GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Smuggler...

29.11.2006
20:06
[1]

Kenny!! [ Konsul ]

Smuggler...

Moglibyście dodać do CD-action numeru na styczeń polską pełną wersję gry 25 to life i Stubbs The Zombie po polsku?Proszę..was...Ciebie...całą redakcję...

29.11.2006
20:06
[2]

KogUteX [ cziken ]

Nie, nie mogli by. Dadzą, co zechcą.

29.11.2006
20:07
[3]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Nie pozwalam.

29.11.2006
20:07
[4]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

A tych gier już w CDA raz przypadkiem nie było?

Swoją drogą niezły lól...

29.11.2006
20:08
[5]

umek [ Szczęśliwy ]

a dasz 2 stówy za gazetę?

29.11.2006
20:10
smile
[6]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

To ja poprosze Doom 3 albo Obliviona ;P

EDIT. CHociaż nie, bo Obek i tak mi nie pójdzie.... nie no kurde znowu zaczynam jęczeć... ;/

29.11.2006
20:10
smile
[7]

kubinho12 [ Pretorianin ]

Może dadzą na styczeń 2008 , czemu nie...
A tak po drugie to nie koncert życzeń :P. Jedyne co możesz sobie życzyć to gumowego kurczaka i plakata Mr.Jediego :)

29.11.2006
20:10
smile
[8]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

umek - Nie 2 stówy, tylko 14.99 :)

29.11.2006
20:12
[9]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Tak, nie mogliby

29.11.2006
20:16
[10]

Pietras(ATOMIC) [ Pretorianin ]

Api15----> w tym vat

29.11.2006
20:18
smile
[11]

Agent_007 [ chomik ]

niech odrazu zarzucą Gothica 3

29.11.2006
20:20
smile
[12]

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]

a ja bym chcial zeby dawali gumowe kaczusie z napisem PLAYSTATION 3 wiem ze sony dawalo takie na jakis targach i fajnie by bylo miec taka kaczusie :P

29.11.2006
20:31
[13]

Kenny!! [ Konsul ]

a smugg nie może sie o tym wyrazić?Zawołajcie go tu!

29.11.2006
20:32
[14]

KogUteX [ cziken ]

Smuggler! Podejdź no do płota!

Jak ci tak zależy to wejdź tu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5694022&N=1

29.11.2006
20:32
smile
[15]

Agent_007 [ chomik ]

sam se go zawołaj, nie jestesmy twoja sluzba...

29.11.2006
20:32
[16]

halski88 [ Pan Prezes ]

ja jestem oportunistą i się nie zgadzam!

29.11.2006
20:44
smile
[17]

ValkyreX [ shikyo ]

Prosi się świnia :P

A tak na serio, to naprawdę myślisz, że takie żałosne błaganie może coś dać? Ile masz lat? 10? Wydaję mi się, że nie więcej...

29.11.2006
20:46
smile
[18]

.:Jj:. [ The Force ]

Takie shity? Dajta spokój. Z ręką na sercu wolałbym FIFE 98 po Serbsku niż takie coś.

<== zawołajcie go tu
<== Smuggler! Podejdź no do płota!

29.11.2006
21:11
[19]

chyrlok [ Konsul ]

No mogli by ale kto to wie co dadza opr€cz ich

29.11.2006
21:13
[20]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

Valkyrex - jak śmiesz wielkiego Imperatora posądzać o tak niski wiek!? Na kolana buntowniku!

29.11.2006
21:19
smile
[21]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Smuggler wyjdzie z dziury dopiero wtedy, gdy użyje się prawidłowego rytuału postalnego.

PS. 25 to life to totalny crap. :P Od biedy można tylko pograć w Sieci. O ile dobrze pamiętam można się bawić z konsolowcami, tak więc łatwo im skopać tyłki. ;)

29.11.2006
21:24
[22]

chyrlok [ Konsul ]

Stranger--> buahaha ale ten zombi bymogli dać lajtowa giera jest

29.11.2006
21:37
smile
[23]

cienki bolo [ Konsul ]

Smuggler! Podejdź no do płota!

Nie no KogUteX rządzisz. Konkretna zwała, jak to się mówi.

03.12.2006
10:40
smile
[24]

RockyX [ Pretorianin ]

Takie gry? Nie wiem, czy w ogóle sprzedają na nie licencje do gazet... Czym ty myślisz? (...)

03.12.2006
13:41
[25]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Smuggler w CDA nie ma nic do powiedzenia. To przecież bot (tak jak na GOLu Soulcatcher).

03.12.2006
14:06
[26]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

A dasz 150 zł za PISMO ???

03.12.2006
14:10
smile
[27]

Xaltorun [ Quincy ]

ja to bym chcial gothica3 i WoW'a w CDA. SMUGGLER PLISSSSSSSKAAA

03.12.2006
14:12
[28]

guzol [ Juventus Turyn ]

Duke Nukem Forever w styczniowym CDA to by bylo cos...

03.12.2006
14:14
[29]

volvo95 [ Legend ]

Ja poprosze LocoRoco i Killzone Liberation

03.12.2006
14:19
[30]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Ja z innej paki... przyznacie mi , że smuggler z nr na nr jest coraz bardziej chamski(w złym tego słowa znaczeniu).

03.12.2006
14:19
smile
[31]

Adamss [ beer & chill ]

ej smuggi, daj sapera bo mi go po formacie wyjeb****

pliska!!!!!!!!!!!!!!111111111111111111

03.12.2006
14:39
[32]

cienki bolo [ Konsul ]

A ja bym chciał zdjęcie Smugglera nago!

03.12.2006
14:46
smile
[33]

Kompo [ alkopoligamista ]

A czy CDA zmieni nazwę na DVD-Action? ;)

03.12.2006
14:48
smile
[34]

Ertix [ Pretorianin ]

Ale WoW'a z rocznym abonamentem to by mogli dać :P

03.12.2006
15:08
[35]

Gotman [ Generaďż˝ ]

A ja poproszę pełny, nieograniczony niczym najnowszy pakiet Corela. Najlepiej jeszcze, jakby wszystkie dodatki i program główny zmieściły sie na jednej CD.

03.12.2006
15:10
[36]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

"ej smuggi, daj sapera bo mi go po formacie wyjeb**** "
lol
a ja chce nowego kompa kupisz mi!? zadzwon powiem ci jaki:P
i poprosze jeszcze Windows Vista ale nie dozywotni, tylko taki co dziala 25 lat!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.