
tazik [ Konsul ]
przypalony obiad
Czuje , ze sie komus przypala obiad, co mam z tym zrobic...nie u mnie w domu sie to dzieje tak mowie od razy:P

Piotrus1pan [ Senator ]
Idź zjedz go :)
tazik [ Konsul ]
chetnie, ale nie ladnie pachne :P
Piotrus1pan [ Senator ]
No to popatrzy czy nikogo nie ma weź talerz wyłącz i zabierz sobie obiadzik na talerzyku :) a jeżeli cy nie ładnie pachnie to go dezodorantem spryskaj
tazik [ Konsul ]
a jakim, jaki zapach?