GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PES 6 problem

30.11.2006
19:47
[1]

Nerever [ Centurion ]

PES 6 problem

Gdy skończe połowę albo cały mecz i nacisnę enter (czasami) gra nie wychodzi do menu tylko pojawia się czarny ekra.Jest jakiś patch albo od czego takl sie dzieje

30.11.2006
19:48
[2]

Siepet [ Generaďż˝ ]

Kup orginał, moj kumpel z piratem ma to samo.

30.11.2006
19:48
[3]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Nerever - mam dokładnie tak samo!! Mi nawet z demem się tak działo :/

Dołanczam się do pytania!

30.11.2006
20:09
[4]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

Ja znalazlem sposob
Nie klikac masowo enter!
Obejrzyj jednego highlighta i dopiero wcisnij. U mnie dziala

02.12.2006
11:05
[5]

serek [dj] [ Pretorianin ]

K4B4N0$----->Dzięki bo ja mam ten sam problem.

02.12.2006
12:14
smile
[6]

Bantam [ Pretorianin ]

Całkiem możliwe jest że to przez "savy" wszystkie pliki które tam macie powinno się wyrzucić i sprawdzić czy działa ja na swoim przykładzie miałem podobny problem tylko mi nie chciało wejść przy wybieraniu ustawienia itp. gdzieś przeczytałem i załatwiłem sprawe usunąłem i pomogło ;)

02.12.2006
17:40
smile
[7]

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]

JUa miałem cuś podobnego w 5tce i musiałem przerzucić część z save'ow z folder1 do folder2 i było gites

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.