GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Andrzejki :)

30.11.2006
20:44
smile
[1]

BBlacKK102 [ Pretorianin ]

Andrzejki :)

Witam ! Wlasnie wrocilem z dyskoteki w szkole. Troche poszalalem, ogolnie bylo fajnie :) A jak wy spedziliscie Andrzejki? Jakies wrozby? Dyskoteka? Dom? A moze cos ciekawego wam sie akurat dzisiaj przytrafilo? :P O wlasnie. Co wam wyszlo z wosku? Jakis znak moze? :) Mi osobiscie wyszlo cos w stylu jakiejs znieksztalconej twarzy :)

30.11.2006
20:45
smile
[2]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Nigdy tego nie obchodzilem.

30.11.2006
20:46
[3]

Tomael_555 [ Junior ]

Ja dyskoteka !!

30.11.2006
20:47
smile
[4]

Morbus [ settler ]

uwazaj na siebie mozesz miec wypadek samochodowy :D:D

30.11.2006
20:47
smile
[5]

Kompo [ alkopoligamista ]

Dziś nic nie robiłem, ale a'propos wróżb.
Dwa lata temu w mojej byłej szkole każdy losował po prostu taką karteczkę z jakimś tam farmazonem-wróżbą. Ja wylosowałem 'Czuły wodnik chce się z tobą zaprzyjaźnić, daj mu jakiś znak'. Tak się złożyło, że dziewczyna, z którą wtedy "kręciłem" miała znak zodiaku wodnik - no więc dałem jej znak. ;) W styczniu miną 2 lata bycia razem z nią, a tą karteczkę do dziś mam. :D

30.11.2006
20:48
[6]

NaJlePsZy [ Konsul ]

hehe to pomysl nad ta wrozba:)

ja osobiscie sadze ze dla wiekszosci forumowiczow andrzejki sie wlasnie zaczynaja albo zaczna za niedlugo, ja zaraz bede balowal na studenckich andrzejkach w krakowie u kolegi w domu:), nie wiem czy bedziemy w stanie sobie wrozyc:)

30.11.2006
20:48
[7]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

w pracy...

teraz odzpoczywam, żeby jutro móc znowu iść do pracy.

i tak do emerytury, fajnie nie?

30.11.2006
20:50
smile
[8]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Dzisiaj nic, ale w Sobote bedzie grubbo :D

30.11.2006
20:52
[9]

nutkaaa [ Panna B. ]

Od kilku (przynajmniej 6) lat nie obchodzę tego dnia: żadnych wróżb, żadnych imprez... Dzień jak każdy inny

Ostatnia wróżba andrzejkowa jaką pamiętam, to że wylałam z wosku idealną mapę madagaskaru, z uwzględnieniem wziesień na tej wyspie. Jakoś tam nigdy nie trafiłam...

30.11.2006
20:52
[10]

Erdi [ Konsul ]

Ja bardzo miło.Grając w dwóch meczach siatkówki

30.11.2006
20:52
smile
[11]

tomazzi [ Pretorianin ]

Kam1kAzE -> ty to masz ekstra zycie;/ jak bede mial monotone zycie to bede czul sie stary.

30.11.2006
20:54
[12]

EG2007_13069454 [ Junior ]

Od ładnych ośmiu lat Andrzejki nic dla mnie nie znaczą. Poprostu zwykły dzień.

30.11.2006
20:54
[13]

majster łopata [ Centurion ]

Nie mam na imie Andrzej i nie bede dzisiaj nic świętował. Oszczędzam imprezową energie na imieniny Sylwestra, bo to już tylko miesiąc:)

30.11.2006
20:55
smile
[14]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

tomazzi ---> e tam, przynajmniej kasa jest :)
pozatym w weekendy se odbijam ze znajomymi :>
Starych już dawno przyzwyczaiłem ze jak w piatek mówie że wychodze, to wracam w poniedziałek po pracy ^^

autko jest, kasa jest, browary i inne trunki są, kobiet nie brak :)
czegoż chcieć więcej ;)

30.11.2006
20:56
smile
[15]

Conroy [ Dwie Szopy ]

W weekend będę balował.


ALe nie ma to żadnego związku z Andrzejkami :).

30.11.2006
20:58
smile
[16]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Ja wolałem nie balować. Jutro musze wcześnie wstać, więc lepiej było sobie odpuścić.

30.11.2006
21:02
smile
[17]

Strodus [ Couch Potato ]

KaM1kAzE® --> Też bym tak w końcu chciał. Jeszcze trochę i skończę LO a potem to już studia i 5 lat ciągłych imprez i innych wyskoków ;) Już nie mogę patrzeć na szkołę. To jest dopiero monotonne życie...

30.11.2006
21:06
smile
[18]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Strodus ---> zmartwię cię... studia to nie tylko imprezy... niestety na sesjach bedziesz niemiłosiernie cierpiał i szczególnie przed, jak inni imprezują a ty musisz wkuwać... no ale nic nie zastąpi odbicia sobie tego po zdanej sesji :>

30.11.2006
22:41
smile
[19]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Siedziałem na pewnym nudnym szkoleniu w pewnym budynku,a na dole gówniażeria miała dyskoteke... Na po prostu zajebiście Andrzejki spędziłem...

30.11.2006
22:41
[20]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

a kiedy są andrzejki???

30.11.2006
22:43
[21]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Dzisiaj!

30.11.2006
22:43
smile
[22]

stg+ [ Generaďż˝ ]

nie miałem dyskoteki.. każdy wie dlaczego...

30.11.2006
23:49
smile
[23]

Cartoons [ Konsul ]

Jako że Andrzej mi na imię, wieczór spędziłem z przyjaciółką ;) Trochę piwa, trochę zdjęć :) Ogólnie bardzo miło ;)

Pozdrawiam,
Cartoons.

30.11.2006
23:51
[24]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

wieczor spedzialem z dziewczyna uczylismy sie do kola...
Dzis wpadlo mi w raczki TROCHE (duzo :P ) grosza ;] no i malo brakowalo a koles by mi w dupe wjechal (ale udalo mu sie zjechac na ABSach na przeciwlegly pas ledwo)

30.11.2006
23:54
smile
[25]

Toshi_ [ Pretorianin ]

A ja dzisiaj w domu...
Ale prezenciki były (też Andrzej jestem ;]): nie dość że 5 z fizyki, to jeszcze zaliczenie kolokwium, którego nie spodziewałem się zaliczyć (tez z fizyki) xD

30.11.2006
23:58
[26]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Aaa, bo to dzisiaj bylo :) Jak dla mnie zwykly dzien. Jeszcze w podstawowce lalo sie wosk, pozniej juz nigdy ten dzien sie dla mnie nie wyroznial.

01.12.2006
08:55
[27]

doktor_Wyspa [ Pretorianin ]

Dzien jak codzien, piwko i spac. Z ta roznica, ze nieco wiecej piwek i nieco pozniej spac.

01.12.2006
21:53
[28]

mefek [ Pretorianin ]

ja też byłem w szkole było fajnie

01.12.2006
21:56
[29]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

U mnie to 20 osób w klasie (cała klasa, nawet Andrzeje) zapomnieli. Tylko ja pamiętałem.

01.12.2006
21:57
[30]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Rano poszedłem do Empiku, kupiłem "Świat według Crarksona" i do wieczora czytałem, potem położyłem się spać.
Typowy czwartkowy dzień. Na uczelni wolne, kasę wydałem we wtorek jak zamiast na zajęcia poszliśmy z kumplami do baru pograć w pokera... :P

01.12.2006
22:02
smile
[31]

Krzachu [ Centurion ]

Dawno, dawno temu....(a może nawet nie tak dawno), baliki, klasowe dyskoteki...ech cóż to za piękne czasy były....chlip..chlip...

01.12.2006
22:10
[32]

faktor99 [ Pretorianin ]

Dyskoteka. Ja wosku nie miałem, ale wróżby ciągnąłem[bez skojarzeń]
Wyszło mi, że ja będę drwalem, a moja żona będzie preczyszczać rury szamba

01.12.2006
22:22
[33]

Moshimo [ FullMetal ]

Troche sie dzialo...
Pierw delektowanie sie napojami wyskokowymi w akademiku.
Nastepnie zabawa w tymze akademiku, polaczona z wyzej wspomnianym delektowaniem sie.
Na koniec wyskoczenie do pubu, polaczone dla odmiany z delektowaniem ;). I dyskoteka.
Niestety moj zoladek nie wytrzymal delektowania i dosyc szybko opuscilem impreze, ale bylo bardzo milo :).
A dzis na dzien dobry kolo, wejsciowka, oddawanie sprawozdania.. ;)

01.12.2006
22:24
smile
[34]

Sznapi [ Parufka ]

A ja dopiero tutaj dowiedziałem się, że dziś są Andrzejki. -_-

To one były 30.11? :)

01.12.2006
22:27
[35]

Hitmanio [ Legend ]

Sznapi ==> Nie jesteś sam...

01.12.2006
22:58
smile
[36]

papaboss [ Generaďż˝ ]

T.love w stodole. I takie andrzejki to ja rozumiem :)

02.12.2006
00:35
smile
[37]

Dziobak_90 [ Pretorianin ]

Andzejki??? Bania.bania,bania. I potem ludzie sie dziwia dlaczego ja tak zle wygladam... ;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.