K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
groza mi??...
...talibowie??
o co w tym chodzi?
sie nie wklejilo
tu jest:
bECKy [ bartek ]

MDstc [ Pretorianin ]
lol
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
zna ktos arabski?
Hawkman [ Pretorianin ]
Ja znam trochę Arabskiego (Moja mama jest Japonką).
To jest spam który reklamuje ich linie lotnicze. Mówią że błyskawicznie zawiozą Cię w miejsce docelowe, jak np. biały dom, czyli nie musisz brać taksówki z lotniska ! Aha i piszą że mają nadzieje że kurs do World Trade Center spodobał się pasażerom, i przepraszają ich za brak ogrzewania w czasie lotu...

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
a jest cos o cenie biletu?:P
chetnie powlatuje w stada kaczek
Hawkman [ Pretorianin ]
Oj, źle przeczytałem... To jest konkurs ! Oni losowo wybierają samolot który skorzysta z tej promocji. Także przykro mi... Może będziesz miał szczęscię i trafisz na własciwy samolot !!