
zoor!n [ Legend ]
Motorola L6
Witam.
Mam pytanie. Zastanawiam sie nad kupnem Motoroli L6 i pierwsze pytanie: czy warto? Ktos z forumowiczow posiada ten telefon?
Drugie pytanie: czy ten telefon ma odtwarzacz mp3? Szukalem na roznych stronach i sa rozne informacje wiec prosilbym o odpowiedz posiadacza tego telefonu.
Z gory dziekuje za wszystkie rady.
dave_iserlohn [ GOLWB ]
chcesz to ci sprzedam, calkowicie nowa prosto z salonu
pisz na gg
2781951

mmomm [ Konsul ]
Uzywalem telefonu przez 5 miesiecy.
Moje minusy:
- wyswietlacz jest chyba vga, slabo ogolnie wygladaja przestrzenie kolorow
- brak automatycznej blokady klawiszy
- obudowy nie da sie latwo wymienic
- nie jest telefonem masynym, takze jak upadnie....
- brak portu podczerwieni
- brak kilku funkcji - np stoper, a w przypadku kilku innych - brak notyfikacji (np. budzik)
- wibracja dosyc slaba
Moje plusy:
- dobre podswietlenie klawiatury
- glosna
- lekka
Uwazam, ze za cene nowej L6 mozesz spokojnie poszukac innego telefonu o lepszych parametrach -NOKIA lub SE.
Powodzenia
zoor!n [ Legend ]
Ale ja bym chcial skorzystac z oferty Zetafon. Chyba najlepszym telefonem w tej ofercie jest wlasnie Motorola L6?