Mariano Italiano [ Pretorianin ]
Alternatywa dla Poczty Polskiej
Prosze o jakieś sugestie firm w miarę tanich którym mógłbym wysyłac przesyłki do 500 g ?
Kurierskie typu GLS, DHL, UPS raczej tą usługe mają drogą
jamkgh [ YA RLY ]
Daj znac jak cos znajdziesz.
Mariano Italiano [ Pretorianin ]
A jak się nazywa ta firma która wysyła listy pow 50 g zamiast Poczty, trąbili oniej w TV
r_ADM [ Generaďż˝ ]
Inpost chyba
Mariano Italiano [ Pretorianin ]
O właśnie ceny maja bardzo konkurencyjne. Ciekawe jak z dostarczeniem tych przesyłek ?
Próbował ktoś tym cos wysyłać ?
Niektóre wysyłki ma na wsie, z tego co widze raczej tam nie dostarczają
Dostarczenie przez firmę kurierską takiej przesyłki min 25 zł netto !
mirencjum [ operator kursora ]
Ta firma by dostarczać skutecznie pocztę musiałaby mieć w każdym mieście i wiosce swoich listonoszy. A nie ma.
BoyLer [ tribunus plebis ]
W moim miescie ma przedstawicielstwo, dlatego mam zamiar proponowac każdemu sprzedawcy z allegro u którego coś kupie, by wysyłali przesyłki tą firmą. Im wiecej osób zacznie korzystac z usług tej firmy, tym szybciej sie rozwinie, a porządna konkurencja dla Poczty Polskiej i drogich firm kurierskich sie przyda. Trzymam za nich kciuki.
Kaczorowy [ Konsul ]
BoyLer --> Uważasz, że rozwój takiej firmy, to hop siup? Na to potrzeba lat i jednorazowa akcja Poczty Polskiej nic tu nie zmieni.
BoyLer [ tribunus plebis ]
Kaczorowy---> Doskonale o tym wiem, ale i tak firma weszła na rynek w idealnym czasie i to ze sporym impetem, bo do konca roku beda mieli juz ponad 1000 przedstawicielstw! Wiec jest to doskonala baza by swiadczyc usługi kurierskie na wysokim poziomie, a o to mi przedewszystkim chodzi. Bo jaka inna firma kurierska wysle mi paczke do 5kg za 12zł? A o poczcie polskiej nawet nie bede wspominac, bo ich priorytetow prawie nigdy nie dostaje w zadeklarowanym czasie (czyli na nastepny dzien jesli jest wyslana do godziny 17).