
QrczakJR [ capo di tutti capo ]
GOL po arabsku ...chyba xD
https://smaczek.pac.pl/jubi/?q=www.gry-online.pl/S008.asp&m=1
no nikt nasz nie poinfrmowal ze gol moze byc pisany w prostszym i faniejszym jezyku taki dżezi ;p
https://smaczek.pac.pl/jubi/?q=https://www.gry-online.pl/S008.asp&m=0
:D

wolkov [ |Drummer| ]
dobre, zwłaszcza to drugie jest WyPaSiaStE ;)

~~~Mateuszer~~~ [ Konsul ]
<---------

EG2006_26717291 [ Ghorri ]
dobre
da sie tak zrobić z każdą stronką?
Lechiander [ Wardancer ]
EG --->

dolomith [ Generaďż˝ ]
EG2006_26717291 --> tak, to juz bylo kiedys. Co niezmienia faktu ze wciaz jest pocieszne
Viroxis [ s.n.a.f.u ]
genialnie...świetnie wygląda onet w wersji bl00gashney ;)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
zabawne :)

mirencjum [ operator kursora ]
Fajne

Kane [ bladesinger ]
<--- aljazeera mode ;)

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

Maliniarz [ The Watcher ]
W koncu bedzie mozna normalnie przegladac to forum! Jupi!

Buby [ Perfekt ]
Genialne :)
dam12 [ Konsul ]
https://smaczek.pac.pl/jubi/?q=http%3A%2F%2Fwww.gry-online.pl%2Fs043.asp%3FID%3D5701529%26N%3D1&m=1
https://smaczek.pac.pl/jubi/?q=http%3A%2F%2Fwww.gry-online.pl%2Fs043.asp%3FID%3D5701529%26N%3D1&m=0

Dym14 [ _X_X_X_ ]
Daje rade

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
Stare jak świat. Że też nikt jeszcze nie wpisał "BYŁO!". edit: ech, ślepota :P
Tym niemniej zabawne, zwłaszcza wersja gimnazjalna.
hubs [ Stand UP Speak UP ]
hehe dobre :P
Obscure [ ExcalibuR ]
niezłe

El Ramiro [ Centurion ]
hehe, niezle, najlepsze aljazeera mode :D

wishram [ lets dance ]
bezbłędne..!

mrEdDi [ Sygnatariusz ]
holy szit to z blogiem rządzi :D

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
wypas :D

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
SuperExtra
EG2005_808538100 [ Streetball ]
lol:> czytając tą strone nie wiem o co chodzi w komentarzach:>

Szympans51 [ Arsenal Londyn ]
.::Super! NNNaylEpsheeee Jesth GGGOOL jaq bbblogaSeQ :D ::.

Johy [ Trance Listener ]

ValkyreX [ shikyo ]
Świetne

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Fajne , juz myślałem ze to jakiś arabski odpowiednik GOLa bedzie , a tu prosze :)

Coolfon [ Zaleś ]
No ładnie :P

Ertix [ Pretorianin ]
Haha genialne :D

MaN_of_WaR [ People Know Me ]
wypasne :)

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
ŚwiEtne

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]
NICE

peterkarel [ KochamDzaste ]
buahahahaha
LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]
lol hahaha

siwCa [ Legend ]
średnie.

Janczes [ You'll never walk alone ]
fajne ;]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Obydwa ciężko się czyta , odpada :P
halski88 [ Pan Prezes ]
swojsko
Andre770 [ Koniokwiciur ]
lol

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]
Heh, nie znałem tego wcześniej, całkiem fajne... Jakby się zastanowić to można to całkiem ciekawie wykorzystać :P

Arxel [ Legend ]
hehe tez pierwszy raz to widze :D

Kompo [ alkopoligamista ]
Stare, ale fajne.
Było jeszcze Pikachu Version, o ile się nie mylę. ;)

master53 [ Hans Kloss ]
Genialne. Tylko nie wiem który język jest łatwiejszy do zrozumienia :)

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Hehe wesole!
PatriciusG. [ frank zappa ]
Fajne... stare, ale fajne ;]

Flet [ Fletomen ]
Hehe niezle, fajnie wygladaja w tym duze portale.
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
o w morde mocne xD
ostatnio wysyp arabczyzny na golu:P
Adamss [ beer & chill ]
Aljazeera mode, to jest to ;d.

Virtual_M@N [ Konsul ]
świetne :D

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

davids89 [ Konsul ]
pierwszy raz to widze, fajne:)
j.a.c.k [ Konsul ]
buahahaha dobre

Foks!k [ Medyk ]
Fajne !

szuru-buru [ Konsul ]
<----------

sajes [ Hala Madryt !! ]
Spoko!!!