GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PIosenki w klimacie zimowym :D koniecznie potrzebna wasza pomoc ;)

30.11.2006
17:57
smile
[1]

Sułtan [ Centurion ]

PIosenki w klimacie zimowym :D koniecznie potrzebna wasza pomoc ;)

Witam ;)

jak już wspomniałem potrzebuję pomocy troszkę starszych GOLowiczów, co by mi pomogli w jednej sprawie ;)

A mianowicie chodzi mi o POLSKIE piosenki w klimacie zimy i świąt Bożego Narodzenia....Chodzi mi o tytuły i wykonawców. Napisałem że pomocy oczekuje od starszych gdyż zależy mi na muzyce a nie na Hip Hopie... :P

spoiler start
to było bez podtekstu :P bo do Hip Hopowców nic nie mam :P...raczej :P
spoiler stop

Tak więc chodzi mi np o Marka Grechutę, Czerwone Gitary, Maryle Rodowicz, bądź kogokowiek innego byleby piosenka była w klimaciku takim zimowym bądź świątecznym ;)

Liczę na waszą uprzejmą pomoc ;)

POzdrawiam

30.11.2006
18:34
[2]

Sułtan [ Centurion ]

up...

01.12.2006
14:51
[3]

Sułtan [ Centurion ]

up...kolejny...

ponawiam prośbę o pomoc...

01.12.2006
14:58
[4]

Matt [ I Am The Night ]

sprobuj "kiedy pada snieg" T-Raperow Znad Wisly ^^

01.12.2006
14:59
smile
[5]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Marek Grechuta - Zadymka

01.12.2006
15:29
[6]

blee_991 [ Generaďż˝ ]

nie polska .. ale zarabista piosenka klimatyczna:]]]

Wham - Last Christmas

serdecznie polecam:]

01.12.2006
15:35
smile
[7]

rethar [ Staszek Szybki !est ]

Anita Lipnicka - Snow
Vaughn Monroe - Let it snow! Let it snow! Let it snow! (kawalek z Die Hard) ;p

01.12.2006
15:44
[8]

The LasT Child [ GoorkA ]

z przymróżeniem oka...

Rage - Dont You Fear Th Winter
Sentenced - Awaiting For The Winter Frost

01.12.2006
15:53
[9]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Widać, że dobrze czytacie ze zrozumieniem. :)

Jedyno co mi się kojarzy: Grechuta & Myslovitz - Kraków i Myslovitz - życie to surfing.

Najlepsza zagraniczna zimowa płyta - Queen - Made in Heaven, bez dwoch zdań. ;)

02.12.2006
10:19
[10]

Sułtan [ Centurion ]

tak tak ;) czytanie ze zrozumieniem :P

no dobra a tak serio to macie jeszcze jakieś fajne propozycje polskich pioseneczek ?? ;)

02.12.2006
10:20
smile
[11]

John_Kruger [ Baron ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5615134&N=1

narazie jest maly zastoj watku, bo śniegu nie ma

02.12.2006
10:23
[12]

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]

King Diamond - Not presents for christmas

piosenka niekoniecznie swiateczna ale wstep tak

02.12.2006
10:25
smile
[13]

Sułtan [ Centurion ]

John_Kruger--->Wchodziłem na ten wątek :P i właśnie nie znalazłem tam żadnych polskich kawałków, które są mi potrzebne :D dlatego powstał ten wątek :P

a co do przestoju to zgodze się... :P niestety śniegu nie ma = nie czuć klimatu świątecznego i zimowego = nie ma odpowiedzi w tym wątku...

02.12.2006
10:32
[14]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Ustęp Babciu Miejsca - Wesołych Świąt Sk**wysyny

'... coś nie tak, jak dostałem od was tylko jeden prezent,
coś nie tak, ja dostałem od was tylko jeden prezent
nienawidze cię, więc od**dol się ...'

:D klimat mega świąteczny :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.