GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Krakowskie taśmy prawdy

21.11.2006
07:50
[1]

estrella [ Konsul ]

Krakowskie taśmy prawdy

Nagranie kompromitującej rozmowy z udziałem obecnego prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego, ubiegającym się o ponowny wybór:
Artykuł na ten temat:

21.11.2006
07:59
smile
[2]

^quqoch^ [ Patryk ]

Cóż za refleks, powalające!

21.11.2006
08:34
smile
[3]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Przynajmniej Wehrmachtu w to nie mieszali.

21.11.2006
08:40
[4]

donald_duck [ Pretorianin ]

estrella - nie spodziewaj się zbyt wilekiego odzewu tym wątku. Co innego gdyby to kandydat PiS tak bluzgał. No wtedy juz byłoby ze 20 postów pełnych ironii, oburzenia, wyszydzajacych. W co drugim pojawiłby sie Rydzyk ewentualnie "moher".

Mnie tam osobiście ani ziębi ani grzeje to nagranie, podobnie zreszta jak nagrania pani Begger.

No może w sumie profesorowi nie wypada aż tak bluzgac, ale gdzie tak jest napisane?

O wiele ciekawsze są materiały pewnego dziennikarza, wywalonego zreztą na życzenie pana prezydenta Krakowa z krakowskiej gazety, ale pewnie te materiały to pisowska propaganda...

21.11.2006
08:54
[5]

eJay [ Gladiator ]

nie spodziewaj się zbyt wilekiego odzewu tym wątku. Co innego gdyby to kandydat PiS tak bluzgał. No wtedy juz byłoby ze 20 postów pełnych ironii, oburzenia, wyszydzajacych. W co drugim pojawiłby sie Rydzyk ewentualnie "moher".

Ewentualnie, gdyby to była sprawa na czasie, a nie 3 miesiecznym opoznieniem...


Mnie tam osobiście ani ziębi ani grzeje to nagranie, podobnie zreszta jak nagrania pani Begger.

Mnie też nię ziębi, ani grzeje rozdawanie stołków, bo to standardowe zagranie PISu gdy chca sie utrzymać przy korycie. Teraz dotsali w dupke w wyborach samorządowych w miastach i nagle widzi im się współpraca z PO.

No może w sumie profesorowi nie wypada aż tak bluzgac, ale gdzie tak jest napisane?

Czemu nie wypada? Profesor też człowiek... Moze ma jeszcze nie pic, nie palic? Po prostu brylant...

21.11.2006
09:38
[6]

donald_duck [ Pretorianin ]

eJay:

"...Ewentualnie, gdyby to była sprawa na czasie, a nie 3 miesiecznym opoznieniem... "

ciekawe - bo z tego co wiem w internecie od paru dni zaczęły krążyć te nagrania, a media zainteresowały się nim też niedawno. Ty zaś wiedziałeś o tym od 3 miesięcy?

"...Mnie też nię ziębi, ani grzeje rozdawanie stołków, bo to standardowe zagranie PISu gdy chca sie utrzymać przy korycie. Teraz dotsali w dupke w wyborach samorządowych w miastach i nagle widzi im się współpraca z PO..."

Kartagina musi być zniszczona - mogłeś rrównie dobrze i to napisac. Już naprawdę nie jesteś w stanie napisac żadnego postu bez przyczepiania się do pisu?? I dlaczego wyskakujesz ze stołkami? Jakbyś nie wiedział, to mówimy tu o łacinie podwórkowej pana prezydenta Krakowa.

"...Czemu nie wypada? Profesor też człowiek... Moze ma jeszcze nie pic, nie palic? Po prostu brylant..."

Racja - profesorowi wolno więcej niż posłowi Mojzesowiczowi. Tylko jeśłi Mojzesowicz zrezygnował ze stanowiska w związku ze swoimi wulfarnymi wypowiedziami, to niby dlaczego Majchrowski ma byc traktowany ulgowo - bo jest czerwony?

21.11.2006
10:43
[7]

gladius [ Subaru addict ]

Znacznie ciekawsze jest zatrudnienie przez koalicjanta Aumillera niedorozwiniętej córki koalicjantki Wiśniowskiej, Genowefy.

21.11.2006
10:59
smile
[8]

Caine [ Książę Amberu ]

No wiesz estrella!? To ostatnie dni Majchrowskiego jako prezydenta. Niech sobie chłopina pobluzga:)

spoiler start


A tak przy okazji, chciałem się pochwalić nową sygnaturką. Tu, u dołu:
spoiler stop

21.11.2006
11:06
[9]

Deepdelver [ Legend ]

No cóż, takich mamy polityków. Gnój przerzucać, a nie na salonach się rozsiadać.

Caine --> zaraz Cię donald zbeszta za sygnaturkę, bo go bardzo drażnią przejawy braku kultury w omawianiu polityki.

donald --> Mojzesowicz nie zrezygnował z powodu wulgarnego słownictwa tylko z powodu wulgarnego kupczenia stołkami. Zresztą nie tyle zrezygnował co podano jego łeb na tacy Lepperowi, również w ramach kupczenia stołkami.

21.11.2006
12:21
[10]

donald_duck [ Pretorianin ]

Deepdelver - nie masz racji - do Mojzesowicza były zastrzeżenia co do jego słownictwa, to ten drugi(zabij - nie pamiętam nazwiska) był oskarżany przez TVN i Wyborczą o korupcję polityczną. A że dał głowę w imie koalicji z Lepperem - zdarza się. Rokita pewnie da głowę w imię rozsądku i lokalnego patriotyzmu:)

Gladius - dałbys spokój wreszcie...

Caine - każde pospolite słowo cos dziwnego oznacza w jakims języku: A że Tusk to wyraz pospolity.... co innego Kaczyński :)

21.11.2006
12:27
smile
[11]

gladius [ Subaru addict ]

A co, może Aumiller nie zatrudnił na odpowiedzialnym stanowisku tej wysoko wykwalifikowanej pani? Co na to Kaczyński? Pod bokiem tworzy mu się układ.

21.11.2006
12:33
[12]

donald_duck [ Pretorianin ]

gladius - i dlatego wysnuwasz wniosek, że jest niedorozwinięta? Uważasz, że byłoby lepiej, jakby błaźniła sie w tańcu z gwiazdami? Zresztą ja GW nie czytam, a jakoś na onecie ani wp nic takiego nie widzę.

21.11.2006
12:40
[13]

gladius [ Subaru addict ]

donald_duck - z jej "wypowiedzi" wynika, że jest niedorozwinięta, zresztą pewnie genetycznie. Poza tym zabawne jest, jak te chamy z samoobrony zatrudniają swoich - toż to układ.

Zresztą ja GW nie czytam, a szkoda, bo jakbyś czytał cokolwiek innego niż Nasz Dziennik i słuchał innych stacji niż rydzyjo, mógłbyś mieć jakieś pojęcie o tym, co się dzieje.

21.11.2006
13:00
[14]

donald_duck [ Pretorianin ]

gladius - no przezytałem ten link i wcale nie jestem zdziwiony - normalne metody leppera i czerwonych. czy uważasz, że ktoś sympatyzujący z pisem od razu jest miłośnikiem samoobrony? czy jeśłi ty non stop krytykujesz wszystko co pis robi możesz być nazywany czerwonym mordercą, tak jak ja nazywam Jaruzelskiego?

czy nie zauważyłeś, że już praktycznie tylko ty i bramkarz każdego o prawicowych poglądach uważa za wyznawcę Rydzyka i Naszego Dziennika?
To tak, jakby ja uwązał ciebie za osobę, która przez swoje lewackie poglądy wiadomości o świecie czerpie bądź z Czerwonej Ksiązeczki bądź studiuje ideologię Dżucze ???

21.11.2006
13:11
[15]

gladius [ Subaru addict ]

gladius - no przezytałem ten link i wcale nie jestem zdziwiony - normalne metody leppera i czerwonych.

Ależ tu wcale nie chodzi o metody Leppera i czerwonych, tylko o to, że to są koalicjanci Kaczyńskiego, który to na każdym kroku podkreśla, jak to te metody chce tępić.

czy uważasz, że ktoś sympatyzujący z pisem od razu jest miłośnikiem samoobrony?

Uważam, że jest paranoikiem, skoro wierzy Kaczorom w ich bełkot, a jednocześnie uważa, że "nic się nie stało" w przypadkach wybryków koalicjantów.

czy jeśłi ty non stop krytykujesz wszystko co pis robi możesz być nazywany czerwonym mordercą, tak jak ja nazywam Jaruzelskiego?

Nie wiem - spróbuj. Podpisz się jeszcze pod tym imieniem i nazwiskiem, to możemy się przekonać.

czy nie zauważyłeś, że już praktycznie tylko ty i bramkarz każdego o prawicowych poglądach uważa za wyznawcę Rydzyka i Naszego Dziennika?
Nie zauważyłem. Zauważyłem za to, że większość tych o prawicowych poglądach - zwłaszcza internetowych - tak naprawdę ma poglądy komunistyczne a ich "prawicowość" objawia się głównie ujadaniem np. na Tuska.

To tak, jakby ja uwązał ciebie za osobę, która przez swoje lewackie poglądy wiadomości o świecie czerpie bądź z Czerwonej Ksiązeczki bądź studiuje ideologię Dżucze ???

A to bardzo interesujące, zwłaszcza te "lewackie poglądy" Dżucze (zakładam, że chodziło ci o Mussoliniego).

Po raz kolejny dajesz dowód na to, że nie masz pojęcia, o czym piszesz. Nie rozumiesz znaczenia słów, których używasz (pominę kwestię, że nie potrafisz ich poprawnie napisać). Jazgoczesz jak moherowy beret, wszędzie widzący "komunę", "spisek" i "lewactwo", a nie widzisz komuny w programie swoich idoli.

21.11.2006
13:31
smile
[16]

Caine [ Książę Amberu ]

donald==> spokojnie, typowemu inteligentowi nic tak nie pomaga w dyskusji jak zaszufladkowanie przeciwnika. A tak naprawdę cholernie zdziwiłbym się, gdyby ktokolwiek na tym forum słuchał Radia Maryja i czytał Nasz Dziennik - poza Pole'm rzecz jasna.

Deepdelver: a Ty wiesz jak trudno znaleźć śmieszny kawałek o człowieku tak pozbawionym charyzmy i osobowości jak mr Active?

21.11.2006
13:32
[17]

donald_duck [ Pretorianin ]

gladius - przepraszam bardzo, zapomniałem, że twoja wiedza i inteligencja jest ograniczona odgórnie przez GW. Spiesze wyyjasnić ci - ideologia Dżucze została stworzona przez Kim Ir Sena. Ten z kolei to niezyjący juz komunistyczny dyktator Korei PN, jego syn, KIm Dzong Il obecnie włada tym krajem. Zkolei Kim Ir Sen to dobry znajomy Saretra a także Pol Pota. Z kolei miłosniekiem, ba wielbicielem Sartra jest niejaki Adam M. Z kolei ty zaczytujesz isę w GW. Stąd wniosek - wyznajsz ideologię Dżucze.
I co - rnie prawdopodobne jak twoje idiotyczne twierdzenia:0

Jak widzisz Dżucze tak się ma do Duce jak Prus do Prusta.

No gratuluję Tuskowi wyborców - jacy to mądrzy i inteligentni.

"...Uważam, że jest paranoikiem, skoro wierzy Kaczorom w ich bełkot, a jednocześnie uważa, że "nic się nie stało" w przypadkach wybryków koalicjantów...."

no dla mnie bełkot osoby chorej to własnie powyższy cytat. Bzdura na bzdurze polane gęstym sosem z demagogii. Żadnych przykładów a jedynie stwierdzenie - Kaczory bełkoczą a ktoś im wierzy.

Otóz - Kaczyńscy nie bełkoczą, ja im nie wierzą bezapelacyjnie, nie uważam, że nic się nie stało. A wić zbudaowałes swoje stwierdzenia na domysłach, na wytworach swojej chorej wyobraźnie, jednocześnie opierając się na tym oceniłeś mnie.


Ale ja ci się nie dziwię - w twoim własnym wyimaginowanym świecie to reszta ludzkośći jest idiotami, ty napewno jestę normalny.

21.11.2006
13:42
[18]

gladius [ Subaru addict ]

gladius - przepraszam bardzo, zapomniałem, że twoja wiedza i inteligencja jest ograniczona odgórnie przez GW. Spiesze wyyjasnić ci - ideologia Dżucze została stworzona przez Kim Ir Sena. Ten z kolei to niezyjący juz komunistyczny dyktator Korei PN, jego syn, KIm Dzong Il obecnie włada tym krajem. Zkolei Kim Ir Sen to dobry znajomy Saretra a także Pol Pota. Z kolei miłosniekiem, ba wielbicielem Sartra jest niejaki Adam M. Z kolei ty zaczytujesz isę w GW. Stąd wniosek - wyznajsz ideologię Dżucze.
I co - rnie prawdopodobne jak twoje idiotyczne twierdzenia:0


O, rzeczywiście - racja. A wniosek na podstawie twojej nieumiejętności pisania po polsku.

No gratuluję Tuskowi wyborców - jacy to mądrzy i inteligentni.

W porównaniu z wyborcą pisu każdy jest inteligentny, więc nie masz się specjalnie z czego cieszyć.


"...Uważam, że jest paranoikiem, skoro wierzy Kaczorom w ich bełkot, a jednocześnie uważa, że "nic się nie stało" w przypadkach wybryków koalicjantów...."

no dla mnie bełkot osoby chorej to własnie powyższy cytat. Bzdura na bzdurze polane gęstym sosem z demagogii. Żadnych przykładów a jedynie stwierdzenie - Kaczory bełkoczą a ktoś im wierzy.


Nadal bełkoczesz, a do twojego zakutego łba i tak nic nie trafi. Argumenty, przykłady - nic. Ciebie można najwyżej zdzielić pałką przez łeb, może wtedy coś dotrze.


Otóz - Kaczyńscy nie bełkoczą,

Jak to nie? Widziałeś kiedyś jakiś wywiad? Słuchałeś, co opowiadają?

ja im nie wierzą bezapelacyjnie, nie uważam, że nic się nie stało. A wić zbudaowałes swoje stwierdzenia na domysłach, na wytworach swojej chorej wyobraźnie, jednocześnie opierając się na tym oceniłeś mnie.

Na wytworach swojej chorej wyobraźni ty budujesz swoje wyobrażenie o świecie. I tak, oceniłem cię już wcześniej na podstawie twoich dotychczasowych wypowiedzi - mały, zawistny, zakompleksiony gnojek, który do niczego w życiu nie doszedł i nie dojdzie.


Ale ja ci się nie dziwię - w twoim własnym wyimaginowanym świecie to reszta ludzkośći jest idiotami, ty napewno jestę normalny.
Ty jesteś idiotą w świecie realnym, nie wyimaginowanym.

21.11.2006
18:04
[19]

estrella [ Konsul ]

Za chwilę na TVN24 debata Majchrowski-Terlecki. Majchrowski gorzej niż na tych taśmach to chyba już nie może wypaść. Ciekawe jak się do nich ustosunkuje.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.