GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sciaga dla zespolu weselnego

27.11.2006
18:58
smile
[1]

kurzew [ Legend ]

Sciaga dla zespolu weselnego

Taki obrazek trafil na mojego maila o tytule "sciaga dla zespolu weselnego". Przyznam ze zaspiewac to to naprawde trzeba miec ogromny talent;]

27.11.2006
18:59
smile
[2]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Holy Jesus!

27.11.2006
18:59
[3]

Rybha [ Konsul ]

Spoko :)

Ale żeby języka anigleskiego nie kumać do tego stopnia? :P

27.11.2006
19:01
smile
[4]

dolomith [ Generaďż˝ ]

a co to w ogole za utwor?? to nawet fonetycznie nie brzmi jak powinno <LOL>

27.11.2006
19:01
smile
[5]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

"I love you baby" chociaż ogarniają

offtop: widzę, że "futuramowe" avatary rządzą :>

27.11.2006
19:02
smile
[6]

earthquake [ Generaďż˝ ]

Zawsze mogą zagrać z playbacku ;-)

27.11.2006
19:05
smile
[7]

KogUteX [ cziken ]

To ja tak z innej beczki, będąc na wakacjach zrobiłem zdjęcie takiej oto karteczce, która znalazłem w szafce pensjonatu, w którym to nocowałem. Niby wszystko normalnie, ale numer 4 jest taki... inny.

27.11.2006
19:20
smile
[8]

blackhood [ Jedi Knight ]

z początku przeczytałem ...pragnę wielbić Imię Twe elektroniczny książe

27.11.2006
19:22
smile
[9]

kurzew [ Legend ]

KogUteX---> buhahahahaha! dobre!

27.11.2006
19:25
smile
[10]

kasztaneczuszek [ Legend ]

heheheh :) dobre :)

30.11.2006
21:31
[11]

Ronnie Soak [ Konsul ]

Kurzew -> tekst do piosenki nie do przebicia!
ja na szczescie na weselu nie mialem zespolu (szczegolnie z takimi tekstami!!) tylko dj-a (patrz zdjecie - autentyk zdjecie zrobione przez powaznego fotografa)
Gosc dal rade - po jednym z konkursow Kurzew zrobil sie lekko zielony a Boroova musial opuscic na chwile pozostalych gosci w celu wzrokowej weryfikacji zawartosci zoladka! i to wszystko tylko po jednym piwie!!!!! niezla byla impreza
Aha! nie zapraszajcie Kurzewa na wesela - sukinsyn wygrywa wszystkie konkursy - skargi mialem po calej imprezie.

30.11.2006
21:37
smile
[12]

Widzący [ Senator ]

Aż mi proton stanął a elektrony zawirowały;-)

30.11.2006
21:38
smile
[13]

darek_dragon [ 42 ]

ROTFL :D

30.11.2006
21:41
smile
[14]

qweks [ Ignis Lentus ]

Czesiek - I love you baby oraz don't :D

Ronnie- To Wysia??!! :)

30.11.2006
21:51
smile
[15]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Kurzew --> mam nadzieje, ze moj zespol bedzie ciut lepszy. A w ogole to nie zapraszajcie nigdy na wesele Ronnie Soak'a - przegrywa wszystkie konkursy - skargi mialem po calej imprezie.

30.11.2006
22:18
smile
[16]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Buahahahahahaha

01.12.2006
10:56
[17]

Ronnie Soak [ Konsul ]

Boroova -> o ile dobrze pamietam to bylo MOJE!!! wesele, wiec ja w konkursach z definicji udzialu nie bralem (no chyba ze wedlug ciebie pan mlody powinien np. lapac bukiet panny mlodej)

01.12.2006
11:03
smile
[18]

guzol [ Juventus Turyn ]

Post 7 :

Komuni stałsie cud.

01.12.2006
11:37
[19]

poltar [ Konsul ]

3 lata temu krazyl ten tekst jako zeszyt jakiejs licealistki. Ciekawe jako co bedzie krazyl w 2009 ....

01.12.2006
12:36
smile
[20]

kurzew [ Legend ]

poltar---> jesli nic ie zmieni sie w polityceto jako konstytucja.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.