GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką grę strategiczna wybrać??

25.11.2006
12:29
[1]

lalka6 [ Legionista ]

Jaką grę strategiczna wybrać??

Witam, jakie gry strategiczne polecacie??? Piszcie :)

25.11.2006
12:34
[2]

Niob [ Konsul ]

Civilization IV :-)
Medieval II Total War
Medieval Total War
Europa Universalis 2

Tyle tak na szybko z pamieci i z nowszych :-P

25.11.2006
12:36
[3]

Ertix [ Pretorianin ]

Company of Heroes ? :)

25.11.2006
13:26
[4]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Na dniach wychodzi polska wersja Medieval II Total War...

25.11.2006
13:29
[5]

(/)PL_KaMiL17 [ Konsul ]

Age Of Empires 3 z dodatkiem
W40k Dawn Of War : Dark Crusade
Warcraft 3 Frozen Throne

Dla mnie najlepsze

25.11.2006
13:46
[6]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

Europa Universalis(duzo ich)
Total war(Shogun, Medieval 2)
AOE 1,2 & 3

25.11.2006
14:50
[7]

Sidhe [ Konsul ]

Warcraft III z dodatkiem. Olanie szkoły gwarantowane. Gra jest niebezpieczna ponieważ powoduje uzależnienie ;]

25.11.2006
15:09
[8]

Sir Skull [ Charr Shaman ]

Cywilizacja 4, Europa Universalis 2, Hearts of Iron 2.
W grudniu wychodzi Anno 1701.

25.11.2006
15:13
smile
[9]

Llordus [ exile ]

No coz - wypada przy tej okazji wspomniec tez serie Combat Mission :)

25.11.2006
16:05
[10]

Łuk-asz [ Pretorianin ]

Europa Universalsis2
Rome lub Medival Total War

25.11.2006
16:07
[11]

I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]

Europa Universalis 2
Rome: Total War
Civilization III / IV
:)

25.11.2006
16:10
[12]

los_hobbitos [ Konsul ]

Seria Total War. I kropka:)

25.11.2006
16:19
[13]

Khelben [ PointGuard ]

Civilization II
Civilization III
Civilization IV
Shogun: Total War
Medieval: Total War
Rome: Totoal War
Europa Universalis 2

25.11.2006
16:23
smile
[14]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Jeżeli mówimy o RTS'ach to oczywiście WIELKI S_T_A_R_C_R_A_F_T!

25.11.2006
17:02
[15]

monarcha [ Chor��y ]

Civilization IV mi się nie podobało. Polecam:
1. Empire Earth II ( sam już nie wiem jak mogłem się w to zagrywać :) )
2. Age of Empires III ( śietna, szczególnie kampania, ale znudziło mnie to, że wszystko wyglądało tak samo )
3. Earth 2160 ( Poprostu wciąga )
4. Rome total war i BI ( miała swój klimacik )
5. Imperial Glory ( grafa i realizm )
6. Kozacy II bitwa o europę ( Kochałem poszerzać granice RP i sprawiać, by byli zaborcy błagali minie o litośc )
A z RPG:
1. TES Morrowind i Oblivion ( SUPER fabuła; w Morrowind kupowałem ekstra zbroje i scinałem potworki, ale nie skończyłem gry bo nie wiedziałem gdzie są te ruiny w jednym z pierwszych zadań, a oblivion, bo czułem się częścią cesarstwa; te intrygi... MIODZIO!!! )
2. Gothic 1,2 i 3 ( dawniej dałbym je na pierwsze miejsce, bo klimat 1, 2 i NK był niepowtarzalny, G3 też BYŁABY fajna, ale te niedoróby... )
3. Titan Quest ( wciągała, nie mogłem się od niej oderwać, te super-trudne potwory )

25.11.2006
17:12
smile
[16]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Ze swojej strony także polecam Earth 2160, naprawdę świetna strategia.
Tylko trzeba umieć zaakceptować te odmienne kosmiczne klimaty.

26.11.2006
19:58
smile
[17]

bartos9 [ Centurion ]

Jakim programem ściągnąć Warcrafta The Frozen Throne, bo mam Reign of Chaos i mi sie nie chce kupować!

26.11.2006
20:04
[18]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

StarCraft: Brood War - jedyna giera, w ktora jeszcze gram (okazjonalnie)

26.11.2006
20:06
smile
[19]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Z nowszych polecam:

1. Civilization IV
2. Galactic Civilizations II
3. Medievel: Total War II
4. Ceasar IV
5. Sid Meier's Railroads!

26.11.2006
20:07
smile
[20]

John_Kruger [ Baron ]

twierdza Krzyzowiec

27.11.2006
09:31
smile
[21]

GlockPL [ Legionista ]

1. Seria Total War (Medieval II)
2. Seria Total War (Medieval)
3. Seria Total War (Rome )
4. Seria Total War (Shogun)
5. Homeworld 1 i 2 i dodatek Cataclizm (Olbrzymi sentyment dla gry niestety już nie kontynuowana)
6. Imperium Galactica
7. Sudden Strike

Na pewno cos pominąłem
edit---> wiem co zapomniałem Earth 2150 i 2160

27.11.2006
10:00
[22]

melkora [ Generaďż˝ ]

Heroes

27.11.2006
10:06
[23]

sajes [ Hala Madryt !! ]

ja sobie kupie Company oh Heroes

27.11.2006
10:37
smile
[24]

ashia [ Konsul ]

ja mimo że nie trawię rtsów polecam Ci Company of Heroes oraz serię Total War

27.11.2006
12:50
smile
[25]

hunt06 [ Konsul ]

Age of Empires 3
Rise and Fall: Civilization at War (świetna, dodatkowo jednym bohaterem można sterowac w trybie tpp).

27.11.2006
14:47
[26]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

myth 2
myth 1

27.11.2006
14:56
[27]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

polecam Bitwe o Śródziemie I i II ;D

27.11.2006
15:11
[28]

StifflersMum [ Konsul ]

poczekaj parę dni i kup medievala 2

27.11.2006
15:33
smile
[29]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

Command & Conqer Generals z dodatkiem Zero Hour

27.11.2006
15:44
[30]

ffff [ Backside ]

Age of Empires I/II/III
Twierdza(!)
Europa Universalis
Settlers II/III
Anno 1503
American Conquest(!)
Heroes of Might and Magic III/V
Warcraft III
Company of Heroes

27.11.2006
16:12
smile
[31]

Virtual_M@N [ Konsul ]

The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth
The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth II

27.11.2006
16:26
smile
[32]

Mastalyo [ Centurion ]

Warcraft 3 + dodatek
Age of Empires + dodatek
Starcraft + dodatek
Heroes of might and magic 3 i 5
Według mnie najlepsze

27.11.2006
16:48
[33]

stg+ [ Generaďż˝ ]

Command & Conquer Generals + Zero Hour + Mody = świetna stategia
Codename Panzers - Faza 1 / 2 = jakże świetne gry, pod względem realistyczności i efektowności

27.11.2006
16:50
[34]

Aragorn Potomek Elendila [ Pretorianin ]

Warcraft the Frozen Throne i Warlords BAtlecry 2 i 3

27.11.2006
16:51
[35]

jin231 [ Junior ]

polecam:
Heroes of might and magic 3,4,5
Warcraft III
Moje ulubione

27.11.2006
17:39
[36]

Nerever [ Centurion ]

Age of Empires 2 i 3
Heroes III i V
Cała seria Total War

27.11.2006
17:41
[37]

LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]

age of empires

29.11.2006
21:15
[38]

bubu49 [ Pretorianin ]

Comabat Mission pod każdym względem masakruje wszystkie inne strategie, no może z wyjątkiem grafiki.

30.11.2006
17:31
[39]

michrz [ Pretorianin ]

Age of Empires III
Imperial Glory
Settlers IV
Kozacy I i II
Europa Universalis II
Empire Earth II Złota Edycja

22.01.2007
15:35
smile
[40]

skurkis [ Legionista ]

medievał 2
gothic 1 2 3
black and white 2
warcraft 3
age of empies 3
ceasar IV
the settles 2 3 moze 4
heroes III

23.01.2007
16:49
[41]

niesfiec [ Generaďż˝ ]

Ja polecam:
-Jagged Alliance 2, 2,5, Urban Choas.
-Faces Of War
-Blitzkrieg 2
-Defcon (!)
-Silent Storm
-Brygada E-5

27.01.2007
13:41
smile
[42]

fj_1 [ Centurion ]

RTS-y:

Company of Heroes
Warcraft III
Europa Universalis II
Age of Empires III
Settlers II: 10-lecie

RTW:

Codename: Panzers - Faza Pierwsza i Druga
Blitzkrieg II

TS-y:

Civilization 4
Galactic Civilizations II
Silent Storm
Worms 3D

skurkis ->

Seria Gothic to gry RPG...

27.01.2007
13:47
[43]

djforever [ eXplorer ]

Nie trawię rtsów, ale parę mnie wciągnęło:
- Blitzkrieg
- CP faza 1
- Heroes II
Na pewno nastepne części tych tytułów są dużo lepsze, ale nie grałem :P

27.01.2007
13:49
smile
[44]

Agent_007 [ chomik ]

Codename Panzers Faza Pierwsza
Codename Panzers Faza Druga

27.01.2007
13:51
smile
[45]

szarzasty [ rammsteinick ]

djforever- Heroes 2 to typowy RTS :)

27.01.2007
13:54
smile
[46]

djforever [ eXplorer ]

szarzasty--> sobota jest, musk wyłączyłem na 2 tygodnie :P

27.01.2007
14:04
[47]

Llordus [ exile ]

seria Combat Mission.
ewentualnie Medieval II: Total War

27.01.2007
14:21
[48]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

seria Codename Panzers i Company of Heroes (jezeli masz dobrego kompa)

02.02.2007
14:56
smile
[49]

RESPECT@@@ [ Legionista ]

Jako fan polecam Twierdze oraz Twierdze: Krzyżowiec
Poza tym jeszcze:
Age of empires 3
Knights of honor
Blitzkrieg
Medieval total war

i inne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.