GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

groza mi??...

30.11.2006
19:54
[1]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

groza mi??...

...talibowie??
o co w tym chodzi?

sie nie wklejilo
tu jest:

30.11.2006
19:55
[2]

bECKy [ bartek ]

30.11.2006
20:06
smile
[3]

MDstc [ Pretorianin ]

lol

04.12.2006
16:27
[4]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

zna ktos arabski?

04.12.2006
16:44
[5]

Hawkman [ Pretorianin ]

Ja znam trochę Arabskiego (Moja mama jest Japonką).
To jest spam który reklamuje ich linie lotnicze. Mówią że błyskawicznie zawiozą Cię w miejsce docelowe, jak np. biały dom, czyli nie musisz brać taksówki z lotniska ! Aha i piszą że mają nadzieje że kurs do World Trade Center spodobał się pasażerom, i przepraszają ich za brak ogrzewania w czasie lotu...

04.12.2006
16:52
smile
[6]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

a jest cos o cenie biletu?:P
chetnie powlatuje w stada kaczek

04.12.2006
17:03
[7]

Hawkman [ Pretorianin ]

Oj, źle przeczytałem... To jest konkurs ! Oni losowo wybierają samolot który skorzysta z tej promocji. Także przykro mi... Może będziesz miał szczęscię i trafisz na własciwy samolot !!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.