GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Internet a Call of Duty 2

25.11.2006
19:10
smile
[1]

DrEggman [ Legionista ]

Internet a Call of Duty 2

Potrzebuję pomocy z gry CD2 z internetem jak moge sobie pograc z kims,(on oni) mam wersje 1.0.

25.11.2006
19:15
[2]

~~~Mateuszer~~~ [ Konsul ]

A masz zascielone łóżko?

25.11.2006
19:16
[3]

Foks!k [ Medyk ]

Wybierasz ikonke Multi player i chyba potem wpsiujesz CD-key'a i ustawiasz opcje, szukasz servera i grasz.

25.11.2006
19:21
[4]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Ściągnij patcha. Ostatnia wersja to chyba 1.3 i chyba wszyscy się na nią przerzucili już.
Patcha znajdziesz na GOLu albo na stronie producenta/dystrybutora.

25.11.2006
19:57
[5]

marszym [ Naczelnik ]

no chyba ze ma pirata to sobie w sieci nie pogra ;P

26.11.2006
09:16
[6]

DrEggman [ Legionista ]

Patcha znajdziesz na GOLu albo na stronie producenta/dystrybutora.-ale gdzie?

26.11.2006
09:44
[7]

gad1980 [ Konsul ]

Prosze bardzo:

26.11.2006
10:40
smile
[8]

bartos9 [ Centurion ]

Koniecznie ściągnij patcha 1.3(no chyba że masz pirata)

26.11.2006
10:56
[9]

Robi27 [ Mes que un club ]

nie jest to zacheta ale nie gadajcie glupot, na piracie tez w sieci pogra

26.11.2006
11:00
[10]

Hawkman [ Pretorianin ]

Robi... Wyjdź z tąd :)
Nie ważne czy pogra czy nie pogra ale nie dla piratów jest to forum !

02.12.2006
09:08
smile
[11]

DrEggman [ Legionista ]

Dobra mam wersję 1.3 i co dalej? Potrzeba program żeby grać z wieloma ludzmi! Ale jaki i skąd???????????????????????????????

03.12.2006
08:58
smile
[12]

DrEggman [ Legionista ]

Nie chcecie odpowiedzieć, to nie ładnie....Spadam.nara

03.12.2006
09:44
[13]

misztel [ +0,10gr! ]

pa

03.12.2006
09:46
smile
[14]

DrEggman [ Legionista ]

Pa :-) i tak gram już wtą gre na necie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.