziło o mnie, tylko jakiegoś innego chacala... :)

30.11.2006
22:13
smile
[11]

WTF? [ Pretorianin ]

John_Kruger - Hahaha:D niezła historia:D muszę tak kiedyś spróbować, ale na inny nick, bo tan to raczej nie przejdzie:P

30.11.2006
22:20
[12]

corey [ Pretorianin ]

do mnie kolesie sie odzywają że mój nick to ich praedziwe imię ; ]
ale tak właściwie to już tylko na golu i w GW mi on jeszcze został bo dawno konta zakładane ( sami zobaczcie ;) ) bo teraz używam innego.

Chacal -> ja znałem Chacel'a co grał w ogame zdaje się... ; ]

30.11.2006
22:22
[13]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

mi w nicku myla 24 to od daty urodzin a czesto wychodzilo ze mam 24 lata :D

30.11.2006
22:31
smile
[14]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

a mi kiedyś buchneli konto na GOLu :)

greetZ fly out to:
BIGos
Bregan
i reszta ziomków z podłuzna owca team ^^

30.11.2006
22:39
[15]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Na szczęście żadnych problemów z paczkami do Golema nie było.
Ale do mnie nacodzień koledzy mówią Golem, więc jakbym miał wymienić wszystkie historie związane z pseudonimem to musiałbym pół życiorysu tu napisać.

30.11.2006
22:40
smile
[16]

hilander [ ]

Ale ja naprawde wiem jak sie pisze góral ...

30.11.2006
22:43
smile
[17]

Mink [ Konsul ]

Mink się wzięło od postaci z anime wieeeeeeeeeeeki temu. A jak wiadomo "mink" po angielsku to norka, i jakoś ostatnio na uczelni wykładowca: "czy kojarzycie co to jest mink coat?" a kolega z drugiego konca sali, pełną piersią: "płaszcz z Magdy!!!"

30.11.2006
22:49
[18]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

Hmm, na mnie wolaja czasmi na korytarzasz "szatan" i sie pozniej glupio patrza ;). A pozatym jak pisalem ostatnio program na jakies zajecia to nazwalem go "Diabelska Kozka" (robilismy program, ktoy mial byc podobny do porgramu wzrocowego, ktory nosil wlasnie nazwe Kozka), prowadzacy pozniej stoweirdzil, ze program calkiem dobry, tylko nazwa taka malo odpoaiwdnia :)

30.11.2006
22:54
[19]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

Jak obywatel szaszlyka? podał moją ksywkę paru gostkom ze szkoly to znalezli mój blog i nie milo sie zrobilo teraz mam inny ale tez znalezli ale sie znudzilo im przezywanie mnie i rodziny ale za to mnie w szkole dręczą >
naprawde wstrętne typy ostatno gdy graliśmy z nimi w jedno podanie to jednego tak poprzezywali i tak jego rodzinę !! ponizali ze gostek rozryczał sie i pobiegł do lasu po jakimś czasie wrócił po plecak

spoiler start

podam przykład robili cię przez drukarkę i tuszu zabrakło
poniżyli matke do stopnia DZ****A
albo co wołają tak czasami na gostków w szkole
ej ty gdyby nie sanepid leżał byś w kon***ie przez 3 lata za lodówką

spoiler stop

wiem może to nie straszne ale jak takie żeczy slyszysz codziennie
albo robią wszyscy wspólny opis na gg nie powiem jaki
naprawdę nie nawidze mojego niku
aha gdyby spróbowałem jakiegoś przezwać to noge mi złamie
już raz tak zrobil koleżance i skrecił palca koledze

edit: sory za brak przcinków i kropek
MÓJ NIK JEST DO BANI JAKIEGO BYM NIE WYMYSLIŁ

30.11.2006
22:57
[20]

Agent_007 [ chomik ]

nieeeee :)

30.11.2006
22:58
smile
[21]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Może nie zabawne, ale nie lubię, gdy ktoś na GOL-u odpowiadając na moje posty, myli mnie z innym userem - Hitmanio.

30.11.2006
22:59
[22]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Zważywszy na niskie skomplikowanie mojego nicku, problemów więkych nie mam. Conajwyżej jestem czasem pytany na TSie, jak to wymawiać.

30.11.2006
23:01
[23]

Lysack [ Latino Lover ]

Hitman -> a mnie mylą z Łyczkiem czasami:)

30.11.2006
23:03
[24]

Gibon91 [ @ ]

Ja niczego nie miałem no może tylko raz kumpel się mnie pytał czy nie byłem na forum db4ever (czy jakoś tak?), no i kiedyś niektórzy mylili mnie z Gibsonem w Q3 (stare czasy :))

30.11.2006
23:10
smile
[25]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Swojej ksywki używam w interencie jak i w życiu codziennym ale nie pamietam niczego szczególnego z nia zwiazanego.

ps. a ja dla odmiany czasem jestem mylony z Jeryzzzem ;]

30.11.2006
23:11
smile
[26]

Deepdelver [ Legend ]

Mój nick bywał czasem przekręcany na "Deeplover", ale poza tym żadnych przygód nie przeżyłem.

Natomiast spotkałem na GOLu osobę posługującą się innym z moich nicków, co było o tyle specyficzne że to czwartorzędny bohater mało znanej książki Tolkiena. :)
Innego usera o tym nicku widziałem też na jakimś tureckim forum.

30.11.2006
23:15
[27]

Jerryzzz [ E ]

JAnczes ---> , gdzie namp rzyklad byles tak mylony? :D

30.11.2006
23:31
smile
[28]

qweks [ Ignis Lentus ]

Raczej mnie nic takiego nie spotkało. W zasadzie tego nicka tutaj używam, był wynikiem modyfikacji imienia czarnego charakteru z angielskiej bajki, którą za mojego szczylswa puszczano na tvp 1. Tamten miał koweks or sth like that. Nick jest na tyle oryginalny, że żaden spętany umysł go nie skopiował :>

30.11.2006
23:35
[29]

PatriciusG. [ frank zappa ]

Niestety nic ciekawego...

30.11.2006
23:36
[30]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

moja xywka nie jest mylona ;] moja ksywka na realu to ,,gromek'' ale kilka ktore sie dowiedzialy jakiej xywy uzywam w internecie mowi ,,gromusek'' do mnie ;]

30.11.2006
23:58
[31]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Mój nick jest notorycznie przekręcany, czasem w zupełnie dziwny sposób. Brakuje jeszcze tylko Mepisdopheles albo Mephisyphilis. W sumie ta druga wersja wydaje się być całkiem fajna. :)

01.12.2006
00:04
[32]

jajko w imadle [ Pretorianin ]

pod moim pierwszym nickiem na tym forum (-=]o[=-) byłem dwa lata. w pierwszym wątku, powitalnym, że tak powiem, społeczność gola wymyśliła mi że jestem jajko w imadle. komuś się tak już to skojarzyło i tak zostało jak widać :) i ciężko byłoby zamówić paczkę na jajko w imadle w sumie... :D

01.12.2006
00:13
smile
[33]

rethar [ Staszek Szybki !est ]

mój często jest mylony z ang słówkiem 'rather' :D - to jeszcze w oryginale nie brzmi źle, ale po polsku 'raczej' byłoby raczej dziwne

01.12.2006
00:13
[34]

jajko w imadle [ Pretorianin ]

tak to właśnie było:...... (sory za brak edita ale za późno :/)

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2592080

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.