
FallenFury [ Pretorianin ]
problem z klawiaturą systemową chyba!? mam wszystkie znaki oprócz!!!
no właśnie tak jak już w tytule napisałem, nagle pracuje na komputerze i nie mam jednego znaku - małego "Ć" jak wida duże jest ale małego nie ma!sprawdzałem w fontach, i czy to tylko w jednym programie tak mam lecz nie. w fontach jest ok wszystko, a wspomniana mała literka "Ć" nie działa w całym systemie:(
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Właściwości ekranu --> Ustawienia --> Zaawansowane. Wyłącz Hotkeys.
Ja do Radeona nie ściągam Catalyst Control Center tylko same sterowniki, ale jeszcze chętniej Omegi.
wysia [ Generaďż˝ ]
Wylacz skroty klawiszowe w opcjach Catalystow.
Marek z Lechem [ Okoolarnik ]
A teraz odgadne
że...
znaczy telepatycznie odgadne! uwazaj teraz...
mmmggmgmmm.... mmmaaasz
karte ATI!
ii... eemmm.... zainstalowałeś nowe sterowniki!
zgadłem?