
DrEggman [ Legionista ]
Internet a Call of Duty 2
Potrzebuję pomocy z gry CD2 z internetem jak moge sobie pograc z kims,(on oni) mam wersje 1.0.
~~~Mateuszer~~~ [ Konsul ]
A masz zascielone łóżko?
Foks!k [ Medyk ]
Wybierasz ikonke Multi player i chyba potem wpsiujesz CD-key'a i ustawiasz opcje, szukasz servera i grasz.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Ściągnij patcha. Ostatnia wersja to chyba 1.3 i chyba wszyscy się na nią przerzucili już.
Patcha znajdziesz na GOLu albo na stronie producenta/dystrybutora.
marszym [ Naczelnik ]
no chyba ze ma pirata to sobie w sieci nie pogra ;P
DrEggman [ Legionista ]
Patcha znajdziesz na GOLu albo na stronie producenta/dystrybutora.-ale gdzie?
gad1980 [ Konsul ]
Prosze bardzo:

bartos9 [ Centurion ]
Koniecznie ściągnij patcha 1.3(no chyba że masz pirata)
Robi27 [ Mes que un club ]
nie jest to zacheta ale nie gadajcie glupot, na piracie tez w sieci pogra
Hawkman [ Pretorianin ]
Robi... Wyjdź z tąd :)
Nie ważne czy pogra czy nie pogra ale nie dla piratów jest to forum !

DrEggman [ Legionista ]
Dobra mam wersję 1.3 i co dalej? Potrzeba program żeby grać z wieloma ludzmi! Ale jaki i skąd???????????????????????????????

DrEggman [ Legionista ]
Nie chcecie odpowiedzieć, to nie ładnie....Spadam.nara
misztel [ +0,10gr! ]
pa

DrEggman [ Legionista ]
Pa :-) i tak gram już wtą gre na necie.