GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Motorola L6

30.11.2006
20:52
smile
[1]

zoor!n [ Legend ]

Motorola L6

Witam.

Mam pytanie. Zastanawiam sie nad kupnem Motoroli L6 i pierwsze pytanie: czy warto? Ktos z forumowiczow posiada ten telefon?
Drugie pytanie: czy ten telefon ma odtwarzacz mp3? Szukalem na roznych stronach i sa rozne informacje wiec prosilbym o odpowiedz posiadacza tego telefonu.

Z gory dziekuje za wszystkie rady.

30.11.2006
20:56
[2]

dave_iserlohn [ GOLWB ]

chcesz to ci sprzedam, calkowicie nowa prosto z salonu

pisz na gg

2781951

30.11.2006
21:18
smile
[3]

mmomm [ Konsul ]

Uzywalem telefonu przez 5 miesiecy.

Moje minusy:

- wyswietlacz jest chyba vga, slabo ogolnie wygladaja przestrzenie kolorow
- brak automatycznej blokady klawiszy
- obudowy nie da sie latwo wymienic
- nie jest telefonem masynym, takze jak upadnie....
- brak portu podczerwieni
- brak kilku funkcji - np stoper, a w przypadku kilku innych - brak notyfikacji (np. budzik)
- wibracja dosyc slaba

Moje plusy:
- dobre podswietlenie klawiatury
- glosna
- lekka

Uwazam, ze za cene nowej L6 mozesz spokojnie poszukac innego telefonu o lepszych parametrach -NOKIA lub SE.

Powodzenia

01.12.2006
07:54
[4]

zoor!n [ Legend ]

Ale ja bym chcial skorzystac z oferty Zetafon. Chyba najlepszym telefonem w tej ofercie jest wlasnie Motorola L6?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.