Kenny!! [ Konsul ]
Smuggler...
Moglibyście dodać do CD-action numeru na styczeń polską pełną wersję gry 25 to life i Stubbs The Zombie po polsku?Proszę..was...Ciebie...całą redakcję...
KogUteX [ cziken ]
Nie, nie mogli by. Dadzą, co zechcą.
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Nie pozwalam.
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
A tych gier już w CDA raz przypadkiem nie było?
Swoją drogą niezły lól...
umek [ Szczęśliwy ]
a dasz 2 stówy za gazetę?

jackhammer777 [ Dark Lord ]
To ja poprosze Doom 3 albo Obliviona ;P
EDIT. CHociaż nie, bo Obek i tak mi nie pójdzie.... nie no kurde znowu zaczynam jęczeć... ;/

kubinho12 [ Pretorianin ]
Może dadzą na styczeń 2008 , czemu nie...
A tak po drugie to nie koncert życzeń :P. Jedyne co możesz sobie życzyć to gumowego kurczaka i plakata Mr.Jediego :)

Api15 [ dziwny człowiek... ]
umek - Nie 2 stówy, tylko 14.99 :)
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Tak, nie mogliby
Pietras(ATOMIC) [ Pretorianin ]
Api15----> w tym vat

Agent_007 [ chomik ]
niech odrazu zarzucą Gothica 3

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]
a ja bym chcial zeby dawali gumowe kaczusie z napisem PLAYSTATION 3 wiem ze sony dawalo takie na jakis targach i fajnie by bylo miec taka kaczusie :P
Kenny!! [ Konsul ]
a smugg nie może sie o tym wyrazić?Zawołajcie go tu!
KogUteX [ cziken ]
Smuggler! Podejdź no do płota!
Jak ci tak zależy to wejdź tu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5694022&N=1

Agent_007 [ chomik ]
sam se go zawołaj, nie jestesmy twoja sluzba...
halski88 [ Pan Prezes ]
ja jestem oportunistą i się nie zgadzam!

ValkyreX [ shikyo ]
Prosi się świnia :P
A tak na serio, to naprawdę myślisz, że takie żałosne błaganie może coś dać? Ile masz lat? 10? Wydaję mi się, że nie więcej...

.:Jj:. [ The Force ]
Takie shity? Dajta spokój. Z ręką na sercu wolałbym FIFE 98 po Serbsku niż takie coś.
<== zawołajcie go tu
<== Smuggler! Podejdź no do płota!
chyrlok [ Konsul ]
No mogli by ale kto to wie co dadza opr€cz ich
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
Valkyrex - jak śmiesz wielkiego Imperatora posądzać o tak niski wiek!? Na kolana buntowniku!

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Smuggler wyjdzie z dziury dopiero wtedy, gdy użyje się prawidłowego rytuału postalnego.
PS. 25 to life to totalny crap. :P Od biedy można tylko pograć w Sieci. O ile dobrze pamiętam można się bawić z konsolowcami, tak więc łatwo im skopać tyłki. ;)
chyrlok [ Konsul ]
Stranger--> buahaha ale ten zombi bymogli dać lajtowa giera jest

cienki bolo [ Konsul ]
Smuggler! Podejdź no do płota!
Nie no KogUteX rządzisz. Konkretna zwała, jak to się mówi.

RockyX [ Pretorianin ]
Takie gry? Nie wiem, czy w ogóle sprzedają na nie licencje do gazet... Czym ty myślisz? (...)
Behemoth [ Kocham Marysię ]
Smuggler w CDA nie ma nic do powiedzenia. To przecież bot (tak jak na GOLu Soulcatcher).
Andre770 [ Koniokwiciur ]
A dasz 150 zł za PISMO ???

Xaltorun [ Quincy ]
ja to bym chcial gothica3 i WoW'a w CDA. SMUGGLER PLISSSSSSSKAAA
guzol [ Juventus Turyn ]
Duke Nukem Forever w styczniowym CDA to by bylo cos...
volvo95 [ Legend ]
Ja poprosze LocoRoco i Killzone Liberation
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Ja z innej paki... przyznacie mi , że smuggler z nr na nr jest coraz bardziej chamski(w złym tego słowa znaczeniu).

Adamss [ beer & chill ]
ej smuggi, daj sapera bo mi go po formacie wyjeb****
pliska!!!!!!!!!!!!!!111111111111111111
cienki bolo [ Konsul ]
A ja bym chciał zdjęcie Smugglera nago!

Kompo [ alkopoligamista ]
A czy CDA zmieni nazwę na DVD-Action? ;)

Ertix [ Pretorianin ]
Ale WoW'a z rocznym abonamentem to by mogli dać :P
Gotman [ Generaďż˝ ]
A ja poproszę pełny, nieograniczony niczym najnowszy pakiet Corela. Najlepiej jeszcze, jakby wszystkie dodatki i program główny zmieściły sie na jednej CD.
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
"ej smuggi, daj sapera bo mi go po formacie wyjeb**** "
lol
a ja chce nowego kompa kupisz mi!? zadzwon powiem ci jaki:P
i poprosze jeszcze Windows Vista ale nie dozywotni, tylko taki co dziala 25 lat!