GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Radiestezja - kilka pytań

23.11.2006
15:56
[1]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Radiestezja - kilka pytań

Czy jest tu ktoś kto się tym zajmuje? Jeżeli tak to czy to jest skuteczne? Czym się posługujecie - różdżką czy wahadełkiem. Jakimi? Ja sam mam zwykły kluczyk na bawełnianej nitce. Niby coś tam czasem znajdę jak poszukam. Ale to sporadycznie. Najczęściej wskazuje złe miejsce.

03.12.2006
10:27
smile
[2]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Czy naprawdę nikt na forum nie zajmuje się radiestezją?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.