@$D@F [ Generaďż˝ ]
allegro - pytanie
witam
chcialem sie zapytac z jaka iloscia punktow konta sa blokowane z -3 czy -4?
bo rano przegapilem koniec mojej aukcji i wylicytowal gosc co ma -2 punkty :|
Azzie [ bonobo ]
Nie ma jasno zdefiniowanej reguły przy ilu banują. Konto jest zawieszane przy 3 punktach karnych, jednakże one nie mają nic wspólnego z punktami za komentarze: można mieć 3 punkty karne i zero negatywów, a także -10 za negatywy i zero punktów karnych.
@$D@F [ Generaďż˝ ]
no tak, ale za negatywa jest -1 i za zwrot prowizjii jest tez -1 wiec by mial -4, gdyby poprzednie aukcje wystapily o zwrot prowizji to by mial juz -4 a nie -2 :|
lipa troche jest
Azzie [ bonobo ]
To nie tak, zwrot prowizji nie oznacza -1. Mogę wystąpić o zwrot prowizji i wystawić pozytywa :) Koleś będzie miał +1 do punktów za komentarze i jednocześnie o jeden więcej punkt karny za zwrot prowizji. To są dwa różne punkty. Ilość punktów karnych za zwrot prowizji nie jest wyświetlana.
@$D@F [ Generaďż˝ ]
no to znajac zycie i tak sie bede ubiegal o zwrot prowizji :) mam nadzieje ze gosc negatywa nie wystawi :?
dzieki
Azzie
Azzie [ bonobo ]
Jeśli Twój zwrot będzie trzecim jaki koleś zaliczy, to od razu konto zostanie mu zawieszone i nie zdąży wystawić negatywa. Ty wystaw swój komentarz dopiero jak będzie wisiał.