GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

przypalony obiad

03.11.2006
16:01
smile
[1]

tazik [ Konsul ]

przypalony obiad

Czuje , ze sie komus przypala obiad, co mam z tym zrobic...nie u mnie w domu sie to dzieje tak mowie od razy:P

03.11.2006
16:03
smile
[2]

Piotrus1pan [ Senator ]

Idź zjedz go :)

03.11.2006
16:03
[3]

tazik [ Konsul ]

chetnie, ale nie ladnie pachne :P

03.11.2006
16:06
[4]

Piotrus1pan [ Senator ]

No to popatrzy czy nikogo nie ma weź talerz wyłącz i zabierz sobie obiadzik na talerzyku :) a jeżeli cy nie ładnie pachnie to go dezodorantem spryskaj

03.11.2006
16:08
[5]

tazik [ Konsul ]

a jakim, jaki zapach?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.