
Sułtan [ Centurion ]
PIosenki w klimacie zimowym :D koniecznie potrzebna wasza pomoc ;)
Witam ;)
jak już wspomniałem potrzebuję pomocy troszkę starszych GOLowiczów, co by mi pomogli w jednej sprawie ;)
A mianowicie chodzi mi o POLSKIE piosenki w klimacie zimy i świąt Bożego Narodzenia....Chodzi mi o tytuły i wykonawców. Napisałem że pomocy oczekuje od starszych gdyż zależy mi na muzyce a nie na Hip Hopie... :P
Sułtan [ Centurion ]
up...
Sułtan [ Centurion ]
up...kolejny...
ponawiam prośbę o pomoc...
Matt [ I Am The Night ]
sprobuj "kiedy pada snieg" T-Raperow Znad Wisly ^^

Loczek [ El Loco Boracho ]
Marek Grechuta - Zadymka
blee_991 [ Generaďż˝ ]
nie polska .. ale zarabista piosenka klimatyczna:]]]
Wham - Last Christmas
serdecznie polecam:]

rethar [ Staszek Szybki !est ]
Anita Lipnicka - Snow
Vaughn Monroe - Let it snow! Let it snow! Let it snow! (kawalek z Die Hard) ;p
The LasT Child [ GoorkA ]
z przymróżeniem oka...
Rage - Dont You Fear Th Winter
Sentenced - Awaiting For The Winter Frost
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Widać, że dobrze czytacie ze zrozumieniem. :)
Jedyno co mi się kojarzy: Grechuta & Myslovitz - Kraków i Myslovitz - życie to surfing.
Najlepsza zagraniczna zimowa płyta - Queen - Made in Heaven, bez dwoch zdań. ;)
Sułtan [ Centurion ]
tak tak ;) czytanie ze zrozumieniem :P
no dobra a tak serio to macie jeszcze jakieś fajne propozycje polskich pioseneczek ?? ;)

John_Kruger [ Baron ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5615134&N=1
narazie jest maly zastoj watku, bo śniegu nie ma
szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
King Diamond - Not presents for christmas
piosenka niekoniecznie swiateczna ale wstep tak

Sułtan [ Centurion ]
John_Kruger--->Wchodziłem na ten wątek :P i właśnie nie znalazłem tam żadnych polskich kawałków, które są mi potrzebne :D dlatego powstał ten wątek :P
a co do przestoju to zgodze się... :P niestety śniegu nie ma = nie czuć klimatu świątecznego i zimowego = nie ma odpowiedzi w tym wątku...
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Ustęp Babciu Miejsca - Wesołych Świąt Sk**wysyny
'... coś nie tak, jak dostałem od was tylko jeden prezent,
coś nie tak, ja dostałem od was tylko jeden prezent
nienawidze cię, więc od**dol się ...'
:D klimat mega świąteczny :)