GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brevoxyl na trądzik Pomocy!!

29.11.2006
22:02
[1]

baro2zx [ Konsul ]

Brevoxyl na trądzik Pomocy!!

Witam mam pytanie używam Brevoxyla od ok tygodnia i po każdym wsmarowaniu strasznie szczypie (piecze) mnie w tych okolichach przez jakies 20-30 minut czy to dobrze?? czy może przestać go używac?

29.11.2006
22:03
[2]

jajko w imadle [ Pretorianin ]

a sprawdziłeś czy na etykietce od leku jest coś na ten temat napisane?
czego oczekujesz po zadaniu pytania na forum o grach? porady lekarskiej? :P

29.11.2006
22:11
[3]

baro2zx [ Konsul ]

przecież napisałem to w działa "Na każdy temat" Więc nie widze problemu.

29.11.2006
22:14
[4]

Goozys[DEA] [ MotoGP ]

Szczypać będzie każdy inny specyfik na trądzik, który zapodasz bezpośrednio na niego. Domyślam się, że w Twoim przypadku nakładasz to coś na trądzik, który dopiero co został podrażniony np. ręcznikiem. Jeśli nie zaczną robić się jakieś poważniejsze zmiany skórne, to możesz uznać owe szczypanie za udaną walkę z bakteriami.

29.11.2006
22:24
[5]

Moshimo [ FullMetal ]

baro2zx --> a do tej pory czego uzywales? I co bys polecil?

29.11.2006
22:28
[6]

pawkaz [ Konsul ]

Nie jestem dermatologiem, ale z informacji zawartych w bardzo poważnej bazie danych drugs.com wynika, że jeżeli w przypadku uporczywego, nie ustępującego pieczenia należy skontaktować się z lekarzem. Tym bardziej, że stosujesz ten lek już tydzień i niedługo powinieneś przejść na stosowanie 2x dziennie... Zasuwaj do dermatologa!

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.