
Babiczka [ Generaďż˝ ]
Uroda idzie w parze z ... ?:D
no coz bez nich jescze gorzej :P

tazik [ Konsul ]
" no comments , ona tez spierdalolo"
legrooch [ MPO Squad Member ]
Głupie to...
Ziomczyk [ Pretorianin ]
to jest chlopak czy dziewczyna? :]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]
nuda i tandeta :P
...ale dobry kawalek na zjaranie ^^
Babiczka [ Generaďż˝ ]
ziomczyk to jest kobieta- czytaj deska :P