lalka6 [ Legionista ]
Jaką grę strategiczna wybrać??
Witam, jakie gry strategiczne polecacie??? Piszcie :)
Niob [ Konsul ]
Civilization IV :-)
Medieval II Total War
Medieval Total War
Europa Universalis 2
Tyle tak na szybko z pamieci i z nowszych :-P
Ertix [ Pretorianin ]
Company of Heroes ? :)
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Na dniach wychodzi polska wersja Medieval II Total War...
(/)PL_KaMiL17 [ Konsul ]
Age Of Empires 3 z dodatkiem
W40k Dawn Of War : Dark Crusade
Warcraft 3 Frozen Throne
Dla mnie najlepsze
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
Europa Universalis(duzo ich)
Total war(Shogun, Medieval 2)
AOE 1,2 & 3
Sidhe [ Konsul ]
Warcraft III z dodatkiem. Olanie szkoły gwarantowane. Gra jest niebezpieczna ponieważ powoduje uzależnienie ;]
Sir Skull [ Charr Shaman ]
Cywilizacja 4, Europa Universalis 2, Hearts of Iron 2.
W grudniu wychodzi Anno 1701.

Llordus [ exile ]
No coz - wypada przy tej okazji wspomniec tez serie Combat Mission :)
Łuk-asz [ Pretorianin ]
Europa Universalsis2
Rome lub Medival Total War
I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]
Europa Universalis 2
Rome: Total War
Civilization III / IV
:)
los_hobbitos [ Konsul ]
Seria Total War. I kropka:)
Khelben [ PointGuard ]
Civilization II
Civilization III
Civilization IV
Shogun: Total War
Medieval: Total War
Rome: Totoal War
Europa Universalis 2

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Jeżeli mówimy o RTS'ach to oczywiście WIELKI S_T_A_R_C_R_A_F_T!
monarcha [ Chor��y ]
Civilization IV mi się nie podobało. Polecam:
1. Empire Earth II ( sam już nie wiem jak mogłem się w to zagrywać :) )
2. Age of Empires III ( śietna, szczególnie kampania, ale znudziło mnie to, że wszystko wyglądało tak samo )
3. Earth 2160 ( Poprostu wciąga )
4. Rome total war i BI ( miała swój klimacik )
5. Imperial Glory ( grafa i realizm )
6. Kozacy II bitwa o europę ( Kochałem poszerzać granice RP i sprawiać, by byli zaborcy błagali minie o litośc )
A z RPG:
1. TES Morrowind i Oblivion ( SUPER fabuła; w Morrowind kupowałem ekstra zbroje i scinałem potworki, ale nie skończyłem gry bo nie wiedziałem gdzie są te ruiny w jednym z pierwszych zadań, a oblivion, bo czułem się częścią cesarstwa; te intrygi... MIODZIO!!! )
2. Gothic 1,2 i 3 ( dawniej dałbym je na pierwsze miejsce, bo klimat 1, 2 i NK był niepowtarzalny, G3 też BYŁABY fajna, ale te niedoróby... )
3. Titan Quest ( wciągała, nie mogłem się od niej oderwać, te super-trudne potwory )

Super Kotlet [ Schabowy ]
Ze swojej strony także polecam Earth 2160, naprawdę świetna strategia.
Tylko trzeba umieć zaakceptować te odmienne kosmiczne klimaty.

bartos9 [ Centurion ]
Jakim programem ściągnąć Warcrafta The Frozen Throne, bo mam Reign of Chaos i mi sie nie chce kupować!
kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
StarCraft: Brood War - jedyna giera, w ktora jeszcze gram (okazjonalnie)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Z nowszych polecam:
1. Civilization IV
2. Galactic Civilizations II
3. Medievel: Total War II
4. Ceasar IV
5. Sid Meier's Railroads!

John_Kruger [ Baron ]
twierdza Krzyzowiec

GlockPL [ Legionista ]
1. Seria Total War (Medieval II)
2. Seria Total War (Medieval)
3. Seria Total War (Rome )
4. Seria Total War (Shogun)
5. Homeworld 1 i 2 i dodatek Cataclizm (Olbrzymi sentyment dla gry niestety już nie kontynuowana)
6. Imperium Galactica
7. Sudden Strike
Na pewno cos pominąłem
edit---> wiem co zapomniałem Earth 2150 i 2160
melkora [ Generaďż˝ ]
Heroes
sajes [ Hala Madryt !! ]
ja sobie kupie Company oh Heroes

ashia [ Konsul ]
ja mimo że nie trawię rtsów polecam Ci Company of Heroes oraz serię Total War

hunt06 [ Konsul ]
Age of Empires 3
Rise and Fall: Civilization at War (świetna, dodatkowo jednym bohaterem można sterowac w trybie tpp).
Pichtowy [ Generaďż˝ ]
myth 2
myth 1
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
polecam Bitwe o Śródziemie I i II ;D
StifflersMum [ Konsul ]
poczekaj parę dni i kup medievala 2

tommy_1234 [ Pretorianin ]
Command & Conqer Generals z dodatkiem Zero Hour
ffff [ Backside ]
Age of Empires I/II/III
Twierdza(!)
Europa Universalis
Settlers II/III
Anno 1503
American Conquest(!)
Heroes of Might and Magic III/V
Warcraft III
Company of Heroes

Virtual_M@N [ Konsul ]
The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth
The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth II

Mastalyo [ Centurion ]
Warcraft 3 + dodatek
Age of Empires + dodatek
Starcraft + dodatek
Heroes of might and magic 3 i 5
Według mnie najlepsze
stg+ [ Generaďż˝ ]
Command & Conquer Generals + Zero Hour + Mody = świetna stategia
Codename Panzers - Faza 1 / 2 = jakże świetne gry, pod względem realistyczności i efektowności
Aragorn Potomek Elendila [ Pretorianin ]
Warcraft the Frozen Throne i Warlords BAtlecry 2 i 3
jin231 [ Junior ]
polecam:
Heroes of might and magic 3,4,5
Warcraft III
Moje ulubione
Nerever [ Centurion ]
Age of Empires 2 i 3
Heroes III i V
Cała seria Total War
LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]
age of empires
bubu49 [ Pretorianin ]
Comabat Mission pod każdym względem masakruje wszystkie inne strategie, no może z wyjątkiem grafiki.
michrz [ Pretorianin ]
Age of Empires III
Imperial Glory
Settlers IV
Kozacy I i II
Europa Universalis II
Empire Earth II Złota Edycja

skurkis [ Legionista ]
medievał 2
gothic 1 2 3
black and white 2
warcraft 3
age of empies 3
ceasar IV
the settles 2 3 moze 4
heroes III
niesfiec [ Generaďż˝ ]
Ja polecam:
-Jagged Alliance 2, 2,5, Urban Choas.
-Faces Of War
-Blitzkrieg 2
-Defcon (!)
-Silent Storm
-Brygada E-5

fj_1 [ Centurion ]
RTS-y:
Company of Heroes
Warcraft III
Europa Universalis II
Age of Empires III
Settlers II: 10-lecie
RTW:
Codename: Panzers - Faza Pierwsza i Druga
Blitzkrieg II
TS-y:
Civilization 4
Galactic Civilizations II
Silent Storm
Worms 3D
skurkis ->
Seria Gothic to gry RPG...
djforever [ eXplorer ]
Nie trawię rtsów, ale parę mnie wciągnęło:
- Blitzkrieg
- CP faza 1
- Heroes II
Na pewno nastepne części tych tytułów są dużo lepsze, ale nie grałem :P

Agent_007 [ chomik ]
Codename Panzers Faza Pierwsza
Codename Panzers Faza Druga

szarzasty [ rammsteinick ]
djforever- Heroes 2 to typowy RTS :)

djforever [ eXplorer ]
szarzasty--> sobota jest, musk wyłączyłem na 2 tygodnie :P
Llordus [ exile ]
seria Combat Mission.
ewentualnie Medieval II: Total War
Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
seria Codename Panzers i Company of Heroes (jezeli masz dobrego kompa)

RESPECT@@@ [ Legionista ]
Jako fan polecam Twierdze oraz Twierdze: Krzyżowiec
Poza tym jeszcze:
Age of empires 3
Knights of honor
Blitzkrieg
Medieval total war
i inne