GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Agnieszka (Portret ołowek)

18.11.2006
14:44
[1]

Anduril [ Konsul ]

Agnieszka (Portret ołowek)

Czesc .

Oto moj rysuneczk ktory troche czasu temu narysowalem dla kolezanki . Rysunek wykonany na papierku o wymierach 35x40 cm , olowki B i B3 B6 Sorry za jakos fotki ale nie ma lepszej .

Pokazuje wam go nie po to by sie chwalic ale zawsze tutaj pokazywalem swoje prace i czasmi dostawalem niezle krytyki i dzieki temu dobrze na tym wyszedlem . To z sympati do was ;)

link do poprzedniego watku :

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5361650

18.11.2006
14:45
[2]

Anduril [ Konsul ]

w fazie produkcji ->

18.11.2006
14:45
smile
[3]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Agnieszka na cztery minus ale portrecik... :O
jak dla mnie to koniec skali, stary

18.11.2006
14:45
[4]

Lysack [ Latino Lover ]

oceniam na 6-

- za zbyt silne cienie na twarzy, to taka moja drobna uwaga, poza tym bardzo ładnie:)

w skali 1-6 oczywiście:)

swoją drogą wolałem Kasię:) poprawiłem:D

18.11.2006
14:46
[5]

The LasT Child [ GoorkA ]

Praca, ok. Ale nad koleżanką trzeba popracować ;)

18.11.2006
14:46
smile
[6]

hellothere [ Pretorianin ]

Ile trwa wykonanie takiego portretu?

18.11.2006
14:46
[7]

Anduril [ Konsul ]

A tutaj teraz sobie od czasu do czasu tworze cos swojego . Wymiary 100 cm x 50 cm . Duzo do poprawy ale jakos bedzie

18.11.2006
14:47
smile
[8]

Koostka [ Centurion ]

Według mnie - super:). Chciałabym mieć takie zdolności;) Oby tak dalej!

Widze, że skupiasz się na szczególach:P

18.11.2006
14:48
[9]

mooris [ Konsul ]

Stary <kopara> w skali 1-10?

spoiler start

73...nie no poprostu odpadłem

spoiler stop

18.11.2006
14:48
[10]

Anduril [ Konsul ]

Kiedys mi zarzucano ze nie rysuje nic swojego to tym razem mam zamiar wam pokazac

hellothere ----> zalezy od czasu i ochoty do rysowania

Lysack---> Kasia ;)

18.11.2006
14:48
smile
[11]

rethar [ Staszek Szybki !est ]

coś nie dodało..

18.11.2006
14:50
[12]

Lysack [ Latino Lover ]

Anduril -> genialny rysunek... chciałbym mieć coś takiego na ścianie, ale cena pewnie niebotyczna:) chciałbym potrafić tak rysować... ehh

18.11.2006
14:57
[13]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

Anduril -ten ostatni rysunek. wzorujesz sie na czyms? chetnie bym zobaczyla ten obrazek..

A.

18.11.2006
14:59
smile
[14]

Moshimo [ FullMetal ]

O ja pierdziele, to tak da sie w ogole rysowac? Niesamowite!
Wszystkie kolezanki bym obrysowal, jakbym mial taki talent.

18.11.2006
14:59
smile
[15]

Mazio [ Mr Offtopic ]

to było do przewidzenia, że Ame najłatwiej przyciągnąć tutaj rysunkiem ;)

w tym drugim jakoś nie podoba mi sie proporcja głowy tej dziewczyny, i szyi (za duże?)

18.11.2006
15:03
[16]

Anduril [ Konsul ]

Mazio zgadza sie i to mowilem o tych poprawkach .

Ame_ --- pozycja z plakatu Step up reszta z glowy

18.11.2006
15:03
[17]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

Mazio - no widzisz, wiesz jakie są sposoby na mnie ;)

Anduril - gratuluję talentu :)

A.

18.11.2006
15:03
smile
[18]

Sickman [ Pretorianin ]

wysmienity portret!

btw. to moze byc dobry sposob na podryw. np. na wykladzie mozna upatrzec sobie jakas panne, szybko ja narysowac i na koniec dac jej taki rysuneczek. dalsza rozmowa to juz bulka z maslem. ja niestety tak rysowac nie potrafie i przez cale studia podrywalem na wiesniackie i oklepane "przepraszam cie, czym masz moze notatki z poprzedniego wykladu? tak? to super, moglbym sobie zxerowac" lol

18.11.2006
15:06
[19]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

Anduril - zawsze rysujesz/malujesz w pozycji poziomej?
dobrze jest przestawic sie na pion, lepiej są wtedy widoczne proporcje

A.

18.11.2006
15:09
[20]

Anduril [ Konsul ]

zazwyczaj klade sie na ziemi i sobie rysuje (duze formaty) ;) i wlasnie musze cos sparwc sobie zeby zaczac w pionowej pozie rysowac

18.11.2006
15:12
[21]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

sztalugi [ trochę kosztują] lub po prostu deskę oprzec o cos i do przodu :)
można też siąść noga na nogę [nie po damsku, a po męsku :)] oprzec o jedną nogę deskę i rysowac


A.

18.11.2006
15:20
[22]

Anduril [ Konsul ]

na sztaluge przyjdzie czas jesli wezme sie na powaznie za rysowanie bo jak narazie to rysuje "kolezanki" i wystarcza mi to co mam .

18.11.2006
15:36
smile
[23]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

Krótko: prze ch*j z ciebie.

18.11.2006
15:38
[24]

Jałokim [ mniej głupoty ]

kuźwa.. rzadko teraz na tym forum wpadam, ale jak to jest że nie ominoąlem (?) żadnej twojej pracki którą tu wrzuciłeś? :D

juz rzadko kiedy udaje mi sie tak rozpisywać jak kiedyś wiec napisze tylko tyle że wydaje mi sie ździebko za ostro potraktowane, za twara gama. Z tym żę nie zaliczyłbym tego jako błędu, a jedynie odzew mojego gustu :P Nie wiem czy to intensywnie eksploatowany przy rysunku miękki ołówek, czy fota sprawai takie wrażenie. Ale na 2 rysunku, w nieskończonej jeszce fazie wyglada genialnie, po prostu bosko. Od zrobienia tej 2 foty nei ruszałeś już twarzy? Czy zacząłeś ją dopieszczać przez co efekt końcowy wygląda tak ciemno? Czuje ze raczej to wina fotografii ;P
Fuckt jest fucktem zę nadal wymiatasz :)

A! i jescze chciałem dodać cos apropos tego 3 rysunku. Ktoś tam pisał że rzekomo głowa jest za duża. Owszem, jest za duza, ale trzeba zauważyć że fota jest robiona z góry, tzn. aparat znajdował się wyzej od rysunku. Wystarczy spojrzeć na pionowe krawędzie kartki żeby wiedzieć do czego zmierzam. Przez perspektywe kartka sie zwęza im nizej zdjecia sie znajduje. To samo dzieje sie na samym rysunku. Przez to o proporcjach nie można apsolutnie nic powiedzieć. Fota musiałaby być robiona dokłądnie z tego samego poziomu/pionu na jakim znajduje sie kartka, a najlepiej gdyby był to skan.

18.11.2006
15:41
[25]

Anduril [ Konsul ]

Jałokim bardziej wyglada jak na fotce 2 nizeli na 1 (troszke za duzy kontras ale to wina fotki) jedynie wlosom dodalem wiekszej czerni no i moze troszke poprawilem cienie na twarzy

18.11.2006
15:43
smile
[26]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

Anduril --> jesteś bardzo utalentowany. Nie myślałeś czasami o studiowaniu sztuki? :)

18.11.2006
15:44
[27]

nutkaaa [ Panna B. ]

Anduril -> jak zwykle Twoje praca robi na mnie duże wrażenie :) Troszke wydaje mi się, że dłonie (ta część do palcy) jest ciut za długa, oraz zgryz jest jakoś dziwnie zarysowany (nie wierzę, żeby ktokolwiek miał tak dziwny zgryz ;) )

Czekam na efekty drugiego rysunku :) Możesz mi powiedzieć jak zaczynasz prace? ponieważ patrząc na postać mężczyzny widać bardzo proste wręcz komiksowe kreski :) Ja od razu staram się budować dokładną formę, nie zaczynam od brył :) Bardzo żałuję, że postacie to moja bardzo słaba strona :( Zresztą na zajęciach cały czas mam martwą naturę, bardzo rzadko mamy modela i nie mam okazji poćwiczyć, a rysowanie ze zdjęć mnei troche nie zachęca, bo już mam narzucone cienie i nie mam okazji myśleć przy rysowaniu...

18.11.2006
15:44
[28]

Jałokim [ mniej głupoty ]

A! i jescze chciałem dodać cos apropos tego 3 rysunku. Ktoś tam pisał że rzekomo głowa jest za duża. Owszem, jest za duza, ale trzeba zauważyć że fota jest robiona z góry, tzn. aparat znajdował się wyzej od rysunku. Wystarczy spojrzeć na pionowe krawędzie kartki żeby wiedzieć do czego zmierzam. Przez perspektywe kartka sie zwęza im nizej zdjecia sie znajduje. To samo dzieje sie na samym rysunku. Przez to o proporcjach nie można apsolutnie nic powiedzieć. Fota musiałaby być robiona dokłądnie z tego samego poziomu/pionu na jakim znajduje sie kartka, a najlepiej gdyby był to skan.

18.11.2006
15:49
[29]

chaber van dall [ Konsul ]

Fake. To musi być zdjęcie! :)

A serio - niesamowite.

18.11.2006
15:53
[30]

Jałokim [ mniej głupoty ]

moze znasz typa? Na pewno spodobaja ci sie jego prace :)

18.11.2006
15:53
[31]

Anduril [ Konsul ]

nutkaaa ----> tak jak piszesz , prace zaczynam od bardzo prostych ksztaltow dopiero pozniej zaczynam je dopieszczac i nadawac im odpowidnia forme

18.11.2006
15:59
[32]

Anduril [ Konsul ]

Mialem okazje ogladac juz jego prace i bardzo mi sie podobaja w szczegolnosci konik i akcik

Ale i tak najlepszym dla mnie jest Amber (jego wip ) to dzieki jego obrazka zaczelem ryswoac :) Kiedys dojade do takiego poziomu ! to sobie obiecalem juz dawno

18.11.2006
16:07
[33]

craym [ Senator ]

agnieszka ma dziwne zeby
a z portretu ze sciany w oczy rzuca sie nieksztaltny cycek

18.11.2006
16:09
smile
[34]

Anduril [ Konsul ]

a co mialem cyca Dody narysowac to by byl ok ?

18.11.2006
16:09
[35]

Jałokim [ mniej głupoty ]

a no no. Kiedys juz o nim wspominałeś :) Koleś fucktycznie musi być ostro piźnięty, bo tylko tacy ludzie potrafia tak wymiatać :D

18.11.2006
16:34
[36]

Marek z Lechem [ Okoolarnik ]

Tutaj zawsze bedziesz bogiem z takimi rysunkami Anduril :)
Jestes na digarcie moze? bo kojarze Ciebie z EF...

18.11.2006
16:50
[37]

Jałokim [ mniej głupoty ]

no na EF, czy DA na pewno bogiem nie będzie ze wzgledu na tematykę i jej źródło, ale nie mozę sie powstydzic swoich umiejętnosci :)

18.11.2006
17:00
smile
[38]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Ile byś chciał za ten ostatni rysunek? Oczywiście o ile bedziesz chciał go sprzedać.
Na serio sie pytam. :)

18.11.2006
17:01
[39]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Jezu co ja bym dal zeby tak umiec rysowac.

uwielbiam rysowac... to jedno z moich ulubionych zajec.
No ale jak na ironie nie umiem tego robic.

ehh:(

18.11.2006
17:25
[40]

Azzie [ bonobo ]

Sir klesk: to sie zacznij uczyc rysowac. To nie jest zadna sztuka tajemna :) Po prostu braki w talencie bedziesz musial nadrobic praca. Wielkim artysta pewnie nigdy nie bedziesz, ale mysle ze calkiem ladne dla laika rysunki to kazdy moze narysowac.

18.11.2006
17:28
smile
[41]

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]

wow niezle :)

18.11.2006
18:00
smile
[42]

mirencjum [ operator kursora ]

Tylko pozazdrościć talentu.

18.11.2006
18:23
smile
[43]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

taka mala rada - jak rysujesz kolezanke to odpuszczaj sobie krosty, piegi, pryszcze i innego rodzaju syfy, bo cie znielubi:D

18.11.2006
21:16
[44]

Dorotkadk [ Generaďż˝ ]

nie ma co, masz niezly talent, jstem pod wrazaniem
tez bym chciala zeby mnie ktos namalowal =/

19.11.2006
13:38
[45]

Moshimo [ FullMetal ]

Anduril --> Czy np. odplatnie rysujesz takie portrety? Ile bys wzial za narysowanie kogos (np dostalbys zdjecie i mialbys "przerysowac" je olowkiem).

19.11.2006
13:42
[46]

sheep87 [ Chor��y ]

wiesz co, moim zdaniem (a jestem w szkole plastycznej) przerysowałeś i przemęczyłeś portret w ostatniej fazie, to drugie zdjęcie, w czasie rysowania było o wiele lepsze.

19.11.2006
13:45
smile
[47]

WolverineX [ God Bless America ]

Anduril . masz stary Talent

zapisz sie do ASP i go rozwijaj :)

19.11.2006
13:46
[48]

Jałokim [ mniej głupoty ]

Sheep ---> też o 'przedobrzenie' podejrzewałem, ale wyjaśnił sprawe wyzej. Po prostu fotka tak zakłamuje game, od momentu zrobienia tej drugiej fotki twarz podomież niewiele sie zmieniła

19.11.2006
14:08
smile
[49]

Obscure [ ExcalibuR ]

Naprawde bardzo ładnie musze powiedziec szkoda, że ja takiego talentu nie mam jak byś kiedyś skonczył rysunek z kobietą i meżczyzna możesz wrzucic koncowego screena.

3 screen przypomina mi sceene z filmu Step Up (Taniec Zmysłów) :)

19.11.2006
14:13
smile
[50]

Zeus1990 [ Konsul ]

rysujesz lepij niż ja fotografuje

19.11.2006
14:16
smile
[51]

Coolfon [ Zaleś ]

Dla mnie to Ty żeźnik jesteś. Mucha nie siada!

19.11.2006
14:20
[52]

Obscure [ ExcalibuR ]

Lol jak ty napisałeś żeźnik, a poprawnie się pisze rzeźnik.

19.11.2006
14:25
smile
[53]

chickenom [ ]

Niesamowite, napewno na to kobiety lecą :)

Gdzie się tego nauczyłeś? :)

19.11.2006
14:41
[54]

Jałokim [ mniej głupoty ]

pewnie w wietnamie :rolleyes:

19.11.2006
14:45
smile
[55]

Kompo [ alkopoligamista ]

Dobry jesteś, człowieku. :)

02.12.2006
19:32
[56]

Moshimo [ FullMetal ]

Czy ktos ma moze kontakt z zalozycielem tematu??

02.12.2006
19:49
[57]

cienki bolo [ Konsul ]

Gratuluję, masz WIELKI talent. Jestem pod wrażeniem, nie ukrywam.

02.12.2006
19:51
smile
[58]

wysia [ Generaďż˝ ]

Moshimo --> To jakies podchwytliwe pytanie? Napisz mu maila, co za problem?:)

02.12.2006
19:51
[59]

Jałokim [ mniej głupoty ]

wątpie by zrobił ci portret za kase ;) Ale jak cos to go tu pewnie szybko złapiesz :) --->

03.12.2006
00:13
smile
[60]

Moshimo [ FullMetal ]

wysia --> oczywiscie probowalem :)
Jałokim --> Wlasnie by mi bardzo na tym zalezalo. Chcialbym zrobic prezent kumpeli, takiej dobrej kumpeli :). Dzieki stokrotne za linka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.