GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

JAKI TO PIŁKARZ? strzał nr9|DZISIAJ PO 2 PKT!!||MAŁY JUBILEUSZ|

29.11.2006
15:14
[1]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

JAKI TO PIŁKARZ? strzał nr9|DZISIAJ PO 2 PKT!!||MAŁY JUBILEUSZ|

W dzisiejszej części za każdą odgadniętom zagadke otrzymuje się 2 pkt!!

Nowy punkt w regulaminie 12!


1.Dodajemy zdjęcia piłkarzy całego piłkarza lub jego twarzy!
2.Dodajemy zdjęcia piłkarzy z całego świata!
3.Każdy uczestnik zabawy ma nieograniczoną ilość prób odgadnięcia
4.Nie Wolo przeklinać ani obrażać innych uczestników zabawy!
5.Następną część robie ja
6.Osoba która odgadnie jaki to piłkarz dodaje swoją zagadkę!
7.W przypadku braku rozwiązania zagadki (tym samym upadłości wątku) po 1 godzinie założyciel wątku może dodać następną zagadkę.
8.Za każdą odgadniętą zagadkę +1
9.Do listy stałych bywalców dopisujecie się sami!
10.Za złamanie regulaminu -1
11.Następna część po 200 postach lub po 3 dniach!
12. Co dziesięć części "Mały Jubileusz" w którym za odgadniętą zagadke dostaje się 2 pkt!!

Stworzyciel pierwszych pięciu części: F.C BARCELONA

Ranking:

+26 - Macu
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27
+13 - rafaleon
+12 - Tordelinek,
+11 - Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Kate_Walker
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT, Splinter_fraz,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

Lista Stałych Bywalców:

- F.C BARCELONA
-szaszłyka?

Kto to taki?----------------------------------------------------------------------->

29.11.2006
15:15
[2]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

ej szaszłyka przeciez to 9 czesc a dziesiata ..

stworzyles nowy punkt a nawet go nieprzestszegasz

29.11.2006
15:37
[3]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

kUCYŚ BO SIĘ POMYLIŁEM!! sory za capsa! miało być 10!! Oj ale błąd :/

29.11.2006
15:38
[4]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

TO JEST CZĘŚĆ 10 sie pomyliłem w tytule! :/

29.11.2006
19:53
[5]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Hej zgadujcie!!

29.11.2006
19:54
[6]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Wygląda jak Drogba w młodości

29.11.2006
21:01
[7]

Tordelinek [ Centurion ]

To daj jakoś podpowiedź z łaski swojej.

29.11.2006
21:17
[8]

Robi27 [ Mes que un club ]

szaszlyk wkleil zdjecie i poszedl spac

30.11.2006
15:00
[9]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Robi27 - zdjęcie było wklejone o 15 więc jak nikt nie pisał do którejś tam godziny to na wątek nie zaglądałem!

a co do zagadki jedo imie czy tam nazwisko jest dwu członowe oba człony:) zaczynają się na takie same litery "D"

30.11.2006
19:57
[10]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

No zgadywać!!!!! Albo niech ktoś da zagadke!!!

30.11.2006
19:58
[11]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

No to tylko Djemba-Djemba mi się kojarzy...

30.11.2006
20:03
[12]

K_a_n_a [ Centurion ]

Eric Djemba-Djemba??

30.11.2006
20:05
[13]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Czesiek_Alcatraz +2

Jak już mówiłem dziś po 2 pkt

+26 - Macu
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+12 - Tordelinek,
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Kate_Walker
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT, Splinter_fraz,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

Dawaj zagadke!

30.11.2006
20:12
[14]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

30.11.2006
20:18
[15]

Splinter_fraz [ Stalker ]

nicolas Burdisso

30.11.2006
20:27
[16]

Splinter_fraz [ Stalker ]

potwierdzenie :

30.11.2006
20:30
[17]

tazik [ Konsul ]

no to dawaj zagadke;))

30.11.2006
20:31
[18]

Splinter_fraz [ Stalker ]

+26 - Macu
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+12 - Tordelinek,
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Kate_Walker, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

30.11.2006
20:36
[19]

K_a_n_a [ Centurion ]

bufon?

30.11.2006
20:40
[20]

Tordelinek [ Centurion ]

Gianluigi Buffon

30.11.2006
21:08
[21]

Tordelinek [ Centurion ]

Potwierdzenie

A żeby nie blokować tematu dodam swój obrazek.


+26 - Macu
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27, Tordelinek
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Kate_Walker, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

Mam nadzieję że z rozpoznaniem tego pana nie będzie problemu.

30.11.2006
21:11
[22]

Kate_Walker [ Pretorianin ]

To jest taki pierwszy strzał: Stefan Effenberg ???

30.11.2006
21:12
[23]

Tordelinek [ Centurion ]

I to bardzo dobry strzał Kate_Walker +2

30.11.2006
21:18
[24]

Kate_Walker [ Pretorianin ]

+26 - Macu
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27, Tordelinek
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

Prościutkie--->

30.11.2006
21:19
[25]

Tordelinek [ Centurion ]

Mateja Kežman

30.11.2006
21:23
[26]

Kate_Walker [ Pretorianin ]

hehe: +2

30.11.2006
21:28
[27]

Tordelinek [ Centurion ]

+26 - Macu
+16 - Tordelinek
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

30.11.2006
21:36
[28]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Kiko?

30.11.2006
21:38
[29]

Korgan [ smutno ]

ezquerro

30.11.2006
21:39
[30]

Tordelinek [ Centurion ]

Sonny Silooy - nie
Korgan - tak +2 , teraz daj coś o siebie

30.11.2006
21:46
[31]

Korgan [ smutno ]

+26 - Macu
+16 - Tordelinek
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse ,Mr.Borys , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Korgan
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

zmieniłem na aktualniejsze zdjęcie

30.11.2006
21:54
[32]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Amauri Carvalho de Oliveira

30.11.2006
21:57
[33]

Korgan [ smutno ]

+2 Mr.Borys

+26 - Macu
+16 - Tordelinek
+15 - Genzo W
+14 - Sonny Silooy, Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+11 - Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Korgan
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

30.11.2006
22:01
[34]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

30.11.2006
22:03
[35]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Bart Goor

30.11.2006
22:03
[36]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

tak :)

30.11.2006
22:05
[37]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

+26 - Macu
+16 - Tordelinek, Sonny Silooy
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+11 - Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Korgan
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

30.11.2006
22:06
[38]

Korgan [ smutno ]

oliseh?

30.11.2006
22:07
[39]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Korgan +1

30.11.2006
22:11
[40]

Korgan [ smutno ]

+26 - Macu
+16 - Tordelinek, Sonny Silooy
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+11 - Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś, Korgan
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

30.11.2006
22:11
[41]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Tore andre flo

30.11.2006
22:12
[42]

Korgan [ smutno ]

Sonny Silooy +2

30.11.2006
22:15
[43]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

+26 - Macu
+18 - Sonny Silooy
+16 - Tordelinek,
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+11 - Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888,
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś, Korgan
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

30.11.2006
22:15
[44]

Korgan [ smutno ]

Dugarry

30.11.2006
22:18
[45]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Korgan+2

30.11.2006
22:20
[46]

Korgan [ smutno ]

+26 - Macu
+18 - Sonny Silooy
+16 - Tordelinek,
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+11 - Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

30.11.2006
22:21
[47]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Aleksander Hleb

30.11.2006
22:23
[48]

Korgan [ smutno ]

Sonny Silooy +2

30.11.2006
22:27
[49]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]


+26 - Macu
+20 - Sonny Silooy
+16 - Tordelinek,
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+11 - Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

30.11.2006
22:29
[50]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Carlos Roa

30.11.2006
22:30
[51]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Mr.Borys +2

30.11.2006
22:33
[52]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

+26 - Macu
+20 - Sonny Silooy
+16 - Tordelinek,
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz, Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

Podpowiem, ze juz nie gra, kiedys byl graczem dwoch znanych wloskich klubow, gral na mistrzostwach swiata

30.11.2006
22:39
[53]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Simeone?

Nie to nie on :(

30.11.2006
22:41
[54]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Abel Balbo?

30.11.2006
22:42
[55]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

nie :)

30.11.2006
22:49
[56]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Jose Antonio Chamot

30.11.2006
22:59
[57]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

+26 - Macu
+22 - Sonny Silooy
+16 - Tordelinek,
+15 - Genzo W
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz, Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

30.11.2006
23:48
[58]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

enrico chiesa :)

To na potwierdzenie !!!





+26 - Macu
+22 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek,
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz, Mr.Borys
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

30.11.2006
23:56
[59]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Claudio Caniggia




+26 - Macu
+22 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek
+15 - Mr.Borys
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

01.12.2006
00:02
[60]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

inne zdjecie

01.12.2006
00:31
[61]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Bałakov

niech ktoś da za mnie

01.12.2006
10:57
[62]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]




+26 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek
+15 - Mr.Borys
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

01.12.2006
15:38
[63]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Gustavo Poyet



+26 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W, Mr.Borys
+16 - Tordelinek
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

01.12.2006
16:07
smile
[64]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Gaizka Mendieta.

Poyet, śmiesznie sobie przypomnieć czasem piłkarzy, o których się już dawno zapomniało. :)

01.12.2006
16:11
[65]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Macu ++

01.12.2006
18:27
[66]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

+27 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W, Mr.Borys
+16 - Tordelinek
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

01.12.2006
18:38
[67]

sajes [ Hala Madryt !! ]

macu masz punkcik więcej po dosstaje sie dwa pk.t za odgadniecei

01.12.2006
18:39
[68]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Danny Mills?

01.12.2006
18:40
[69]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Danny Mills???

01.12.2006
18:44
[70]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Antoine Sibierski



+28 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+19 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

01.12.2006
18:50
smile
[71]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Mr.Borys ---> ++ :)

Dzięki. Co do zagadki, zupełnie nie kojarzę.

01.12.2006
19:04
[72]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Może to autor gola na 3:2 z 92' - Kiko? :)

01.12.2006
19:29
[73]

sajes [ Hala Madryt !! ]

moze troszke większa fota??

01.12.2006
19:32
[74]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Macu ----> ten sam ++ :)

01.12.2006
19:40
[75]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

+30 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+19 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

01.12.2006
19:43
[76]

Robi27 [ Mes que un club ]

Gianluca Freddi

01.12.2006
19:49
[77]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Zdecydowanie nie.

Zawodnik na zdjęciu, czy Gianluca Freddi? :)
Przede wszystkim, zdjęcie jest dosyć stare.

01.12.2006
19:53
[78]

Robi27 [ Mes que un club ]

ale cos z tym klubem ma wspolnego?

01.12.2006
20:12
[79]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Michael Konsel?

01.12.2006
20:21
smile
[80]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Mr.Borys ---> tak. :) Faktem, że na zdjęciu nie wygląda jak bramkarz, ale te siwiejące włosy są dość charakterystyczne.

01.12.2006
20:21
[81]

Mr.Borys [ Van Helsing ]



Ja wlasnie po bluzie bramkarskiej poznalem :)

+30 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+21 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek
+14 - Robi27,
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

01.12.2006
20:36
[82]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Totti?

01.12.2006
20:37
[83]

Robi27 [ Mes que un club ]

Pierluigi Casiraghi

01.12.2006
20:37
[84]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Ah ci Włosi... Twarz znajoma, ale jakoś nie kojarzę nazwiska. Może Panucci?

01.12.2006
21:23
[85]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

niet, gral w Milanie, Parmie i Romie
Gral na Euro 1996

01.12.2006
21:25
[86]

leslAv [ Konsul ]

perotta ?

01.12.2006
21:32
[87]

Robi27 [ Mes que un club ]

Diego Fuser

01.12.2006
21:35
[88]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Robi27 ++

01.12.2006
21:36
[89]

Robi27 [ Mes que un club ]

+30 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+21 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT,sajes
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

01.12.2006
23:09
[90]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Robi27---> podpowiedz...

01.12.2006
23:15
[91]

Agent_007 [ chomik ]

Robi -> podpowiedź :)

01.12.2006
23:41
[92]

yakuz [ YUM YUM ]

Konstantyn Trzepiekonski.

02.12.2006
08:21
[93]

sajes [ Hala Madryt !! ]

robi podpowiedz prosimy....

02.12.2006
10:39
[94]

Robi27 [ Mes que un club ]

juz daje - holandia

02.12.2006
13:04
smile
[95]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Robi27---> świetna podpowiedź. Już w poprzednim wątku jak dałeś tą zagadkę, to napisałeś że grał w PSV. On nawet z mordy na holendra wygląda. dalej nie mam pojęcia zielonego kto to jest. Nawet nie wiem jak zabrać się za szukanie. Nie chce mi się bawić w sherloka

02.12.2006
13:10
[96]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Robi27- Daj jakąś podpowiedź albo zmień zagadke!

02.12.2006
13:13
smile
[97]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Chciałbym zauważyć, że jak się zadaje zagadkę, to taką, którą samemu by się rozpoznało... :)

Nie mam zielonego pojęcia kto to, pierwszy raz widzę na oczy. Pewnie jakiś Polak lub Holender.

02.12.2006
13:30
[98]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Ja proponuje odnieść się do 7pkt. regulaminu.

02.12.2006
13:54
[99]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Erika Meijera przypomina, ale pewnie to nie on

02.12.2006
13:56
[100]

Robi27 [ Mes que un club ]

uhaha ile halasu,
jego zespol gra jutro, a on jest obecnie najlepszym strzelcem w swojej druzynie, ma na koncie dwucyfrowy dorobek goli. W tym sezonie on i jego zespol zasluguje na slowa uznania - nie wkleilem go przypadkowo

02.12.2006
14:03
[101]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Koevermans??

02.12.2006
14:03
smile
[102]

Robi27 [ Mes que un club ]

no brawo
++

02.12.2006
14:20
[103]

sajes [ Hala Madryt !! ]

+30 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+21 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz,sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
to terz coś łatwego------------------------->

02.12.2006
14:34
[104]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

sajes- daj trochę większe zdjęcie!

02.12.2006
14:40
[105]

sajes [ Hala Madryt !! ]

troche poczekam może ktoś zgadnie
P.S. szaszyłka zrobiłem tą Top liste klubów piłkarskich:D

02.12.2006
14:40
[106]

Robi27 [ Mes que un club ]

ayala

02.12.2006
14:46
[107]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Robi---> nie

02.12.2006
15:39
[108]

sajes [ Hala Madryt !! ]

młody utalentowany argentyńczyk(już po 20-tce)

02.12.2006
15:41
[109]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Lucio Gonzales?

02.12.2006
15:42
[110]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Macu literówki:) powiedz dokładnie

02.12.2006
16:26
[111]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Lucho Gonzalez.

Od początku coś mi nie pasowało to "Lucio". :)

02.12.2006
16:30
[112]

sajes [ Hala Madryt !! ]

+2:)

02.12.2006
16:39
[113]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Macu czekamy...

02.12.2006
16:55
[114]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

+32 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+21 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz,sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek
to terz coś łatwego------------------------->

02.12.2006
16:59
[115]

sajes [ Hala Madryt !! ]

moze jestem ciemny ale gościa nie poznaje:]

02.12.2006
17:04
[116]

sajes [ Hala Madryt !! ]

nie wiem czemu ale jakoś kojaże ten strój z arką gdynia może Grzekorz Jakosz??

02.12.2006
17:08
[117]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Polska - to się zgadza.

Nie jest to Grzegorz Jakosz.

Podpowiem, ze na koszulce widnieje m.in. napis "Zina".

Już bliżej.

02.12.2006
17:11
[118]

sajes [ Hala Madryt !! ]

To może Piotrek Giza albo Sławomir Olszewski

02.12.2006
17:45
[119]

sajes [ Hala Madryt !! ]

no Macu wiem że jedynym zespołem w ekstraklasie z ziną jest Cracovia czekam

02.12.2006
18:07
[120]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Dariusz Pawlusiński



+32 - Macu
+24 - Sonny Silooy
+23 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz,sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

02.12.2006
18:19
[121]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Ed De Goey

02.12.2006
18:21
[122]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Sonny Silooy ++

02.12.2006
18:25
[123]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+23 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz,sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

02.12.2006
18:29
[124]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Djukic?

02.12.2006
18:30
[125]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Vladimir Jugović




+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz,sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik,
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

02.12.2006
18:41
[126]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

uuuuuuuuuu

Ciriaco Sforza???

02.12.2006
18:43
[127]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

nope, gral na mistrzostwach świata

02.12.2006
19:18
[128]

sajes [ Hala Madryt !! ]

eeeeeeee podpowiedź

02.12.2006
19:28
[129]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Gral na Euro 96 i World Cup 98. W 2002 roku zakonczyl kariere. Byly gracz Panathinaikosu

02.12.2006
19:32
[130]

SamHaukneS [ Netsoccer ]

Aljoša Asanović

02.12.2006
19:52
[131]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

SamHaukneS ++

02.12.2006
19:55
[132]

sajes [ Hala Madryt !! ]

no to zagadka

02.12.2006
19:55
[133]

SamHaukneS [ Netsoccer ]

+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, Splinter_fraz,sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, SamHaukneS
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

coś łatwego :) ->

02.12.2006
20:01
[134]

Splinter_fraz [ Stalker ]

Vincenzo Iaquinta

02.12.2006
20:02
[135]

SamHaukneS [ Netsoccer ]

Splinter_fraz ++

02.12.2006
20:08
[136]

Splinter_fraz [ Stalker ]

+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, SamHaukneS
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

02.12.2006
20:14
[137]

sajes [ Hala Madryt !! ]

nie wiem może Kolo Toure

02.12.2006
20:17
[138]

Splinter_fraz [ Stalker ]

nie

02.12.2006
20:20
[139]

sajes [ Hala Madryt !! ]

to może Emmanuel Eboue

02.12.2006
20:23
[140]

Splinter_fraz [ Stalker ]

też nie

02.12.2006
20:32
smile
[141]

Splinter_fraz [ Stalker ]

sorry dałem zły ranking

oto poprawny ranking:

+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś,
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, SamHaukneS
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

02.12.2006
20:36
[142]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Gilles Yapi Yapo albo Yaya Toure?

02.12.2006
20:37
[143]

Splinter_fraz [ Stalker ]

nie

02.12.2006
20:38
smile
[144]

Ze wsi [ Senator ]

Yaya Toure

02.12.2006
20:40
[145]

Splinter_fraz [ Stalker ]

nie

02.12.2006
20:42
[146]

Splinter_fraz [ Stalker ]

podpowiedź : gra w klubie R.A.E.C. Mons

02.12.2006
20:43
[147]

SamHaukneS [ Netsoccer ]

Daré Nibombé?

02.12.2006
20:45
smile
[148]

Splinter_fraz [ Stalker ]

SamHaukneS +2

02.12.2006
20:47
smile
[149]

SamHaukneS [ Netsoccer ]

+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś, SamHaukneS
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

02.12.2006
20:52
[150]

Ze wsi [ Senator ]

Maicon

02.12.2006
20:52
[151]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Maicon

eh ;)

02.12.2006
20:53
[152]

SamHaukneS [ Netsoccer ]

Ze wsi ++

02.12.2006
20:55
[153]

Ze wsi [ Senator ]

+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś, SamHaukneS
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

02.12.2006
20:56
[154]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Mike Hanke??

02.12.2006
20:56
smile
[155]

SamHaukneS [ Netsoccer ]

D'Alessandro

02.12.2006
20:57
smile
[156]

Ze wsi [ Senator ]

Nie ten zawodnik nie gra już w Wolfsburgu.

edit*

SamHaukneS +2

02.12.2006
21:02
[157]

SamHaukneS [ Netsoccer ]

+32 - Macu
+26 - Sonny Silooy
+25 - Mr.Borys
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan, SamHaukneS
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

02.12.2006
21:07
[158]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Nilmar?

02.12.2006
21:07
[159]

sajes [ Hala Madryt !! ]

może drobna podpowiedź

02.12.2006
21:07
smile
[160]

SamHaukneS [ Netsoccer ]

niepotrzebna, Mr. Borys ++ :)

02.12.2006
21:13
[161]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

+32 - Macu
+27 - Mr.Borys
+26 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan, SamHaukneS
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234 ,,sergi__, serek[dj], eMMeS, Łyczek

02.12.2006
21:18
[162]

sajes [ Hala Madryt !! ]

nie no to juuż coraz trudniejsze zagadki:P mała podpowiedź pliska

02.12.2006
21:38
[163]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

gral na mistrzostwach swiata 98 i 02
na tych pierwszych zaslynal dosc nietypowym zagraniem
81 wystepow w reprezentacji
jedynym jego klubem europejskim byl byly hiszpanski pierwszoligowiec

02.12.2006
21:59
[164]

sajes [ Hala Madryt !! ]

jak przeglądam składy to nikt mi nie pasuje no może jedynie Ariel Ortega ale na 99% to nie on
EDIT: nie wiem czemu ale skojarzyłem go z argentyną:]

02.12.2006
22:01
[165]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

strzelal gole na world cup :)

02.12.2006
22:04
[166]

sajes [ Hala Madryt !! ]

ahhh nie chce mi się już dzisiaj myśleć:) ide

02.12.2006
22:20
[167]

yakuz [ YUM YUM ]

ALDAIR Nascimento dos Santos. (o ile to jest stroj brazylii...)

02.12.2006
22:23
[168]

Ze wsi [ Senator ]

ROBERT JARNI?

02.12.2006
22:25
[169]

Ze wsi [ Senator ]

Robert Jarni?

02.12.2006
23:04
[170]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

nope, ale yakuz juz jest blizej jesli o kraj chodzi :) (ale to nie brazylijczyk).
gral w Realu Valladolid

02.12.2006
23:29
[171]

sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]

czasem nie jest to Cuauthemoc Blanco ?

02.12.2006
23:38
[172]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Marcelo Delgado.

03.12.2006
00:12
[173]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

sergi__ ++

03.12.2006
00:18
[174]

sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]

+32 - Macu
+27 - Mr.Borys
+26 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan, SamHaukneS
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?, sergi__
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234, serek[dj], eMMeS, Łyczek

03.12.2006
00:31
[175]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Cosmin Contra



+32 - Macu
+29 - Mr.Borys
+26 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan, SamHaukneS
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?, sergi__
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234, serek[dj], eMMeS, Łyczek

03.12.2006
00:44
[176]

sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]

Tachinardi?

03.12.2006
00:48
[177]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

sergi__ - nope, inny kontynent :)

03.12.2006
00:50
[178]

sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]

czasem ni jest to Salas?:P

03.12.2006
00:55
[179]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

sergi__ ----> nie :)

03.12.2006
11:15
[180]

SamHaukneS [ Netsoccer ]

Juan Eduardo Esnaider?

03.12.2006
12:07
smile
[181]

SamHaukneS [ Netsoccer ]

znalazłem potwierdzenie :
(5 od dołu)

+32 - Macu
+29 - Mr.Borys
+26 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś, SamHaukneS
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?, sergi__
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234, serek[dj], eMMeS, Łyczek

i zagadka ->

03.12.2006
12:12
[182]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Suker, banał. :)

03.12.2006
12:14
smile
[183]

SamHaukneS [ Netsoccer ]

Jasne że banał, ale przynajmniej coś sie dzieje, a nie cisza przez godzine :)

Macu ++

03.12.2006
12:18
[184]

sajes [ Hala Madryt !! ]

a czy ta część nie powinna się skończyć??(nowa część ma być po trzeh dniach)

03.12.2006
12:29
[185]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Macu zagadka!!!!

03.12.2006
13:43
[186]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

+34 - Macu
+29 - Mr.Borys
+26 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś, SamHaukneS
+7 - armia, sajes
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?, sergi__
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234, serek[dj], eMMeS, Łyczek

03.12.2006
14:30
[187]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Angelo Di Livio?

03.12.2006
14:56
[188]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Ze Manel dużo zależy od tego czy jeszcze gra w swoim klubie prosze o podpowiedź

03.12.2006
14:59
[189]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Dajcie podpowiedź!

03.12.2006
14:59
[190]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

sajes ---> +2

Faktem jest, że podobny trochę do Włocha. :)

03.12.2006
15:00
[191]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

sajes---> tak to on

03.12.2006
15:10
[192]

sajes [ Hala Madryt !! ]

+34 - Macu
+29 - Mr.Borys
+26 - Sonny Silooy
+17 - Genzo W
+16 - Tordelinek, Robi27
+13 - rafaleon, Czesiek_Alcatraz
+9 - Oiolosse , Kate_Walker, Splinter_fraz, sajes
+8 - F.C BARCELONA, Kucyś, SamHaukneS
+7 - armia
+6 - TyTuSPL, Przemo_888, Korgan
+5 - Robert542,, WiWaT
+4 - badyl 16, Tristan9, Tomuś
+3 - War, szaszłyka?, sergi__
+2 - InterPOL, gofer, kuba_2323, tazik, Ze wsi
+1 - piokos, gacek, ValkyreX, Pawelinho, Coolabor, kaies, Struckt, tommy_1234, serek[dj], eMMeS, Łyczek

03.12.2006
15:12
[193]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Adriano.

Z tego zdjęcia to sobie można... Wyglądają podobnie ---->

03.12.2006
15:12
[194]

sajes [ Hala Madryt !! ]

nie
EDIT: szaszyłka po tej zagadce rób nową część!!!!!

03.12.2006
15:21
[195]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Fernando Gago.

03.12.2006
16:29
[196]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Macu ++

03.12.2006
16:56
[197]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Robie nową część!!!

Link do następnej części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5713752&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.