GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

porównanie CDA vs Komputer Świat Gry

28.11.2006
19:38
[1]

Nerever [ Centurion ]

porównanie CDA vs Komputer Świat Gry

porównanie CDA vs Komputer Świat Gry

28.11.2006
19:38
[2]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

porównanie CDA vs Komputer Świat Gry

Gdzie?

28.11.2006
19:39
smile
[3]

cinek0,7 [ Konsul ]

Ale o co chodzi ??????????

28.11.2006
19:46
[4]

Nerever [ Centurion ]

Chcę się dowiedzieć od bardziej doświadczonych które z pism jest lepsiejsze

28.11.2006
19:49
[5]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ja, jako wybitnie doswiadczona jednostka na polu wciagania rozgotowanego makaronu nosem, mowie Ci iz najlepsiesiejszy jest Bajtek

28.11.2006
19:50
[6]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

I nie można było od razu tego napisać?

edit: Poza tym - kup oba i oceń. Nie każdy ma taki sam gust..

28.11.2006
19:52
[7]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Ty masz jakiś uraz do tego CDA, co?

28.11.2006
20:04
[8]

Nerever [ Centurion ]

czemu uraz
KSG kupiłem z kilka razy (ok.2) były słabe a raczej żenujące gry (np.gift)
robi się zimno coraz rzadziej jestem na dworze poczytał bym sobie gazetki. Nie miałem nigdy CDA i chciałbym wiedzieć czy jest to pismo lepsze i czy są gierki lepsiejsze niż w tym szmaciarzu KSG

28.11.2006
20:05
[9]

cienki bolo [ Konsul ]

Nie ma co porównywać. Uwierz mi na słowo.

28.11.2006
20:10
smile
[10]

EG2006_32086615 [ Chor��y ]

Zgadzam się z "cienki bolo" .
Nie ma co porównywać!!!
To tak jakbyś chciał porównać Mercedesa McLaren'a z Fiatem Punto.
Oczywiście ,tylko i wyłącznie CD-ACTION!!!

28.11.2006
20:11
[11]

ser pleśniowy [ Konsul ]

Nie ma co porownywac.
CDA góą!!!
KŚGry dołem...
Play gdzieś bokiem,,,

01.12.2006
18:16
[12]

Finthos [ Konsul ]

Ujmę to tak-czytając KŚG (a parę numerów przeczytałem, przeważnie wakacjami nudząc się na plaży :)) ma się wrażenie, że czasopismo jest pisane dla laików albo mamuś/tatusiów kupujących dzieciom gry. Wskaźnik opłacalności przy ocenie gry czy ich rozkładanie na czynniki (nie standardowe grafa/muza/grywalność, tylko wiele więcej-sami zresztą obaczcie) doprowadzało mnie do szału.
CDA mnie trzyma poziomem tekstów. Ja w gry z CD(DVD :P) gram rzadko, ale czytam CDA przeważnie od deski do deski. Umieją mnie chłopaki zainteresować, choć nie zawsze się z nimi zgadzam (a Elda za jego w miarę pozytywny komentarz o byku Zidane'a go bym skazał na pół roku recenzowania Kaszanki za demoralizację i propagowanie zachowań dresiarskich :P). Póki będę z przyjemnością czytał co piszą-będę kupował. Howgh.

01.12.2006
18:24
[13]

_zielak_ [ Thief ]

Zgadzam się z Finthos. Rzekłbym, że KŚG robi TESTY gier. CDA zaś pisze RECENZJE.

01.12.2006
18:31
smile
[14]

ASZ5 [ Centurion ]

Dziwne porównanie-wynnik oczywisty CDA!!

01.12.2006
18:46
smile
[15]

KoSmIt [ Just... Kosmit ]

CDA CDA!!! I masz szczęście, bo właśnie wyszedł chyba najlepszy nr tego roku (ze względu na zawartość ogólną ;);) )

01.12.2006
19:22
[16]

OldDorsaj [ Generaďż˝ ]

też mi się wydaje że nie ma co porównywac i się zastanawiać-CDA to wyższa liga(smug jak czytasz ten wątek to serce rośnie,co??-i nie tylko :P-sorry że tak bezpośrednio ale kupując Was od 1 numeru non stop chyba mam takie prawo :) )

01.12.2006
19:22
[17]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

zdecydowanie CDA

01.12.2006
20:03
smile
[18]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

CD-Action!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.12.2006
20:21
[19]

Ertix [ Pretorianin ]

szmaciarzu KSG

Nieropędzaj się tak, bo Ci tyłu zabraknie :|

Oba pisma są dobre, ze wskazaniem na CDA. Czasy swietności KSG już minęły... tak jak kiedyś minie mania CDA :)

01.12.2006
20:30
[20]

I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]

Mania CDA nie zginie dopuki są antyfani CDA ;]

01.12.2006
20:43
[21]

mirencjum [ operator kursora ]

kŚ jest bardziej adresowany dla młodszych, początkujących graczy. Tak mi się wydaje z własnego doświadczenia. Jak uczyłem się grać to kupowałem KŚ, bo było tam wszystko tak bardziej zrozumiale napisane dla laika. Solucje z obrazkami, to mi pomagało. CDA zacząłem kupować jak już opanowałem trochę fachowe wyrażenia i stałem się bardziej wymagający w doborze gier. Czyli i jedno dobre i drugie też.

01.12.2006
21:35
[22]

mefek [ Pretorianin ]

CDA lepsze jest

01.12.2006
21:39
smile
[23]

claudespeed18 [ zią ]

nie ma co porównywac ;P

03.12.2006
10:37
smile
[24]

RockyX [ Pretorianin ]

Moim zdaniem... Nie ma sensu porównywać tych dwóch gazet: Jeśli masz mało kasy - kup KŚG, a jeśli chcesz lepszych gier, więcej do czytania itd. - wybierz CDA!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.