Piotrus1pan [ Senator ]
DOOM 2 na Windowsa XP
Mam problem chcem zagrać w tą świetną gierę lecz niestety na windowsie Xp idzie jak idzie :/. Czy nie ma jakiegoś programu jak do quake że gra się nie tnie a ma dobrą grafikę ??
Ertix [ Pretorianin ]
Tzw. jak idzie ? mi tam chodziła normalnie o ile sobie przypominam :)
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Jest, Doomsday.
Piotrus1pan [ Senator ]
Wielkie Thx dla Wieliego U.V. Impaler