
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Dekalog wkurzonego usera gg :-D
Natknąłem się na ten link w opisie pewnej osoby na mojej liście.
Co prawda,podejrzewam,że to nie zostało napisane przez tą osobę bo numery się nie zgadzały ale ten kto to zrobił musiał się naprawdę na kogoś nieźle zdenerwować :)
Może dla niektórych będzie to mało ciekawe ale zapraszam do lektury jako ciekawostka.
;-)
EDIT : zapomniałem dopisać - "Jeśli już było to sorry." ;)
Ja np. tego nie widziałem.
Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
Staaaare, ale... niezmiennie aktualne.

cycu2003 [ Legend ]
i nadal smieszne
gofer [ ]
Ziomek który to pisał ma wyraźne problemy w nawiązywaniu/podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych. Nie sposób mu nie przyznać racji w paru kwestiach, ale na pierwszy rzut oka widać, że to egocentryczny frajer, który ma za duże mniemanie o sobie...
Scarface. [ Konsul ]
fajne;d
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
gofer (gofrze...? :) ) ---> zgadzam się z Tobą ale chyba naprawdę ktoś lub też paru ktosi musiało go zdenerwować.Sam tak kiedyś reagowałem na takie bzdury,pewnego razu nawet ochrzaniłem dobrą koleżankę za kolejny łańcuszek ale w końcu się nauczyła hehe.
Jednak aby napisać coś takiego i umieścić to w sieci to trzeba być z deka stukniętym w łepek...

General E'qunix [ Nobody likes me ]
Lipaa....

SuddenDeath [ Pretorianin ]
"Wszystkich którzy spełniają powyższe warunki serdecznie zapraszam do rozmowy" zajebiste
faktor99 [ Pretorianin ]
DoBrE aLe DzIeCi CsHhHaTu SiE oBrAsHhHa
Ten dekalog powinien obowiązywać wszystkich, korzystających z komunikatorów internetowych

Janczes [ You'll never walk alone ]
wpisałem adres stronki na status gg :)
Moze pomoże??
ereyty [ Bragiel ]
Głupie, nieśmieszne i wulgarne. Gość kreuje się na gwiazdę, a jest zwykłym zakompleksionym chamem.

Virtual_M@N [ Konsul ]
całkiem fajne :)
KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]
Janczes nie odgapiaj:P
mnie się podoba
(/)PL_KaMiL17 [ Konsul ]
Przemielone...Znam to

cienki bolo [ Konsul ]
Świetne, a i prawdziwe. Jak macie strony do czegoś podobnego to podajcie. Nieźle się uśmiałem.

eNemy ™ [ Legionista ]

LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]
LOL

siwCa [ Legend ]
Prawdziwe.

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
stare ale wciaz aktualne
davids89 [ Konsul ]
Z gadzam sie w 100% z tym :D
j.a.c.k [ Konsul ]
:D niezłe

sajes [ Hala Madryt !! ]
No dtare już ale wciąż śmieszy:D