GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Need For Speed Carbon - Grafika CD. 2

28.11.2006
20:21
smile
[1]

Wilczur576 [ Junior ]

Need For Speed Carbon - Grafika CD. 2

Elo. Mam znów problem z grafą. W video daje 2 (Advenced) i takie opcje jak: Road Reflection Detali, Rain (deszcz), visual treatment, motion Bl;ur (mgła :( ) są nieaktywne. Czy wiecie dlaczego? Z góry dzięki!

28.11.2006
20:27
[2]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Twoja karta graficzna nie obsługuje tych efektów.

28.11.2006
20:30
[3]

Wilczur576 [ Junior ]

LOL, mam jedną z najlepszych kart graficznych... nie chwaląc się, chociaż może są już lepsze, no ale trudno dzięki

28.11.2006
20:51
[4]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

a jaka to karta

04.12.2006
14:30
[5]

azok12 [ Pretorianin ]

Do tych detali są potrzebne pixel shader 3.0

04.12.2006
14:44
smile
[6]

Różany krzyż [ Konsul ]

mam jedną z najlepszych kart graficznych

No mój kolega tez tak mówi wciąż na 9800 PRO.

04.12.2006
23:42
smile
[7]

claudespeed18 [ zią ]

a moi kumple twierdza ze jak maja 256MB ram na karcie za 300zł to jest super karta, ale to pewnie wina procka ze gry zle chodza :|

05.12.2006
00:10
[8]

Imix [ SG-1 ]

ja mam wielka prosbe do posiadaczy carbona...
mam blad crc w jednym archiwum na plycie i nie moge zainstalowac gry.

Potrzebuje pliku compresse/cars/charger69/geometry.bin

Prosilbym was o wyslanie mi go na maila lub jeszcze lepiej wstawienie na jakiejs stronie np www.filefront.com

05.12.2006
10:29
smile
[9]

Luppus [ Konsul ]

mam jedną z najlepszych kart graficznych... nie chwaląc się =]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.