szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
JAKI TO PIŁKARZ? strzał nr9|DZISIAJ PO 2 PKT!!||MAŁY JUBILEUSZ|
W dzisiejszej części za każdą odgadniętom zagadke otrzymuje się 2 pkt!!
Nowy punkt w regulaminie 12!
1.Dodajemy zdjęcia piłkarzy całego piłkarza lub jego twarzy!
2.Dodajemy zdjęcia piłkarzy z całego świata!
3.Każdy uczestnik zabawy ma nieograniczoną ilość prób odgadnięcia
4.Nie Wolo przeklinać ani obrażać innych uczestników zabawy!
5.Następną część robie ja
6.Osoba która odgadnie jaki to piłkarz dodaje swoją zagadkę!
7.W przypadku braku rozwiązania zagadki (tym samym upadłości wątku) po 1 godzinie założyciel wątku może dodać następną zagadkę.
8.Za każdą odgadniętą zagadkę +1
9.Do listy stałych bywalców dopisujecie się sami!
10.Za złamanie regulaminu -1
11.Następna część po 200 postach lub po 3 dniach!
12. Co dziesięć części "Mały Jubileusz" w którym za odgadniętą zagadke dostaje się 2 pkt!!
Stworzyciel pierwszych pięciu części: F.C BARCELONA
Ranking:
+26 - Macu
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27
+13 - rafaleon
+12 - Tordelinek,
+11 - Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Kate_Walker
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT, Splinter_fraz,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Lista Stałych Bywalców:
- F.C BARCELONA
-szaszłyka?
Kto to taki?----------------------------------------------------------------------->
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
ej szaszłyka przeciez to 9 czesc a dziesiata ..
stworzyles nowy punkt a nawet go nieprzestszegasz
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
kUCYŚ BO SIĘ POMYLIŁEM!! sory za capsa! miało być 10!! Oj ale błąd :/
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
TO JEST CZĘŚĆ 10 sie pomyliłem w tytule! :/
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Hej zgadujcie!!
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Wygląda jak Drogba w młodości
Tordelinek [ Centurion ]
To daj jakoś podpowiedź z łaski swojej.
Robi27 [ Mes que un club ]
szaszlyk wkleil zdjecie i poszedl spac
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Robi27 - zdjęcie było wklejone o 15 więc jak nikt nie pisał do którejś tam godziny to na wątek nie zaglądałem!
a co do zagadki jedo imie czy tam nazwisko jest dwu członowe oba człony:) zaczynają się na takie same litery "D"
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
No zgadywać!!!!! Albo niech ktoś da zagadke!!!
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
No to tylko Djemba-Djemba mi się kojarzy...
K_a_n_a [ Centurion ]
Eric Djemba-Djemba??
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Czesiek_Alcatraz +2
Jak już mówiłem dziś po 2 pkt
+26 - Macu
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+12 - Tordelinek,
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Kate_Walker
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT, Splinter_fraz,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Dawaj zagadke!
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Splinter_fraz [ Stalker ]
nicolas Burdisso
Splinter_fraz [ Stalker ]
potwierdzenie :
tazik [ Konsul ]
no to dawaj zagadke;))
Splinter_fraz [ Stalker ]
+26 - Macu
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+12 - Tordelinek,
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Kate_Walker, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
K_a_n_a [ Centurion ]
bufon?
Tordelinek [ Centurion ]
Gianluigi Buffon
Tordelinek [ Centurion ]
Potwierdzenie
A żeby nie blokować tematu dodam swój obrazek.
+26 - Macu
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27, Tordelinek
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Kate_Walker, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Mam nadzieję że z rozpoznaniem tego pana nie będzie problemu.
Kate_Walker [ Pretorianin ]
To jest taki pierwszy strzał: Stefan Effenberg ???
Tordelinek [ Centurion ]
I to bardzo dobry strzał Kate_Walker +2
Kate_Walker [ Pretorianin ]
+26 - Macu
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27, Tordelinek
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Prościutkie--->
Tordelinek [ Centurion ]
Mateja Kežman
Kate_Walker [ Pretorianin ]
hehe: +2
Tordelinek [ Centurion ]
+26 - Macu
+16 - Tordelinek
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Kiko?
Korgan [ smutno ]
ezquerro
Tordelinek [ Centurion ]
Sonny Silooy - nie
Korgan - tak +2 , teraz daj coś o siebie
Korgan [ smutno ]
+26 - Macu
+16 - Tordelinek
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Korgan
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
zmieniłem na aktualniejsze zdjęcie
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Amauri Carvalho de Oliveira
Korgan [ smutno ]
+2 Mr.Borys
+26 - Macu
+16 - Tordelinek
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+11 - Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Korgan
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Bart Goor
Mr.Borys [ Van Helsing ]
tak :)
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
+26 - Macu
+16 - Tordelinek, Sonny Silooy
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+11 - Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Korgan
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Korgan [ smutno ]
oliseh?
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Korgan +1
Korgan [ smutno ]
+26 - Macu
+16 - Tordelinek, Sonny Silooy
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+11 - Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś, Korgan
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Tore andre flo
Korgan [ smutno ]
Sonny Silooy +2
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
+26 - Macu
+18 - Sonny Silooy
+16 - Tordelinek,
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+11 - Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś, Korgan
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Korgan [ smutno ]
Dugarry
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Korgan+2
Korgan [ smutno ]
+26 - Macu
+18 - Sonny Silooy
+16 - Tordelinek,
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+11 - Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Aleksander Hleb
Korgan [ smutno ]
Sonny Silooy +2
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
+26 - Macu
+20 - Sonny Silooy
+16 - Tordelinek,
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+11 - Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Carlos Roa
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Mr.Borys +2
Mr.Borys [ Van Helsing ]
+26 - Macu
+20 - Sonny Silooy
+16 - Tordelinek,
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz, Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Podpowiem, ze juz nie gra, kiedys byl graczem dwoch znanych wloskich klubow, gral na mistrzostwach swiata
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Simeone?
Nie to nie on :(
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Abel Balbo?
Mr.Borys [ Van Helsing ]
nie :)
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Jose Antonio Chamot
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
+26 - Macu
+22 - Sonny Silooy
+16 - Tordelinek,
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz, Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
enrico chiesa :)
To na potwierdzenie !!!
+26 - Macu
+22 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek,
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz, Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Claudio Caniggia
+26 - Macu
+22 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek
+15 - Mr.Borys
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Mr.Borys [ Van Helsing ]
inne zdjecie
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Bałakov
niech ktoś da za mnie
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
+26 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek
+15 - Mr.Borys
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Gustavo Poyet
+26 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W, Mr.Borys
+16 - Tordelinek
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Gaizka Mendieta.
Poyet, śmiesznie sobie przypomnieć czasem piłkarzy, o których się już dawno zapomniało. :)
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Macu ++
Macu [ Santiago Bernabeu ]
+27 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W, Mr.Borys
+16 - Tordelinek
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
sajes [ Hala Madryt !! ]
macu masz punkcik więcej po dosstaje sie dwa pk.t za odgadniecei
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Danny Mills?
sajes [ Hala Madryt !! ]
Danny Mills???
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Antoine Sibierski
+28 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+19 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Mr.Borys ---> ++ :)
Dzięki. Co do zagadki, zupełnie nie kojarzę.
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Może to autor gola na 3:2 z 92' - Kiko? :)
sajes [ Hala Madryt !! ]
moze troszke większa fota??
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Macu ----> ten sam ++ :)
Macu [ Santiago Bernabeu ]
+30 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+19 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Robi27 [ Mes que un club ]
Gianluca Freddi
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Zdecydowanie nie.
Zawodnik na zdjęciu, czy Gianluca Freddi? :)
Przede wszystkim, zdjęcie jest dosyć stare.
Robi27 [ Mes que un club ]
ale cos z tym klubem ma wspolnego?
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Michael Konsel?

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Mr.Borys ---> tak. :) Faktem, że na zdjęciu nie wygląda jak bramkarz, ale te siwiejące włosy są dość charakterystyczne.
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Ja wlasnie po bluzie bramkarskiej poznalem :)
+30 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+21 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
sajes [ Hala Madryt !! ]
Totti?
Robi27 [ Mes que un club ]
Pierluigi Casiraghi
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Ah ci Włosi... Twarz znajoma, ale jakoś nie kojarzę nazwiska. Może Panucci?
Mr.Borys [ Van Helsing ]
niet, gral w Milanie, Parmie i Romie
Gral na Euro 1996
leslAv [ Konsul ]
perotta ?
Robi27 [ Mes que un club ]
Diego Fuser
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Robi27 ++
Robi27 [ Mes que un club ]
+30 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+21 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Robi27---> podpowiedz...
Agent_007 [ chomik ]
Robi -> podpowiedź :)
yakuz [ YUM YUM ]
Konstantyn Trzepiekonski.
sajes [ Hala Madryt !! ]
robi podpowiedz prosimy....
Robi27 [ Mes que un club ]
juz daje - holandia

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Robi27---> świetna podpowiedź. Już w poprzednim wątku jak dałeś tą zagadkę, to napisałeś że grał w PSV. On nawet z mordy na holendra wygląda. dalej nie mam pojęcia zielonego kto to jest. Nawet nie wiem jak zabrać się za szukanie. Nie chce mi się bawić w sherloka
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Robi27- Daj jakąś podpowiedź albo zmień zagadke!

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Chciałbym zauważyć, że jak się zadaje zagadkę, to taką, którą samemu by się rozpoznało... :)
Nie mam zielonego pojęcia kto to, pierwszy raz widzę na oczy. Pewnie jakiś Polak lub Holender.
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Ja proponuje odnieść się do 7pkt. regulaminu.
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Erika Meijera przypomina, ale pewnie to nie on
Robi27 [ Mes que un club ]
uhaha ile halasu,
jego zespol gra jutro, a on jest obecnie najlepszym strzelcem w swojej druzynie, ma na koncie dwucyfrowy dorobek goli. W tym sezonie on i jego zespol zasluguje na slowa uznania - nie wkleilem go przypadkowo
sajes [ Hala Madryt !! ]
Koevermans??

Robi27 [ Mes que un club ]
no brawo
++
sajes [ Hala Madryt !! ]
+30 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+21 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz,sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
to terz coś łatwego------------------------->
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
sajes- daj trochę większe zdjęcie!
sajes [ Hala Madryt !! ]
troche poczekam może ktoś zgadnie
P.S. szaszyłka zrobiłem tą Top liste klubów piłkarskich:D
Robi27 [ Mes que un club ]
ayala
sajes [ Hala Madryt !! ]
Robi---> nie
sajes [ Hala Madryt !! ]
młody utalentowany argentyńczyk(już po 20-tce)
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Lucio Gonzales?
sajes [ Hala Madryt !! ]
Macu literówki:) powiedz dokładnie
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Lucho Gonzalez.
Od początku coś mi nie pasowało to "Lucio". :)
sajes [ Hala Madryt !! ]
+2:)
sajes [ Hala Madryt !! ]
Macu czekamy...
Macu [ Santiago Bernabeu ]
+32 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+21 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz,sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
to terz coś łatwego------------------------->
sajes [ Hala Madryt !! ]
moze jestem ciemny ale gościa nie poznaje:]
sajes [ Hala Madryt !! ]
nie wiem czemu ale jakoś kojaże ten strój z arką gdynia może Grzekorz Jakosz??
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Polska - to się zgadza.
Nie jest to Grzegorz Jakosz.
Podpowiem, ze na koszulce widnieje m.in. napis "Zina".
Już bliżej.
sajes [ Hala Madryt !! ]
To może Piotrek Giza albo Sławomir Olszewski
sajes [ Hala Madryt !! ]
no Macu wiem że jedynym zespołem w ekstraklasie z ziną jest Cracovia czekam
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Dariusz Pawlusiński
+32 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+23 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz,sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Ed De Goey
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Sonny Silooy ++
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+23 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz,sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Djukic?
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Vladimir Jugović
+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz,sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
uuuuuuuuuu
Ciriaco Sforza???
Mr.Borys [ Van Helsing ]
nope, gral na mistrzostwach świata
sajes [ Hala Madryt !! ]
eeeeeeee podpowiedź
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Gral na Euro 96 i World Cup 98. W 2002 roku zakonczyl kariere. Byly gracz Panathinaikosu
SamHaukneS [ Netsoccer ]
Aljoša Asanović
Mr.Borys [ Van Helsing ]
SamHaukneS ++
sajes [ Hala Madryt !! ]
no to zagadka
SamHaukneS [ Netsoccer ]
+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz,sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, SamHaukneS
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
coś łatwego :) ->
Splinter_fraz [ Stalker ]
Vincenzo Iaquinta
SamHaukneS [ Netsoccer ]
Splinter_fraz ++
Splinter_fraz [ Stalker ]
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, SamHaukneS
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
sajes [ Hala Madryt !! ]
nie wiem może Kolo Toure
Splinter_fraz [ Stalker ]
nie
sajes [ Hala Madryt !! ]
to może Emmanuel Eboue
Splinter_fraz [ Stalker ]
też nie

Splinter_fraz [ Stalker ]
sorry dałem zły ranking
oto poprawny ranking:
+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, SamHaukneS
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Gilles Yapi Yapo albo Yaya Toure?
Splinter_fraz [ Stalker ]
nie

Ze wsi [ Senator ]
Yaya Toure
Splinter_fraz [ Stalker ]
nie
Splinter_fraz [ Stalker ]
podpowiedź : gra w klubie R.A.E.C. Mons
SamHaukneS [ Netsoccer ]
Daré Nibombé?

Splinter_fraz [ Stalker ]
SamHaukneS +2

SamHaukneS [ Netsoccer ]
+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś, SamHaukneS
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Ze wsi [ Senator ]
Maicon
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Maicon
eh ;)
SamHaukneS [ Netsoccer ]
Ze wsi ++
Ze wsi [ Senator ]
+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś, SamHaukneS
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
sajes [ Hala Madryt !! ]
Mike Hanke??

SamHaukneS [ Netsoccer ]
D'Alessandro

Ze wsi [ Senator ]
Nie ten zawodnik nie gra już w Wolfsburgu.
edit*
SamHaukneS +2
SamHaukneS [ Netsoccer ]
+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan, SamHaukneS
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Nilmar?
sajes [ Hala Madryt !! ]
może drobna podpowiedź

SamHaukneS [ Netsoccer ]
niepotrzebna, Mr. Borys ++ :)
Mr.Borys [ Van Helsing ]
+32 - Macu
+27 - Mr.Borys
+26 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan, SamHaukneS
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
sajes [ Hala Madryt !! ]
nie no to juuż coraz trudniejsze zagadki:P mała podpowiedź pliska
Mr.Borys [ Van Helsing ]
gral na mistrzostwach swiata 98 i 02
na tych pierwszych zaslynal dosc nietypowym zagraniem
81 wystepow w reprezentacji
jedynym jego klubem europejskim byl byly hiszpanski pierwszoligowiec
sajes [ Hala Madryt !! ]
jak przeglądam składy to nikt mi nie pasuje no może jedynie Ariel Ortega ale na 99% to nie on
EDIT: nie wiem czemu ale skojarzyłem go z argentyną:]
Mr.Borys [ Van Helsing ]
strzelal gole na world cup :)
sajes [ Hala Madryt !! ]
ahhh nie chce mi się już dzisiaj myśleć:) ide
yakuz [ YUM YUM ]
ALDAIR Nascimento dos Santos. (o ile to jest stroj brazylii...)
Ze wsi [ Senator ]
ROBERT JARNI?
Ze wsi [ Senator ]
Robert Jarni?
Mr.Borys [ Van Helsing ]
nope, ale yakuz juz jest blizej jesli o kraj chodzi :) (ale to nie brazylijczyk).
gral w Realu Valladolid
sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]
czasem nie jest to Cuauthemoc Blanco ?
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Marcelo Delgado.
Mr.Borys [ Van Helsing ]
sergi__ ++
sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]
+32 - Macu
+27 - Mr.Borys
+26 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan, SamHaukneS
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?, sergi__
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Cosmin Contra
+32 - Macu
+29 - Mr.Borys
+26 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan, SamHaukneS
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?, sergi__
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234, serek[dj], eMMeS, Łyczek
sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]
Tachinardi?
Mr.Borys [ Van Helsing ]
sergi__ - nope, inny kontynent :)
sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]
czasem ni jest to Salas?:P
Mr.Borys [ Van Helsing ]
sergi__ ----> nie :)
SamHaukneS [ Netsoccer ]
Juan Eduardo Esnaider?

SamHaukneS [ Netsoccer ]
znalazłem potwierdzenie :
(5 od dołu)
+32 - Macu
+29 - Mr.Borys
+26 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś, SamHaukneS
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?, sergi__
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234, serek[dj], eMMeS, Łyczek
i zagadka ->
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Suker, banał. :)

SamHaukneS [ Netsoccer ]
Jasne że banał, ale przynajmniej coś sie dzieje, a nie cisza przez godzine :)
Macu ++
sajes [ Hala Madryt !! ]
a czy ta część nie powinna się skończyć??(nowa część ma być po trzeh dniach)
sajes [ Hala Madryt !! ]
Macu zagadka!!!!
Macu [ Santiago Bernabeu ]
+34 - Macu
+29 - Mr.Borys
+26 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś, SamHaukneS
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?, sergi__
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Angelo Di Livio?
sajes [ Hala Madryt !! ]
Ze Manel dużo zależy od tego czy jeszcze gra w swoim klubie prosze o podpowiedź
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Dajcie podpowiedź!
Macu [ Santiago Bernabeu ]
sajes ---> +2
Faktem jest, że podobny trochę do Włocha. :)
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
sajes---> tak to on
sajes [ Hala Madryt !! ]
+34 - Macu
+29 - Mr.Borys
+26 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz, sajes
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś, SamHaukneS
+7 - armia
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?, sergi__
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234, serek[dj], eMMeS, Łyczek
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Adriano.
Z tego zdjęcia to sobie można... Wyglądają podobnie ---->
sajes [ Hala Madryt !! ]
nie
EDIT: szaszyłka po tej zagadce rób nową część!!!!!
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Fernando Gago.
sajes [ Hala Madryt !! ]
Macu ++
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Robie nową część!!!
Link do następnej części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5713752&N=1