GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z usunieciem folderu

30.11.2006
19:03
[1]

pajkul [ Generał ]

Problem z usunieciem folderu

Sciagnalem i wkleilem do pewnego stworzonego przed chwila folderu starutka gre Gods. Mniejsza o to, jaka to gra, ale jest ona srodowiska DOS-owego. Mam WinXP Professional. Usunalem wszystkie elementy w folderze, bo gra nie chciala sie uruchomic, nastepnie chcialem usunac takze folder, w ktorym znajdowaly sie te elementy. Niestety wyswietla sie komunikat, ze nie mozna usunac tego folderu, gdyz jest uzywany przez inna aplikacje. Kosz mam oprozniony. Probowalem zrobic to samo uzywajac Total Commandera, niestety bez skutku. Jak usunac ten cholerny folder?

30.11.2006
21:45
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Może spróbuj za pomocą tego programu:

Unlocker 1.8.5

Bezpłatne narzędzie, które pozwala na wykonywaniu operacji (przenoszenie, zamykanie) na plikach lub folderach zablokowanych przez jakieś procesy lub aplikacje. Unlocker integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows. Aby odblokować plik lub folder wystarczy go wskazać, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybrać opcję Unlocker. Po jej wybraniu uzyskujemy podgląd przyczyny problemu tj. procesów i aplikacji blokujących element oraz możliwość ich zamknięcia, co pozwala na wykonywanie już dowolnych operacji na pliku lub folderze. Co ważne, do odblokowania elementów nie jest wymagany restart systemu - program przeprowadza całą operację "w locie".

30.11.2006
22:01
[3]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Możesz też spróbowac uruchomić ponownie komputer lub wyłączyć i włączyć ponownie proces "explorer.exe". W 95% to pomaga.

30.11.2006
22:02
[4]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

a co z trybem awaryjnym???

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.