GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Resident Evil 4 PC premiera w......2007 roku!!!!!!!skandal

28.11.2006
02:32
smile
[1]

cymbal [ Legionista ]

Resident Evil 4 PC premiera w......2007 roku!!!!!!!skandal

Ubisoft zapowiedzial w kwietniu tego roku kilka tytulow ktore sa bardzo popularne na konsoli i odnosza sukces dlatego mialy one trafic na pc,z zapowiedzianych jedynie resident evil 4 zwrocil moja uwage.Poniewaz trendem sie stalo ze na pc wychodzi coraz mniej gier i to z roznych gatunkow,ucieszylem sie z Re 4. Jednak wczesniej ukazaly sie Devil may cry 3 i onimusha 3.Trzeba przyznac ze ludzie stojacy za konwersja spartolili sprawe.Niedosc,ze od strony technicznej konwersje sa okropnie slabe,to jeszcze ich premiery przeszly bez echa,a sporadyczne oceny bolesnie obnazyly nieudolnosc ludzi stojacych za konwersjami.Jesli chodzi o Resident evil 4 to jedyna rozrywka z nim zwiazana polega na zgadywaniu daty premiery,bo o premierze to mozna tylko pomarzyc.Teraz przyjdzie czekac do konca lutego 2007 roku.........Ile mozna robic konwersje!!?

28.11.2006
02:53
[2]

maciek_ssi [ 2097 ]

Trudno. Fani nadal będą czekać, chyba że już dawno zagrali na konsoli.

Ubisoft zapowiedzial w kwietniu tego roku...

Dokładnie w lutym.

28.11.2006
02:57
[3]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Niestety, niektóre serie należą do konsolowego świata i pewnie tak już pozostanie. Dobra konwersja, zwłaszcza z takiego cudactwa, jak PS3, to mnóstwo pracy, a zyski z niej są nieproporcjonalnie małe.

01.12.2006
11:35
[4]

squallu [ saikano ]

chyba lepiej poczekac ytoche dluzej i dostac lepiej dopracowana konwersje???

04.12.2006
13:26
smile
[5]

Bukol88 [ Pretorianin ]

Oby ta część była tak samo super jak i poprzednie części Resident Evil !!! a czekać myślę, że warto !!!

04.12.2006
13:28
[6]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

chyba lepiej poczekac ytoche dluzej i dostac lepiej dopracowana konwersje???
W cuda chyba wierzysz :)
Jeżeli oni przeciągają premierę bo chcą wszystko dopracować to chyba był by to pierwszy przypadek jeżeli chodzi o konwersje

04.12.2006
13:43
[7]

Igierr [ Warrior ]

i tak ma podobno być gorszy od trójki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.