
BBlacKK102 [ Pretorianin ]
Andrzejki :)
Witam ! Wlasnie wrocilem z dyskoteki w szkole. Troche poszalalem, ogolnie bylo fajnie :) A jak wy spedziliscie Andrzejki? Jakies wrozby? Dyskoteka? Dom? A moze cos ciekawego wam sie akurat dzisiaj przytrafilo? :P O wlasnie. Co wam wyszlo z wosku? Jakis znak moze? :) Mi osobiscie wyszlo cos w stylu jakiejs znieksztalconej twarzy :)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Nigdy tego nie obchodzilem.
Tomael_555 [ Junior ]
Ja dyskoteka !!

Morbus [ settler ]
uwazaj na siebie mozesz miec wypadek samochodowy :D:D

Kompo [ alkopoligamista ]
Dziś nic nie robiłem, ale a'propos wróżb.
Dwa lata temu w mojej byłej szkole każdy losował po prostu taką karteczkę z jakimś tam farmazonem-wróżbą. Ja wylosowałem 'Czuły wodnik chce się z tobą zaprzyjaźnić, daj mu jakiś znak'. Tak się złożyło, że dziewczyna, z którą wtedy "kręciłem" miała znak zodiaku wodnik - no więc dałem jej znak. ;) W styczniu miną 2 lata bycia razem z nią, a tą karteczkę do dziś mam. :D
NaJlePsZy [ Konsul ]
hehe to pomysl nad ta wrozba:)
ja osobiscie sadze ze dla wiekszosci forumowiczow andrzejki sie wlasnie zaczynaja albo zaczna za niedlugo, ja zaraz bede balowal na studenckich andrzejkach w krakowie u kolegi w domu:), nie wiem czy bedziemy w stanie sobie wrozyc:)
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
w pracy...
teraz odzpoczywam, żeby jutro móc znowu iść do pracy.
i tak do emerytury, fajnie nie?

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Dzisiaj nic, ale w Sobote bedzie grubbo :D
nutkaaa [ Panna B. ]
Od kilku (przynajmniej 6) lat nie obchodzę tego dnia: żadnych wróżb, żadnych imprez... Dzień jak każdy inny
Ostatnia wróżba andrzejkowa jaką pamiętam, to że wylałam z wosku idealną mapę madagaskaru, z uwzględnieniem wziesień na tej wyspie. Jakoś tam nigdy nie trafiłam...
Erdi [ Konsul ]
Ja bardzo miło.Grając w dwóch meczach siatkówki

tomazzi [ Pretorianin ]
Kam1kAzE -> ty to masz ekstra zycie;/ jak bede mial monotone zycie to bede czul sie stary.
EG2007_13069454 [ Junior ]
Od ładnych ośmiu lat Andrzejki nic dla mnie nie znaczą. Poprostu zwykły dzień.
majster łopata [ Centurion ]
Nie mam na imie Andrzej i nie bede dzisiaj nic świętował. Oszczędzam imprezową energie na imieniny Sylwestra, bo to już tylko miesiąc:)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
tomazzi ---> e tam, przynajmniej kasa jest :)
pozatym w weekendy se odbijam ze znajomymi :>
Starych już dawno przyzwyczaiłem ze jak w piatek mówie że wychodze, to wracam w poniedziałek po pracy ^^
autko jest, kasa jest, browary i inne trunki są, kobiet nie brak :)
czegoż chcieć więcej ;)

Conroy [ Dwie Szopy ]
W weekend będę balował.
ALe nie ma to żadnego związku z Andrzejkami :).

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Ja wolałem nie balować. Jutro musze wcześnie wstać, więc lepiej było sobie odpuścić.

Strodus [ Couch Potato ]
KaM1kAzE® --> Też bym tak w końcu chciał. Jeszcze trochę i skończę LO a potem to już studia i 5 lat ciągłych imprez i innych wyskoków ;) Już nie mogę patrzeć na szkołę. To jest dopiero monotonne życie...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Strodus ---> zmartwię cię... studia to nie tylko imprezy... niestety na sesjach bedziesz niemiłosiernie cierpiał i szczególnie przed, jak inni imprezują a ty musisz wkuwać... no ale nic nie zastąpi odbicia sobie tego po zdanej sesji :>

alpha4175 [ Jeep Driver ]
Siedziałem na pewnym nudnym szkoleniu w pewnym budynku,a na dole gówniażeria miała dyskoteke... Na po prostu zajebiście Andrzejki spędziłem...
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
a kiedy są andrzejki???
alpha4175 [ Jeep Driver ]
Dzisiaj!

stg+ [ Generaďż˝ ]
nie miałem dyskoteki.. każdy wie dlaczego...

Cartoons [ Konsul ]
Jako że Andrzej mi na imię, wieczór spędziłem z przyjaciółką ;) Trochę piwa, trochę zdjęć :) Ogólnie bardzo miło ;)
Pozdrawiam,
Cartoons.
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
wieczor spedzialem z dziewczyna uczylismy sie do kola...
Dzis wpadlo mi w raczki TROCHE (duzo :P ) grosza ;] no i malo brakowalo a koles by mi w dupe wjechal (ale udalo mu sie zjechac na ABSach na przeciwlegly pas ledwo)

Toshi_ [ Pretorianin ]
A ja dzisiaj w domu...
Ale prezenciki były (też Andrzej jestem ;]): nie dość że 5 z fizyki, to jeszcze zaliczenie kolokwium, którego nie spodziewałem się zaliczyć (tez z fizyki) xD
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Aaa, bo to dzisiaj bylo :) Jak dla mnie zwykly dzien. Jeszcze w podstawowce lalo sie wosk, pozniej juz nigdy ten dzien sie dla mnie nie wyroznial.
doktor_Wyspa [ Pretorianin ]
Dzien jak codzien, piwko i spac. Z ta roznica, ze nieco wiecej piwek i nieco pozniej spac.
mefek [ Pretorianin ]
ja też byłem w szkole było fajnie
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
U mnie to 20 osób w klasie (cała klasa, nawet Andrzeje) zapomnieli. Tylko ja pamiętałem.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Rano poszedłem do Empiku, kupiłem "Świat według Crarksona" i do wieczora czytałem, potem położyłem się spać.
Typowy czwartkowy dzień. Na uczelni wolne, kasę wydałem we wtorek jak zamiast na zajęcia poszliśmy z kumplami do baru pograć w pokera... :P

Krzachu [ Centurion ]
Dawno, dawno temu....(a może nawet nie tak dawno), baliki, klasowe dyskoteki...ech cóż to za piękne czasy były....chlip..chlip...
faktor99 [ Pretorianin ]
Dyskoteka. Ja wosku nie miałem, ale wróżby ciągnąłem[bez skojarzeń]
Wyszło mi, że ja będę drwalem, a moja żona będzie preczyszczać rury szamba
Moshimo [ FullMetal ]
Troche sie dzialo...
Pierw delektowanie sie napojami wyskokowymi w akademiku.
Nastepnie zabawa w tymze akademiku, polaczona z wyzej wspomnianym delektowaniem sie.
Na koniec wyskoczenie do pubu, polaczone dla odmiany z delektowaniem ;). I dyskoteka.
Niestety moj zoladek nie wytrzymal delektowania i dosyc szybko opuscilem impreze, ale bylo bardzo milo :).
A dzis na dzien dobry kolo, wejsciowka, oddawanie sprawozdania.. ;)

Sznapi [ Parufka ]
A ja dopiero tutaj dowiedziałem się, że dziś są Andrzejki. -_-
To one były 30.11? :)
Hitmanio [ Legend ]
Sznapi ==> Nie jesteś sam...

papaboss [ Generaďż˝ ]
T.love w stodole. I takie andrzejki to ja rozumiem :)

Dziobak_90 [ Pretorianin ]
Andzejki??? Bania.bania,bania. I potem ludzie sie dziwia dlaczego ja tak zle wygladam... ;/