
(Shreku!) [ Centurion ]
Stopnie na Gry Online
Mam pytanie jak zdobywa się stopnie bo jestem Legionistą a już od 2 miesięcy jestem na gry online i często piszę na Forum i nic się nie zmienia!!! Proszę o pomoc!!!
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Stopnie na forum.
O zmianę stopnia towarzyszącego ksywce na forum można ubiegać się po opublikowaniu 1000 sensownych postów, wpisując swoją prośbę do najnowszego wątku z serii "Tu wpisujcie prośby o zmianę stopnia".
Oto zasady przyznawania stopni na Forum Dyskusyjnym Gry-OnLine:
[Junior] 1-9 postów
[Legionista] 10-49 postów
[Chorąży] 50-99 postów
[Centurion] 100-199 postów
[Pretorianin] 200-499 postów
[Konsul] 500-999 postów
[Generał] 1000-2999 postów
[Senator] 3000-5999 postów
[Legend] 6000+ postów (stopień pogrubiony)
Posiadając stopień [Generał] lub wyższy, można prosić o zmianę treści stopnia (pomiędzy nawiasami: []) na wybraną przez siebie i zaakceptowaną przez Admina
Pracownicy GOLa: [Prefekt]
Moderatorzy: [Moderator]
Współpracownicy GOLa (jeżeli chcą): [Gladiator]
Osoby wyróżnione z jakiegoś niezależnego powodu: [Patrycjusz]
Moderator lub Admin może bez podania powodu nie wyrazić zgody na zmianę stopnia lub też dokonać ponownej jego zmiany, jeżeli uzna iż stopień nie pasuje do specyfiki forum.

Flyby [ Outsider ]
..jeszcze kilka postów Shreku a zacznie nad Tobą powiewać chorągiew chorążego - to bardzo odpowiedzialne zadanie nosić chorągiew bo nie wypada jej upuścić ..chorągiew w błocie sprowadza nieszczęście na cały legion i okropnie irytuje Centuriona ..ale potem jest już z górki

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
(Shreku!) ---> Przywracasz mi wiarę w młodych, ciut ponad 20 postów w 2 miesiące uważając za częste pisanie. Oby takich więcej!
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego poznawania kolejnych stopni.

eJay [ Gladiator ]
Meghan--->Moze pod inna ksywa ma 400 postow w tydzien?:) Kto wie.

piokos [ Malpa w czerwonym ]
może to Mętor?

Flyby [ Outsider ]
..nie strasz kobiet, piokos ..w dodatku dobrze usposobionych ;)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Wy to mnie chcecie zniechęcić, zniszczyć to ziarno nadziei :(
Brutale!
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Musisz po prostu pisac posty i od iluś postow masz nowa range.

Flyby [ Outsider ]
..widzisz piokos coś narobił ? ..a jeszcze trochę i Shreku mógłby liczyć na to że Meghan będzie go karmić z butelki a może ..kto wie ..nosić na rękach ?
bacardi [ Centurion ]
do 100 postow i brakuje ale moze kiedy sie uda zdobyc najceniejszy stopien na forum

piokos [ Malpa w czerwonym ]
a jaki jest najcenniejszy?
wszystkie są warte tyle ile jego użytkownik
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Najcenniejszy jest Morra
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
ja ma 907 postów a na GOLu jestem 2 i pół miesiąca ( 28 października )
to często piszę ???

xanat0s [ Wind of Change ]
piokos --> Najcenniejszy jest mój. Bo najlepszy i tylko ja go mam!
[edit]
Wiewiórk --> Nie istotne jest to, ile piszesz w jakim czasie, tylko CO piszesz. Dla mnie ktoś może mieć nawet 50 dziennie, jeśli to mądre posty są.

siwCa [ Legend ]
Meghan (mph), może Shreku rzeczywiście często pisze, ale np 500 postów poleciało już do śmieci, na jego szczęście bez straty ranku.

Stitch001 [ Witcher ]
Miałem się nie wypowiadać, ale jednak się wypowiem.
Chłopaki, a zwróciliście uwagę na daty powstania postów (jak i wątku), które komentujecie?

siwCa [ Legend ]
To ci psikus,

.:Jj:. [ The Force ]
Nadal chłopak ma 39 postów.. stara się stara.
mikmac [ Senator ]
to Wiewiorek kupil GOLMAXA na tydzien i podbija watki ;)

Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Sry:P
matisf [ X ]
Pr0Gh0sT -> eh, stary Premium to taka kategoria gdzie dostaje sie bany bez ostrzezen...
wiec sie pilnuj :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Może sobie stwórz palancie swój własny wątek i tam spamuj? Nie rozumiem jak może kogoś podniecać celowe odgrzebywanie starych wątków z Premium.

matisf [ X ]
:D ato bylo dobbitniej powiedziane