GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z klawiaturą systemową chyba!? mam wszystkie znaki oprócz!!!

03.11.2006
16:09
smile
[1]

FallenFury [ Pretorianin ]

problem z klawiaturą systemową chyba!? mam wszystkie znaki oprócz!!!

no właśnie tak jak już w tytule napisałem, nagle pracuje na komputerze i nie mam jednego znaku - małego "Ć" jak wida duże jest ale małego nie ma!sprawdzałem w fontach, i czy to tylko w jednym programie tak mam lecz nie. w fontach jest ok wszystko, a wspomniana mała literka "Ć" nie działa w całym systemie:(

03.11.2006
16:11
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Właściwości ekranu --> Ustawienia --> Zaawansowane. Wyłącz Hotkeys.
Ja do Radeona nie ściągam Catalyst Control Center tylko same sterowniki, ale jeszcze chętniej Omegi.

03.11.2006
16:12
[3]

wysia [ Generaďż˝ ]

Wylacz skroty klawiszowe w opcjach Catalystow.

03.11.2006
16:12
[4]

Marek z Lechem [ Okoolarnik ]

A teraz odgadne
że...
znaczy telepatycznie odgadne! uwazaj teraz...

mmmggmgmmm.... mmmaaasz

karte ATI!
ii... eemmm.... zainstalowałeś nowe sterowniki!

zgadłem?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.