Nerever [ Centurion ]
PES 6 problem
Gdy skończe połowę albo cały mecz i nacisnę enter (czasami) gra nie wychodzi do menu tylko pojawia się czarny ekra.Jest jakiś patch albo od czego takl sie dzieje
Siepet [ Generaďż˝ ]
Kup orginał, moj kumpel z piratem ma to samo.
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Nerever - mam dokładnie tak samo!! Mi nawet z demem się tak działo :/
Dołanczam się do pytania!
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
Ja znalazlem sposob
Nie klikac masowo enter!
Obejrzyj jednego highlighta i dopiero wcisnij. U mnie dziala
serek [dj] [ Pretorianin ]
K4B4N0$----->Dzięki bo ja mam ten sam problem.

Bantam [ Pretorianin ]
Całkiem możliwe jest że to przez "savy" wszystkie pliki które tam macie powinno się wyrzucić i sprawdzić czy działa ja na swoim przykładzie miałem podobny problem tylko mi nie chciało wejść przy wybieraniu ustawienia itp. gdzieś przeczytałem i załatwiłem sprawe usunąłem i pomogło ;)

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]
JUa miałem cuś podobnego w 5tce i musiałem przerzucić część z save'ow z folder1 do folder2 i było gites