GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Złośliwe konferencje na gg przez obcych

06.11.2006
22:51
[1]

@[email protected] [ Horned Reaper ]

Złośliwe konferencje na gg przez obcych

Dziś zauważyłem - po botach wysyłających wirusy - kolejny irytujący problem, który wykorzystuje beznadziejny filtr antyspamowy na gg. Po przekroczeniu wysłanych "iluśtam" wiadomości (nie pamiętam już ile) w przeciągu 1 minuty, użytkownik dostaje tymczasową blokadę i nie może wysyłać innym wiadomość, może je tylko otrzymywać. Problem wydaje się niegroźny, dopóki nie skorzysta się z konferencji, bo np. przy konferencji 5 osób jedna wiadomość liczy się 5-krotnie. Przy dużej liczbie userów można szybko wykorzystać limit.

Dziś otrzymałem konferencję od 4 (o dziwo tylko tylu) nieznanych mi osób. Nie wiedziałem o co chodzi, dwie osoby prowadziły dialog, spytałem dwa razy o co biega, druga osoba również. Mogę tu wkleić historię rozmowy jeśli zajdzie tak potrzeba :)

Myślałem, że to jakaś pomyłka, ale znajomy miał również dzisiaj podobną sytuację, tyle, że tych osób było znacznie więcej, wszyscy wyskakiwali z tymi samymi tekstami: "kim jesteście? o co chodzi?", no i znajomy przekroczył limit wiadomości no i ma teraz blokadę na gg.

Raczej są to boty, bo komu by się chciało wyszukiwać ciągle numery i robić ludziom na złość. A tak robią ludziom na złość nie męcząc się :-)

Wątek informacyjno-ostrzegawczy :-)

06.11.2006
22:53
[2]

rg [ Zbok Leśny ]

[x] Tylko dla znajomych

06.11.2006
23:12
[3]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Mi dziś otworzyła się durna konferencja, za pierwszym razem na chyba 12 osob(nieznane), za drugim olaboga chyba z 70(4 z listy reszta spoza) jak nie wiecej. Naszczęście nic niepisałem.

07.11.2006
15:54
smile
[4]

@[email protected] [ Horned Reaper ]

^

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.