GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Symulator

26.11.2006
18:18
[1]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

Symulator

Cześć mam do was prosbe. Jeżeli znacie jakis darmowy symulator jazdy samochodem do dajcie mi link. Grafika nie musi byc wypasista najwazniejsz że by był ruch uliczny kilka map do wyboru i samochodów.
P.S Aha 3D Driving School mam!

26.11.2006
18:27
[2]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

chodzi ci o taki z ruchem ulicznym itd.?

26.11.2006
18:31
[3]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

tak najlepiej darmowy symulator

26.11.2006
18:51
smile
[4]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

nikt nie ma?? Na pewno ktoś ma

26.11.2006
19:03
[5]

Scofield [ Konsul ]

:) jest darmowe DEMO gdzie masz 4 trasy i 3 samochody. Grania jest na wiele czasu.

26.11.2006
19:05
[6]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

mi chodzi o symulator jazdy samochodem nie wyścigów

26.11.2006
19:06
[7]

Scofield [ Konsul ]

To takich nie ma, nawet platnych.

26.11.2006
19:10
[8]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

03.12.2006
10:33
smile
[9]

RockyX [ Pretorianin ]

któreś z GTA, ale musisz zapłacić! ;D

03.12.2006
10:35
[10]

Ellanel [ Astral Traveler ]

Kurde nie doczytałem. Mea Culpa.

03.12.2006
10:45
[11]

Diplo [ Generaďż˝ ]



3d driving school

Pozdrawiam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.