GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Postawa ze sklepów internetowych a strajk na poczcie!

25.11.2006
02:33
smile
[1]

pcamator [ Legionista ]

Postawa ze sklepów internetowych a strajk na poczcie!

Znalazłem ciekawego news, pewnie ważnego dla kupujących online:


Sam mało nie kupiłem nagrywarki w jednym sklepie,
ale w porę się zorientowałem że oni przysyłają jedynie
Poczta Polską :/

25.11.2006
02:48
smile
[2]

N2 [ negroz ]

btw

Witaj,

Protesty w Poczcie Polskiej i inne formy przekazywania zakupionych przedmiotów.

Jak już zapewnie wiecie, obecnie w niektórych miastach Polski trwają akcje protestacyjne listonoszy i pozostałych pracowników urzędów pocztowych. W związku z tym niektórzy Kupujący, do których wysyłacie przedmioty za pośrednictwem Poczty, otrzymują je ze znacznym opóźnieniem.

Jeśli zależy Wam, by Wasi klienci na czas otrzymywali kupione na Allegro rzeczy, zachęcamy, żebyście w okresie protestów korzystali z usług firm kurierskich. Pozwoli to terminowo doręczać przedmioty, co jest szczególnie istotne w przedświątecznym okresie, gdy wiele osób wybiera z Waszych ofert przedmioty na prezent.

Mieszkającym w pobliżu Allegrowiczom możecie proponować osobisty odbiór przedmiotu. Błyskawiczne przekazanie kupionej rzeczy zapewni przesyłka konduktorska, która dotrze do mieszkającego na trasie PKP Kupującego w ciągu kilku godzin.

25.11.2006
03:19
smile
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Zawsze rzetelni, dostarczamy Ci zamówione książki najszybciej jak tylko jest to możliwe. Ze względu na strajk listonoszy i możliwość opóźnienia w dostawie przesyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej, zdecydowaliśmy się wprowadzić bezpłatną wysyłkę kurierską na zamówienia złożone w księgarni helion.pl. Teraz błyskawiczna przesyłka kurierska dotrze do Ciebie bez żadnych dodatkowych opłat -- bez względu na ilość i wartość książek, które zamówisz. Nie musisz obawiać się, że Twoja przesyłka utknie na poczcie. Z poważaniem. -- Grupa Wydawnicza Helion SA Informatyka w najlepszym wydaniu!

25.11.2006
11:05
[4]

Kaczorowy [ Konsul ]

I to jest jedna wielka bzdura. Poczta pracuje normalnie i nie ma problemu z dostarczaniem paczek. Być może listów faktycznie nie doręczają, ale paczki jak najbardziej. Sam w ostatnich kilku dniach wysłałem i otrzymałem parę paczek (m.in. też z Warszawy) i nie było żadnych opóźnień.

25.11.2006
11:15
[5]

hctkko [ The Prodigy ]

Paczki dochodzą normalnie. Sam dostałem 3 dni temu jedną, która szła przez pół kraju - w ciągu 2 dni miałem ją u siebie.

25.11.2006
11:15
[6]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

W niektórych sklepach online masz przesyłkę kurierską w zblizonych cenach do poczty, może 2 czy tam 3 złocisze drożej, ale masz pewność, że paczkę dostaniesz w przeciągu 48h i, że nikt Ci jej nie pozamiata oraz, że jej się nic nie stanie - czego poczta polska zapewnić nie może.

A protestu pocztowców, który pewnie niedługo przybierze formę strajku zdecydowanie nie popieram. Za dobrze im jest :)

25.11.2006
11:16
[7]

William_Wallace [ Konsul ]

Ja tez zamowilem sobie paczke z odleglego miasta do wroclawia i doszla w ciagu 3 dni.

25.11.2006
15:02
[8]

Runnersan [ Konsul ]

Ogólnie strajkują tylko niektóre urzędy pocztowe. Poandtoo w kilku z nich strajk już się skończył. U mnie w mieście listonosz nie chodził w jednym zrejonów przez 2 dni. Potem musiało dojść do ugody i listonosz do pracy wrócił.

25.11.2006
15:34
[9]

MDstc [ Pretorianin ]

elo a nie wiecie czy ma to coś wspólnego z kurierami bo zamówiłem tydzień temu 2 części do kompa na proline i jeszcze nie doszły ?

25.11.2006
15:36
[10]

Misiaty [ Konserwatywny liberał ]

Nie jest tak różowo jak piszecie :) Mianowicie - w niektórych miastach paczki nie są dostarczane i nawet awizo nie jest przynoszone - trzeba samemu regularnie odwiedzać pocztę w celu sprawdzenia czy czegoś nam nie przysłano. Wiem, że na pewno na dwóch pocztach we Wrocławiu tak to działa :)

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.