kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
Symulator
Cześć mam do was prosbe. Jeżeli znacie jakis darmowy symulator jazdy samochodem do dajcie mi link. Grafika nie musi byc wypasista najwazniejsz że by był ruch uliczny kilka map do wyboru i samochodów.
P.S Aha 3D Driving School mam!
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
chodzi ci o taki z ruchem ulicznym itd.?
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
tak najlepiej darmowy symulator

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
nikt nie ma?? Na pewno ktoś ma
Scofield [ Konsul ]
:) jest darmowe DEMO gdzie masz 4 trasy i 3 samochody. Grania jest na wiele czasu.
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
mi chodzi o symulator jazdy samochodem nie wyścigów
Scofield [ Konsul ]
To takich nie ma, nawet platnych.
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
są

RockyX [ Pretorianin ]
któreś z GTA, ale musisz zapłacić! ;D
Ellanel [ Astral Traveler ]
Kurde nie doczytałem. Mea Culpa.
Diplo [ Generaďż˝ ]
3d driving school
Pozdrawiam.