GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dekalog wkurzonego usera gg :-D

28.11.2006
18:04
smile
[1]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Dekalog wkurzonego usera gg :-D

Natknąłem się na ten link w opisie pewnej osoby na mojej liście.
Co prawda,podejrzewam,że to nie zostało napisane przez tą osobę bo numery się nie zgadzały ale ten kto to zrobił musiał się naprawdę na kogoś nieźle zdenerwować :)

Może dla niektórych będzie to mało ciekawe ale zapraszam do lektury jako ciekawostka.



;-)

EDIT : zapomniałem dopisać - "Jeśli już było to sorry." ;)
Ja np. tego nie widziałem.

28.11.2006
18:07
[2]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Staaaare, ale... niezmiennie aktualne.

28.11.2006
18:08
smile
[3]

cycu2003 [ Legend ]

i nadal smieszne

28.11.2006
18:11
[4]

gofer [ ]

Ziomek który to pisał ma wyraźne problemy w nawiązywaniu/podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych. Nie sposób mu nie przyznać racji w paru kwestiach, ale na pierwszy rzut oka widać, że to egocentryczny frajer, który ma za duże mniemanie o sobie...

28.11.2006
18:11
[5]

Scarface. [ Konsul ]

fajne;d

28.11.2006
18:19
[6]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

gofer (gofrze...? :) ) ---> zgadzam się z Tobą ale chyba naprawdę ktoś lub też paru ktosi musiało go zdenerwować.Sam tak kiedyś reagowałem na takie bzdury,pewnego razu nawet ochrzaniłem dobrą koleżankę za kolejny łańcuszek ale w końcu się nauczyła hehe.

Jednak aby napisać coś takiego i umieścić to w sieci to trzeba być z deka stukniętym w łepek...

28.11.2006
18:19
smile
[7]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Lipaa....

28.11.2006
18:21
smile
[8]

SuddenDeath [ Pretorianin ]

"Wszystkich którzy spełniają powyższe warunki serdecznie zapraszam do rozmowy" zajebiste

28.11.2006
18:23
[9]

faktor99 [ Pretorianin ]

DoBrE aLe DzIeCi CsHhHaTu SiE oBrAsHhHa

Ten dekalog powinien obowiązywać wszystkich, korzystających z komunikatorów internetowych

28.11.2006
18:54
smile
[10]

Janczes [ You'll never walk alone ]

wpisałem adres stronki na status gg :)
Moze pomoże??

28.11.2006
19:10
[11]

ereyty [ Bragiel ]

Głupie, nieśmieszne i wulgarne. Gość kreuje się na gwiazdę, a jest zwykłym zakompleksionym chamem.

28.11.2006
19:27
smile
[12]

Virtual_M@N [ Konsul ]

całkiem fajne :)

28.11.2006
19:29
[13]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

Janczes nie odgapiaj:P
mnie się podoba

28.11.2006
19:30
[14]

(/)PL_KaMiL17 [ Konsul ]

Przemielone...Znam to

28.11.2006
19:35
smile
[15]

cienki bolo [ Konsul ]

Świetne, a i prawdziwe. Jak macie strony do czegoś podobnego to podajcie. Nieźle się uśmiałem.

28.11.2006
19:38
smile
[16]

eNemy ™ [ Legionista ]

28.11.2006
19:40
smile
[17]

LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]

LOL

28.11.2006
19:45
smile
[18]

siwCa [ Legend ]

Prawdziwe.

28.11.2006
19:47
smile
[19]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

stare ale wciaz aktualne

03.12.2006
11:52
[20]

davids89 [ Konsul ]

Z gadzam sie w 100% z tym :D

03.12.2006
11:58
[21]

j.a.c.k [ Konsul ]

:D niezłe

03.12.2006
12:09
smile
[22]

sajes [ Hala Madryt !! ]

No dtare już ale wciąż śmieszy:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.