GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stopnie na Gry Online

13.11.2006
18:55
smile
[1]

(Shreku!) [ Centurion ]

Stopnie na Gry Online

Mam pytanie jak zdobywa się stopnie bo jestem Legionistą a już od 2 miesięcy jestem na gry online i często piszę na Forum i nic się nie zmienia!!! Proszę o pomoc!!!

13.11.2006
18:56
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Stopnie na forum.

O zmianę stopnia towarzyszącego ksywce na forum można ubiegać się po opublikowaniu 1000 sensownych postów, wpisując swoją prośbę do najnowszego wątku z serii "Tu wpisujcie prośby o zmianę stopnia".
Oto zasady przyznawania stopni na Forum Dyskusyjnym Gry-OnLine:
[Junior] 1-9 postów
[Legionista] 10-49 postów
[Chorąży] 50-99 postów
[Centurion] 100-199 postów
[Pretorianin] 200-499 postów
[Konsul] 500-999 postów
[Generał] 1000-2999 postów
[Senator] 3000-5999 postów
[Legend] 6000+ postów (stopień pogrubiony)
Posiadając stopień [Generał] lub wyższy, można prosić o zmianę treści stopnia (pomiędzy nawiasami: []) na wybraną przez siebie i zaakceptowaną przez Admina
Pracownicy GOLa: [Prefekt]
Moderatorzy: [Moderator]
Współpracownicy GOLa (jeżeli chcą): [Gladiator]
Osoby wyróżnione z jakiegoś niezależnego powodu: [Patrycjusz]
Moderator lub Admin może bez podania powodu nie wyrazić zgody na zmianę stopnia lub też dokonać ponownej jego zmiany, jeżeli uzna iż stopień nie pasuje do specyfiki forum.

13.11.2006
19:10
smile
[3]

Flyby [ Outsider ]

..jeszcze kilka postów Shreku a zacznie nad Tobą powiewać chorągiew chorążego - to bardzo odpowiedzialne zadanie nosić chorągiew bo nie wypada jej upuścić ..chorągiew w błocie sprowadza nieszczęście na cały legion i okropnie irytuje Centuriona ..ale potem jest już z górki

13.11.2006
19:17
smile
[4]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

(Shreku!) ---> Przywracasz mi wiarę w młodych, ciut ponad 20 postów w 2 miesiące uważając za częste pisanie. Oby takich więcej!
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego poznawania kolejnych stopni.

13.11.2006
19:20
smile
[5]

eJay [ Gladiator ]

Meghan--->Moze pod inna ksywa ma 400 postow w tydzien?:) Kto wie.

13.11.2006
20:22
smile
[6]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

może to Mętor?

13.11.2006
20:37
smile
[7]

Flyby [ Outsider ]

..nie strasz kobiet, piokos ..w dodatku dobrze usposobionych ;)

13.11.2006
20:40
smile
[8]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Wy to mnie chcecie zniechęcić, zniszczyć to ziarno nadziei :(
Brutale!

13.11.2006
20:44
[9]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Musisz po prostu pisac posty i od iluś postow masz nowa range.

13.11.2006
21:19
smile
[10]

Flyby [ Outsider ]

..widzisz piokos coś narobił ? ..a jeszcze trochę i Shreku mógłby liczyć na to że Meghan będzie go karmić z butelki a może ..kto wie ..nosić na rękach ?

14.11.2006
23:50
[11]

bacardi [ Centurion ]

do 100 postow i brakuje ale moze kiedy sie uda zdobyc najceniejszy stopien na forum

15.11.2006
01:25
smile
[12]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

a jaki jest najcenniejszy?
wszystkie są warte tyle ile jego użytkownik

04.12.2006
18:32
[13]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Najcenniejszy jest Morra

07.01.2007
21:47
[14]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

ja ma 907 postów a na GOLu jestem 2 i pół miesiąca ( 28 października )
to często piszę ???

07.01.2007
21:50
smile
[15]

xanat0s [ Wind of Change ]

piokos --> Najcenniejszy jest mój. Bo najlepszy i tylko ja go mam!

[edit]

Wiewiórk --> Nie istotne jest to, ile piszesz w jakim czasie, tylko CO piszesz. Dla mnie ktoś może mieć nawet 50 dziennie, jeśli to mądre posty są.

07.01.2007
22:01
smile
[16]

siwCa [ Legend ]

Meghan (mph), może Shreku rzeczywiście często pisze, ale np 500 postów poleciało już do śmieci, na jego szczęście bez straty ranku.

07.01.2007
22:10
smile
[17]

Stitch001 [ Witcher ]

Miałem się nie wypowiadać, ale jednak się wypowiem.

Chłopaki, a zwróciliście uwagę na daty powstania postów (jak i wątku), które komentujecie?

07.01.2007
22:11
smile
[18]

siwCa [ Legend ]

To ci psikus,

07.01.2007
22:15
smile
[19]

.:Jj:. [ The Force ]

Nadal chłopak ma 39 postów.. stara się stara.

07.01.2007
22:26
[20]

mikmac [ Senator ]

to Wiewiorek kupil GOLMAXA na tydzien i podbija watki ;)

01.02.2007
15:02
smile
[21]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Sry:P

01.02.2007
15:03
[22]

matisf [ X ]

Pr0Gh0sT -> eh, stary Premium to taka kategoria gdzie dostaje sie bany bez ostrzezen...
wiec sie pilnuj :)

01.02.2007
15:07
smile
[23]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Może sobie stwórz palancie swój własny wątek i tam spamuj? Nie rozumiem jak może kogoś podniecać celowe odgrzebywanie starych wątków z Premium.

01.02.2007
15:09
smile
[24]

matisf [ X ]

:D ato bylo dobbitniej powiedziane

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.