GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co do nagrywania plyt ?

30.11.2006
19:30
[1]

tsunami [ d-_-b ]

Co do nagrywania plyt ?

Poszukuje jakiegos najprostszego programu do nagrywania plyt DVD i/lub CD. Nero zawsze jakies pierdoly dodatkowe instaluje, tak samo Alcohol 120%. Potrzeba mi cos co nie bedzie zasmiecalo systemu.


Dzieki z gory :-)


(probowalem przeniesc plik recznie z hdd na naped DVD, ale windows pokazuje ze jest jakis tam blad, wiec sadze ze tylko tak sie da dla CD?)

30.11.2006
19:33
[2]

jamkgh [ YA RLY ]

Nero 6.x.x.x

30.11.2006
19:36
[3]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Jeśli masz Windowsa XP to powinien mieć on zintegrowaną odpowiednią opcję, jednak nigdy z niej nie korzystałem. (Ale - nagraj pliki na dysku CD/DVD albo coś w tym guście)

edit: google mówią że:

30.11.2006
19:52
[4]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

ja w tej chwili zainstalowałem NERO 7 demo bardzo dobre i nie tak bardzo smieci

30.11.2006
22:36
[5]

tsunami [ d-_-b ]

pecet007 --> Dzieki, zaraz przeczytam. Tylko ze probowalem robic tym sposobem: Wloz plyte pusta, przenies tam pliki ktore chcesz nagrac i dajesz "Burn" oknie, dla CD zawsze mi dzialalo, teraz pierwszy raz sporbowalem dla DVD i ni-chu-chu. Moze dobry bylby jakis OEM Nero ? Moze taki nie bedzie intalowal 1000 innych pierdol niepotrzebnych :P

30.11.2006
23:57
[6]

Ward [ Senator ]

Nero 6 z pluginami i alkohol , nic nie instalują poza tym co chcesz i oba są bardzo potrzebne , problem z alkoholem typowy dla wersji reklamowanych jako ''corporate'' i inne cudów , dobry alkohol nigdy nie robi problemów ani w żołądku ani w komputerze :->
a nagrywanie z windy zostawny dla desperatów

01.12.2006
00:09
smile
[7]

lizard [ Generaďż˝ ]

easy cd extractor

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.