GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z nowym komputerem

29.11.2006
22:29
smile
[1]

KaeSiak [ Centurion ]

Problem z nowym komputerem

Witam. Dzisiaj kupiłem komputer, oto jego specyfikacja:
Procesor: Athlon 64 3700+
1 GB RAM
Karta graf: GF 7600GT 128 MB
Płyta główna: Gigabyte K8NF-9 NForce4-4X
Mam zainstalowane sterowniki do płyty głównej oraz do karty graficznej ( wersja 93.71 ). Komputer działa sprawnie lecz po właczeniu jakiejkolwiek gry ( Codename Panzers, MoH Wojna na Pacyfiku ) gra zacina sie juz w menu lub w intro i musze resetowac komputer. :( Prosze pomozcie mi ! :(

29.11.2006
22:37
[2]

KogUteX [ cziken ]

Masz zainstalowanego DirectXa?

30.11.2006
06:59
[3]

KaeSiak [ Centurion ]

Tak, mam. Doszedł jeszcze jeden problem, komputer podczas normalnego przegladania www sam sie zresetowal... Blagam pomóżcie !

30.11.2006
07:10
[4]

Gryffin [ Entil'Zha ]

moze byc cokolwiek ;)

zainstaluj sobie everest i sprawdz temperatury - moze sie procek albo grafa przegrzewac

sprawdz antyviry - jezeli podlaczyles czystego windowsa do sieci, bez zadnego antyvira i bez updatow - na 99,9% masz pare wirusow

jezeli masz sterowniki nvidii do plyty glownej, odinstaluj sobie network access manager czy jakos tak, do dzisiaj chyba tego nie poprawili, one czesto powoduja blue screeny oraz bledy w pracy w sieci.

30.11.2006
07:13
[5]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Miałem problem ze komp mi sie restartował a miałem go jakieś 2 miechy, okazało sie ze miałem tak zasyfiony wiatrak ze sie nie kręcił i procka nie chłodziło.

30.11.2006
09:34
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Kiedyś tu czytałem, że zawieszanie gier może powodować kiepskiej jakości zasilacz. Ale czy to prawda, to nie wiem.

30.11.2006
09:39
[7]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Grafika na AGP czy PCI-X?

Bo w przypadku AGP trzeba zmniejszyć tryb pracy na x4.

30.11.2006
09:50
[8]

Gryffin [ Entil'Zha ]

no w sumei zasilacz tez moze byc za slaby

01.12.2006
13:52
[9]

KaeSiak [ Centurion ]

Dalej nic... byłem już nawet w firmie gdzie kupowałem kompa u nich wszystko działało. Jak pzyjechałem do domu to dalej sie resetowal -,- Nie moge juz ...

01.12.2006
14:06
[10]

wielebny_666 [ Konsul ]

hmm a jaki masz zasilacz?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.