
Wilczur576 [ Junior ]
Need For Speed Carbon - Grafika CD. 2
Elo. Mam znów problem z grafą. W video daje 2 (Advenced) i takie opcje jak: Road Reflection Detali, Rain (deszcz), visual treatment, motion Bl;ur (mgła :( ) są nieaktywne. Czy wiecie dlaczego? Z góry dzięki!
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Twoja karta graficzna nie obsługuje tych efektów.
Wilczur576 [ Junior ]
LOL, mam jedną z najlepszych kart graficznych... nie chwaląc się, chociaż może są już lepsze, no ale trudno dzięki
Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
a jaka to karta
azok12 [ Pretorianin ]
Do tych detali są potrzebne pixel shader 3.0

Różany krzyż [ Konsul ]
mam jedną z najlepszych kart graficznych
No mój kolega tez tak mówi wciąż na 9800 PRO.

claudespeed18 [ zią ]
a moi kumple twierdza ze jak maja 256MB ram na karcie za 300zł to jest super karta, ale to pewnie wina procka ze gry zle chodza :|
Imix [ SG-1 ]
ja mam wielka prosbe do posiadaczy carbona...
mam blad crc w jednym archiwum na plycie i nie moge zainstalowac gry.
Potrzebuje pliku compresse/cars/charger69/geometry.bin
Prosilbym was o wyslanie mi go na maila lub jeszcze lepiej wstawienie na jakiejs stronie np www.filefront.com

Luppus [ Konsul ]
mam jedną z najlepszych kart graficznych... nie chwaląc się =]